Soru Mi Note 10 Lite Alınır mı ?

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Merhaba arkadaşlar halii hazırda 3500 TL bandında bir akıllı telefon arayışındayım ve secenekler de bu da var.0 veya 2.el farketmez.Sizce alınır mı ? kronik bir sorunu vs var mı? koruyucu bulmak kolay mı ? çünkü en ufak birşey de takıntı yapıp değişmek isterim ben biraz sıkıntılıyım o konuda edge ekranlar da malum koruyucu da kendisi de pahalı.Değerli yardım ve fikirlerinizi bekliyorum yn~~clap~~

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Bazı arkadaşlar da daha oneplus kullanmadan sadece kulaktan dolma bilgilerle oneplus fanı olmuşlar.xiaomi'de zamanında böyle pazarlandı, sonuç ortada.kullanmadığınız, bilmediğiniz markalar hakkında yorum yapmasanız herkes için en iyisi olacak.

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Bazı arkadaşlar da daha oneplus kullanmadan sadece kulaktan dolma bilgilerle oneplus fanı olmuşlar.xiaomi'de zamanında böyle pazarlandı, sonuç ortada.kullanmadığınız, bilmediğiniz markalar hakkında yorum yapmasanız herkes için en iyisi olacak.
Daha önce one plus kullandım ve kesinlikle android'in en stabil sorunsuz cihazı.

Oyla:

Razem

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Note 10 ve lite modelleri var memnunmuyum şahsen evet, ama halen ekran koruyucu bulamadım ae den vermiş olduğum manyetik kılıflar wifi sinyalini bozduğu için halen arayış içindeyim, konu bu değil ama oneplus merak ediyorum arkadaşımda denemişliğim var gayet stabil akıcı bir telefon açıkçası ben oyun oynayan veya devamlı resim çeken biri değilim ama yine de batarya konusu ve görünüş zenginliği açısından beni tatmin ediyor saygılar.

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Daha önce one plus kullandım ve kesinlikle android'in en stabil sorunsuz cihazı.
Android'in en stabil ve sorunsuz cihazı direk kendisidir hocam.Yani Pixel cihazları.Türkiye'de ulaşmak çok zor biliyorum ama ulaşırsanız eğer mecbur kalmadıkça ne satarsınız,ne başka telefona bakarsınız.Forumlarda yardım başlığı açmaz,direk google ekibiyle anlık irtibata geçersiniz.Pixel cihazlar androiddir.Diğerleri sadece google servisleri olan ağır maskeli open source projectlerdir.

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Android'in en stabil ve sorunsuz cihazı direk kendisidir hocam.Yani Pixel cihazları.Türkiye'de ulaşmak çok zor biliyorum ama ulaşırsanız eğer mecbur kalmadıkça ne satarsınız,ne başka telefona bakarsınız.Forumlarda yardım başlığı açmaz,direk google ekibiyle anlık irtibata geçersiniz.Pixel cihazlar androiddir.Diğerleri sadece google servisleri olan ağır maskeli open source projectlerdir.
Hocam aralarında arayüzü en saf olan one plus'tır yani androide en yakın pixel cihazlara ulaşmasıda zor tasarımlarıda çok kötü geriye tek seçenek var stabilite konusunda oda one plus cihazlarıdır.

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Hocam aralarında arayüzü en saf olan one plus'tır yani androide en yakın pixel cihazlara ulaşmasıda zor tasarımlarıda çok kötü geriye tek seçenek var stabilite konusunda oda one plus cihazlarıdır.
Arayüz en saf olan nasıl oneplus oluyor hocam :) Pixel zaten Google'ın, Android'de Google'ın.Android 9-10-11 olarak tanıtılan versiyonlar pixel cihazlara çıkan saf androiddir.diger tum markalar üstüne maske giydirip kendi arayüzlerini yaparlar.pixel 5'in tasarımı çoğu oneplus'dan iyi bence.

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Arayüz en saf olan nasıl oneplus oluyor hocam :) Pixel zaten Google'ın, Android'de Google'ın.Android 9-10-11 olarak tanıtılan versiyonlar pixel cihazlara çıkan saf androiddir.diger tum markalar üstüne maske giydirip kendi arayüzlerini yaparlar.pixel 5'in tasarımı çoğu oneplus'dan iyi bence.
Hocam iyi okuyun pixel cihazlara en yakın yazıyor orda.Bence değil one plus tasarı çok daha hoşuma gidiyor.

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Hocam aralarında arayüzü en saf olan one plus'tır yani androide en yakın
Ben bu cümleden başka birşey anlayamadım hocam,muhtemelen noktalama işareti kullanmayı unuttunuz ya da aralarında derken xiaomi cihazlarla mı kıyasladınız?

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Ben bu cümleden başka birşey anlayamadım hocam,muhtemelen noktalama işareti kullanmayı unuttunuz ya da aralarında derken xiaomi cihazlarla mı kıyasladınız?
Noktalama kullanmamışım hocam haklısınız.Demek istediğim google pixel cihazlar'dan sonra en saf android one plus cihazlarda.

Oyla:
Üst Alt