Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Mrb. Bir konu danisabilirmiyim. Redmj note 10 s cihazimda google discovery var surum olarak global. Bende uygulama kasasininistiyorum. Bunun icin ne yapmaliyim. Endenozya yeni surjmde var midir?
Ben bu uygulama kasasını sadece TR rom da görüyorum. Eğer TR rom yükler iseniz işi garantiye almış olursunuz.

bluwin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Yıldız
Cihazım
mi note 6 pro
Konular
2
arkadaşlar arama geldiği zaman 5 -6 saniye sonra görünüyor arayan kişi.. bunu çözebilen var mı? forumda birkaç öneri vardı denedim parmak izini kaldırdım. arama uygulaması güncellemesini sildim ama sorun hallolmadı.

CorozeB

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sahin
Cihazım
gm8
Konular
0
12.5.7 nin oto dosyası yokmu arkadaşlar

Vfor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memo
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
Miui 13 sürümü alacak mıyız ?
Bir zaman aralığı verildi mi acaba

xLapter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
MI Note 10 Lite
Konular
0
MIUI 12.0.3 (Android 10) ve MIUI 12.1.1 (Android 11)

Bu iki sürüm arasındaki gerekli, önemli özellikler yüzünden telefonun pil ve performansını önemli ölçüde azaltmasına neden olmuş özellikler neler çok merak ediyorum. Android 10'a geri döneceğim yoksa. Telefonu birkaç ay hızlı kullandığımı hatırlıyorum, bu Androd 11 durduğu sürece batarya ömrünü de kısaltır. Belki de kisaltmıştır bile. MIUI 13 (Android 12) gelse nasıl olur acaba

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
MIUI 12.0.3 (Android 10) ve MIUI 12.1.1 (Android 11)

Bu iki sürüm arasındaki gerekli, önemli özellikler yüzünden telefonun pil ve performansını önemli ölçüde azaltmasına neden olmuş özellikler neler çok merak ediyorum. Android 10'a geri döneceğim yoksa. Telefonu birkaç ay hızlı kullandığımı hatırlıyorum, bu Androd 11 durduğu sürece batarya ömrünü de kısaltır. Belki de kisaltmıştır bile. MIUI 13 (Android 12) gelse nasıl olur acaba
Bir umut miui 12.5.7.0 kurdum. Bir çok arkadaş memnun diye lakin tam bir hayal kırıklığı. 12.0.3 den sonrası çöp. Miui 13 değil, 25 de gelse çöp..

xLapter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
MI Note 10 Lite
Konular
0
Bir umut miui 12.5.7.0 kurdum. Bir çok arkadaş memnun diye lakin tam bir hayal kırıklığı. 12.0.3 den sonrası çöp. Miui 13 değil, 25 de gelse çöp..
Bir daha Lite model almam ve önermem. Sadece Xiaomi degil, başka markalar da Lite modellere çok değer vermiyor. Ulan Android 11 çıkardılar 7-8 ay bildirim hatasını düzeltmediler. Mi Pilot bilmem beta testlerini bunlar süs olsun diye yapıyor sanırım. Naptılar, yanlışlıkla beta dosyasını kararlı sürüm diye mi yayınladılar diye düşünmüştüm.

Şu Android 12 çıksın, eğer performans açısından durum aynı olursa Android 10'a geçeceğim. Hızlı telefonu yavaşlatıp, yeni versiyonda tekrar hızlandırıp %25 daha da hızlandı diye MIUI 13 şimdiye kadarki en iyi arayüz diyorlar resmen. MIUI 10'dan farkı olmaz hızı kesin, bekleyip göreceğiz.

Vfor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memo
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
Bariz mi12.5 te bir kasma var ve yazılımsal hatalar göze çarpıyor umarım bilinçli olaraktan telefonu yavaşlatma yoktur MIUI 13 bekleyecek saçma sapan hatalar ve arayüz de iyileştirme olursa iyi olur

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
İyi akşamlar ayrıca konu açmak istemedim.Mi note 10 life için eu stabil hariç MIUI arama mesajlasma Endonezya ve hindistan rom bulamadım yada ben gözden kaçırmış ta olabilirim.Link atabilecek hocalarından desteklerini rica ediyorum.Tesekkurler şimdiden.

Üst Alt