Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Öncelikle hayirli bayramlar 0.8 güncellemesinden sonra charge turbo ibaresi olmasına ragmen hizli sarj sorunu yasayan var mi ?
Bu problemi baska yasayan var mı acaba yazilimsal mi net bir bilgimiz var mi bu konuda ?

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Ayarlara girip yukardan arama yapın kilit ekranı bildirimleri şeklinde orda önünüze ge
Merhaba arkadaşlar. Bu telefonu dün aldım, açıkçası memnun kaldım diyebilirim. Tek sorun şu ki WhatsApp'dan vs bildirim geldiğinde ekranda animasyon ışığı yanıyor ve uygulama ikonu görünüyor ama bildirimlerin içeriği görünmüyor. Kim yazmış, ne yazmış bunu öğrenmek için illa ki ekran kilidini açıp en üstten ekranı kaydırarak bildirimlere bakmak zorunda kalıyorum. Bu konuda bilgisi, önerisi olan var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Ayarlardan kilit ekranı bildirimleri bulup her zaman gösteri seçin

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Bazıları sorun çözüldü diye söylüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu almak çok istiyorum ama bu sorun yüzünden tereddüt ediyorum napsam bilemedim
Miui global romlarda yazılımsal sıkıntılar her zaman mevcuttu. Lakin son zamanlarda hic bir siknti gormuyorum ben.son gelen guncelleme ile benimde sorun çözüldü.

Bazi arkadaslar sakin alma demis. Tamamen yazılımsal sıkıntılar var demis. Onlari kulak ermeyin. Bl kilidinizi acin tonla rom var.birini yukler rahat edersiniz.

Eger xiaomi kullaniyorsaniz yazilimsal sknti hic bir zaman cekmezsniz.

Tobias27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Doktor
Konular
2
Ayarlara girip yukardan arama yapın kilit ekranı bildirimleri şeklinde orda önünüze ge

Ayarlardan kilit ekranı bildirimleri bulup her zaman gösteri seçin

Hocam bu dediğinizi biliyorum ancak bu kilit ekranı için geçerli. Eğer sürekli açık ekran aktif etmişseniz kilit ekranı üzerinde bir de bu animasyonlu ekran oluyor. İşte bu ekranda bildirim içeriği görünmüyor sadece bildirimin geldiği uygulamanın simgesi oluyor. Sanıyorum bunun çözümü yok. Teşekkürler cevabınız için.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam bu dediğinizi biliyorum ancak bu kilit ekranı için geçerli. Eğer sürekli açık ekran aktif etmişseniz kilit ekranı üzerinde bir de bu animasyonlu ekran oluyor. İşte bu ekranda bildirim içeriği görünmüyor sadece bildirimin geldiği uygulamanın simgesi oluyor. Sanıyorum bunun çözümü yok. Teşekkürler cevabınız için.
Hocam herzaman açık ekranda bildirim içeriği gözükmez sadece simgeler görünür.

gencfbli35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Kısmetse çarşamba günü telefon elime geçecek. Telefonu şarjı, kamera çekimi, yapılması gereken ayarlar, reklamlar vs. konularda alınca yapmam gerekenler nelerdir? Forumdaki konuları tek tek okuyorum ancak dikkat etmem gereken bu bilgilerin hepsini toplu bir şekilde ilk sayfaya ekleme olanağı var mıdır?

Avese

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Şarj aletini bir yerde unuttum biz bu şarj aletinin aynısı nereden bulabiliriz arkadaşlar

Gmaths

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Merhabalar yeni cihazımızda Whatsapp ile görüntülü görüşme yaparken ses yankı yapıyor ve daha derinden geliyor ara ara böyle bir sorunla karşılaşan var mıdır

emay239

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Aslında bı telegram grubu bile kurulabilir fikir alış verişi için. Sorun yaşayan ve rom root olaylarını bilmeyen arkadaşlar için yardımcı olmak lazım. Ben eu rom kurdum telefonda hiçbir sorun yok ne sensör ne parmak okuma. Akıcılık mükemmel ve özellikle parmak okuma çok daha iyi oldu.

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
arkadaşlar arama kaydetme özelliğini aktif etmek için custom rom mu yüklemeliyiz ? mi9t kullanıyordum onda kendi içinde vardı . Bu konuda tecrübe edinmiş kimse var mı acaba ?

Üst Alt