Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
şimdi ben yanlış rom mu atmışım dün kurdum bunu bu EU rom değil mi senin dediğin rom ne?

Yüklediğiniz rom custom rom, önerilen rom stock/global/fabrika romudur.

Custom rom iyidir, değiştirmeyin...

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
başkan bana zip olarak tele atıp da kuracağım trw den eu romun linkini verir misin.
Global romları MI Flash ile kurmanız daha iyi olur.Attığım mesajdaki konuda tüm zipler mevcut.

EsFaEr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
2
Bildirim gelmesini istediğim uyguluma için ayrıca pil optimizasyon izin vermem gerekir mi? Şöyle diyeyim otomatik başlat da izin verdiğim diyelim wp ayrıca pil optimizasyon da izin vermek gerekir mi? Bildirim görüntülü görüşme vs kaçırmamak için.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bildirim gelmesini istediğim uyguluma için ayrıca pil optimizasyon izin vermem gerekir mi? Şöyle diyeyim otomatik başlat da izin verdiğim diyelim wp ayrıca pil optimizasyon da izin vermek gerekir mi? Bildirim görüntülü görüşme vs kaçırmamak için.

Arka planda kisitlarsaniz bildirim ekranı açınca gelir....

EsFaEr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
2
Arka planda kisitlarsaniz bildirim ekranı açınca gelir....
O zaman ayarlar pil optimizasyon kısmında izin vermesekde, otomatik başlat versek ve arka plan kısıt yoksa gelir doğru mu anladım?

tkilic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tarık
Cihazım
m5
Konular
0
Siz hangi rom u kullanıyorsunuz. Eu rom mu yoksa orjinal rom mu?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle iyi akşamlar umarım herkes iyidir. Konuyu yada durumu doğru yerde mi dile getiriyorum bilemiyorum. Şöyle ufak bir sorunum var o da şöyle,

Ben çoğu zaman duruma göre, hem yavaş hem hızlı şarj kullanan biriyim. Ama bu devasa bataryayı klasik 5w 2 amper ile şarj etmek pek işime gelmiyor. Dolayısı ile elimde olan lenovo vibe p1 pro şarj aletini kullanmak istedim. Beklentim 5,9,12w arasında geçiş sağlayan bu 2 amperlik şarj aletini orijinali ile uyum sağladığı için 12w 2 Amper ile şarj etmesiydi fakat accu battery ile izlediğimde, kesinlikle 5w 2 Amperi geçmiyor. Yani 9 ve 12 e aktif olmuyor sebebi sizce nedir? Sonuç olarak lenovo vibe p1 de qualcomm işlemci kullanıyordu şarj teknolojisi biraz eski ama aynı sayılır.

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle iyi akşamlar umarım herkes iyidir. Konuyu yada durumu doğru yerde mi dile getiriyorum bilemiyorum. Şöyle ufak bir sorunum var o da şöyle,

Ben çoğu zaman duruma göre, hem yavaş hem hızlı şarj kullanan biriyim. Ama bu devasa bataryayı klasik 5w 2 amper ile şarj etmek pek işime gelmiyor. Dolayısı ile elimde olan lenovo vibe p1 pro şarj aletini kullanmak istedim. Beklentim 5,9,12w arasında geçiş sağlayan bu 2 amperlik şarj aletini orijinali ile uyum sağladığı için 12w 2 Amper ile şarj etmesiydi fakat accu battery ile izlediğimde, kesinlikle 5w 2 Amperi geçmiyor. Yani 9 ve 12 e aktif olmuyor sebebi sizce nedir? Sonuç olarak lenovo vibe p1 de qualcomm işlemci kullanıyordu şarj teknolojisi biraz eski ama aynı sayılır.
Accubattery programındaki değerler telefona giren voltajı/amperi göstermez, bataryanın voltajını ve bataryaya giren amperi gösterir, örneğin bu cihazda %1de iken orijinal adaptörü takarsanız bataryanın 6 ampere kadar güç çektiğini görürsünüz ama adaptöre baktığımızda maksimum 10v/3amper verebildiğini görürsünüz, buradaki 30w telefonun içindeki şarj entegreleriyle batarya şarj voltajına indirgenir

ozayg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özay
Cihazım
note 10 lite
Konular
0
Arkadaşlar merhaba,
Mi note 10 lite 6/64 ile aranıza katıldım. Bu telefona ekran koruyucu ve buna uygun kılıf ne alına bilir?

Üst Alt