Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
Hocam animasyon falan biraz eski tip. Akıcılık konusunda mükemmel. Ama görsellik tabiki miui 12.5 sürümüne göre bayağı geride diyebilirim. Son sürüme göre aşırı stabil elbette. Olumsuz durumlarını paylaşırım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesela Spotify bildirimi en kötü bildirime sahip bu sğrğmde.

Ama stabil işte.
Yarın akşam benim bootloader kilidi için süre doluyor da hocam, ben de hangi sürümü yüklesem acaba diye kararsız kaldım. Kimisi parmak izi okuma 12.5.3 için çok iyi, stabil diyor, ondan dolayı kafamı karıştırdı bu durum, parmak izi olayından çok muzdaribim, yüz tanıma falan kullanıyorum şu anki sürümde öyle söyleyim

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Yarın akşam benim bootloader kilidi için süre doluyor da hocam, ben de hangi sürümü yüklesem acaba diye kararsız kaldım. Kimisi parmak izi okuma 12.5.3 için çok iyi, stabil diyor, ondan dolayı kafamı karıştırdı bu durum, parmak izi olayından çok muzdaribim, yüz tanıma falan kullanıyorum şu anki sürümde öyle söyleyim
Valla hocam 12.5.3 sürümü tam bir felaket bilmeni isterim. Şarjın takılmaları şarj esnasında tak çıkar yapması ve %98 de şarjın takılması gibi envai çeşit binbir türlü sorunu vardı o sürümün. Ama illa 12.5 tarzı birşey istiyorsanız. 12.5.4 enhanced yada eea 12.5.5 enhanced size göre. Enhanced da hatalar mevcut fakat, diğer 12.5 sürümleri gibi değil. Benim size tavsiyem ilk önce 12.0.2 ve12.03 sürümlerini denemeniz yönünde olacaktır. Mi note 10 lite için en stabil sürümlerdir.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Android 11 MIUI 12.5.4 global enhanced ile android 11 MIUI 12.5.5 eea ile arasında ne fark var? Global olada enhanced lbaresi mevcut. Eea olanda enhanced ibaresi bulunmamakta. Avrupa için enhanced sürüm bu değil midir?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Troublesome, enhanced hocam 12.5.5.0 eea için
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Android 11 MIUI 12.5.4 global enhanced ile android 11 MIUI 12.5.5 eea ile arasında ne fark var? Global olada enhanced lbaresi mevcut. Eea olanda enhanced ibaresi bulunmamakta. Avrupa için enhanced sürüm bu değil midir

Troublesome, enhanced hocam 12.5.5.0 eea için
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende kurdum bu gün aynı romdayız. Uygulamaları güncelleyince enhanced yazısı geldi. Hocam şarj yine 100 den 45 50 dakikada düşüyor. Sizinde öyle mi?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Troublesome, Yok hocam bende 10 dakikada falan iniyor 99'a
Ben şardan çekiyorum bismillah hocam 99. Batarya gayet iyi durumda. Tamamen yazılım kaynaklı bende. Eea global aynı hep. Sadece MIUI 12.03 de yapmıyor. Bu sürümde 90 a kadar hangi kullanım alanlarına göre kaç saat alıyorsun hocam?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
haktanerk hocam Musait olduğunuzda beni aydınlatır mısınız..

Kaç gündür rom deniyorum bu romu beğendim ama şarj konusunda biraz sıkıntılı yine. %100 den %90 a hangi şart ve koşullarda kaç saat ekran süresi veriyor cihaz? Aynı romdayız bende niye bu sıkıntı olabilir bir fikrim yok açıkçası. Bu romlar cihaz falan seçiyor herhalde...

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Troublesome, Hocam ben telefon ilk tanıtıldığında almıştım. O yüzden 2 yıla yaklaştı bataryam ilk günkü gibi değil maalesef. Ama şuan arada bir kontrol ediyorum 100-70 arası 3 buçuk saat falan veriyor ortalama. Sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum. Ama 100'den 99'a bazen şarjdan çektikten 1-2 dakika sonra indiği de oluyor yani çok takılmamak lazım bence. Batarya doluluk oranı gösterme cihazdan cihaza değişebilir tabikii yazılımla kalibrasyonla vs alakalıdır. Genel kullanımda 100-50 arası 6-7 saat falan arası alıyorsanız sorun yoktur diye düşünüyorum

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
haktanerk, hocam benim de hemen hemen 2 yıla yaklaştı sayılır. Benim canımı sıkan mevzu neden bazı sürümlerde gayet stabil iken bazı sürümlerde bu şekilde garip davranıyor cihaz. Mesela biraz önce yeni uyandım şarj %29 diyordu ibare takılmış. Alır almaz 22 ye düştü. Bu problem sadece bende yok miui 12.1.1 ile bu güne kadar geldi. Zahmetler verdim teşekkür ederim hocam.

Üst Alt