Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

tkilic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tarık
Cihazım
m5
Konular
0
iade ettim poco aldım aman diyim poco da wifi bitik onuda götürdüm geri verdim en iyisi bilediğim şey mi 9 t aldım hiç bir sıkıntım kalmadı şükür kavuşturana

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
iade ettim poco aldım aman diyim poco da wifi bitik onuda götürdüm geri verdim en iyisi bilediğim şey mi 9 t aldım hiç bir sıkıntım kalmadı şükür kavuşturana
Bu kadar da kötülememek gerek cihazı. Kötü tarafları da olsa güzel ürün.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Bende mi note 10 lite var hanımda mi 9 t telefonları değiştirelim mi diyor mesela :)

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Aynı sorunu maalesef bende yaşıyorum, cihazım 2.5 aylık ve 1.ayın sonunda başladı ve büyük ihtimalle bu sorunu bir tek biz değil, tüm mi note 10 lite kullananlar yaşıyor.
Ama iyi yönü şu ki ablamda samsung galaxy note 8 var ve ekran tamamen yanık(her tarafı pembe) bu cihazda ise sadece bildirim paneli yanıyor ve kısa bir dinlendirmenin ardından düzeliyor, ben bu yanıklar artmadığı sürece garantiye göndermeyi düşünmüyorum, göndersenizde büyük ihtimalle aynı sorunu yaşayacaksınız, bu sizin için bir problemse garantiye gönderip iade isteyebilirsiniz
ya bu amoled yanığı bende de var mıdır acaba ? Bende 5 aydır kullanıyorum teli de gerekli olmadıkça yüksek parlaklıkta kullanmıyorum. Ama şarj olurken vs çok ısınıyor eğer bunun da o yanığa etkisi varsa vay halimize.. Bu arada yanık olup olmadığını en basit nasıl anlayabilirm ?

inamiyui

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
23
ya bu amoled yanığı bende de var mıdır acaba ? Bende 5 aydır kullanıyorum teli de gerekli olmadıkça yüksek parlaklıkta kullanmıyorum. Ama şarj olurken vs çok ısınıyor eğer bunun da o yanığa etkisi varsa vay halimize.. Bu arada yanık olup olmadığını en basit nasıl anlayabilirm ?
Ekranı tamamen kaplayacak bir beyaz fotoğraf açın ve o beyazlık dışında başka bir şey olup olmadığına bakın.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bu sitede 360 derece kılıf var kullanan var mı? Mantıklı gibi geliyor. Kırılmaz cam aramaktan sıkıldım artık.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu sitede 360 derece kılıf var kullanan var mı? Mantıklı gibi geliyor. Kırılmaz cam aramaktan sıkıldım artık.

Kaba oluyor biraz ama kılıfsız kullanmaktan iyidir :)

Üst Alt