Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

msenel0541

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
memur
Konular
6
Bendeki de global yurtdışı cihazı.Ama işte bunlarında değişik versiyonu oluyomuş. sizinkiyle aynı yazılımı kullanıyoruz sanırım cepte kendiliğinden açılması, birde görüşme yaparken kilit moduna geçmesi varmı?
malesef hepsi mevcut

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
11.0.8 i bilmiyorum ama 11.0.6 ya guncelldim dün bı düşme söz konusu olmadı

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

11.0.8 i bilmiyorum ama 11.0.6 ya guncelldim dün bı düşme söz konusu olmadı
Hocam bende ortalama sarj yuzde 70 lerde iken 2 saat civarı ekran süresi alıyorum. Normal mi yani ? Genelde de 8 saat filan full ekran süresi aldım ama hep sarj yüzde 20 iken sarja koyuyorum.. Bana biraz az gibi geliyor ama sizce normal mi yani ?

rainroad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rain
Cihazım
road
Konular
1
Cihazdan soğudum yeminle. Bu cihaz ayarında sorunsuz denilebilecek cihaz tavsiyesi varsa memnun olurum.

rtakak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Cihazımız epey kalın ve ağır. Kılıfsız da kullanılmıyor artık telefonlar. İnce ve kaliteli bir kılıf öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
Hocam bende ortalama sarj yuzde 70 lerde iken 2 saat civarı ekran süresi alıyorum. Normal mi yani ? Genelde de 8 saat filan full ekran süresi aldım ama hep sarj yüzde 20 iken sarja koyuyorum.. Bana biraz az gibi geliyor ama sizce normal mi yani ?
Ekran süresi çok değişkendir kullanılan uygulamaya , oyuna , kameraya , telefon görüşmesi e , wifi ya da mobil şebekeye vs vs parlaklık ve karanlık tema gibi detaylar ekran açık kalma sürenizi vezir de yapar rezil de. Bunları çok düşünmeden kullanın telefonu, size yegip6 yetmediği önemli

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Öncelikle hayirli bayramlar 0.8 güncellemesinden sonra charge turbo ibaresi olmasına ragmen hizli sarj sorunu yasayan var mi ?

Tobias27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Doktor
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Bu telefonu dün aldım, açıkçası memnun kaldım diyebilirim. Tek sorun şu ki WhatsApp'dan vs bildirim geldiğinde ekranda animasyon ışığı yanıyor ve uygulama ikonu görünüyor ama bildirimlerin içeriği görünmüyor. Kim yazmış, ne yazmış bunu öğrenmek için illa ki ekran kilidini açıp en üstten ekranı kaydırarak bildirimlere bakmak zorunda kalıyorum. Bu konuda bilgisi, önerisi olan var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Üst Alt