Soru Mi Note 10 Lite Alınır mı ?

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Merhaba arkadaşlar halii hazırda 3500 TL bandında bir akıllı telefon arayışındayım ve secenekler de bu da var.0 veya 2.el farketmez.Sizce alınır mı ? kronik bir sorunu vs var mı? koruyucu bulmak kolay mı ? çünkü en ufak birşey de takıntı yapıp değişmek isterim ben biraz sıkıntılıyım o konuda edge ekranlar da malum koruyucu da kendisi de pahalı.Değerli yardım ve fikirlerinizi bekliyorum yn~~clap~~

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
hocam okuudm da hep kalkıyor diyorlar koruyucu için nasıl yok :)
gor marka kullanıyorum 1 hafta oldu,orjinal kılıfı ile bile kalkma olmuyor.(orjinal kılıfı takılı)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Alalı 1 ay olmadı durduk yere ghost screen oldu sizde dikkat edin. Ekran kaliteli değil haberiniz olsun. Ve bu sorunu bir çok kişi yaşıyor
Bu sorunu telegramda çok gördüm,dilkat etmek gerek.Haklısınız.Ekran üreticisi Samsung değil zaten Visionox isimli bir firma :)(Mi Note 10'da Samsung değil, Visionox )Ancak bu kaliteli olmadığı anlamına gelmez.S8'de aynı sorun vardı ve ekranı zamanının en iyisiydi.Şans işi.

Son düzenleme:
Oyla:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Oppo Reo 2Z ile hem bütçeyi yormadan,hem de ortalama üstü bir cihaz ile sonlandırdım.Bu arada mediatek işlemci bu sıcaklara rağmen gram ısınmadı bilginize.İlk kez mediatek kullanıyorum :)

Oyla:

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Merhaba arkadaşlar halii hazırda 3500 TL bandında bir akıllı telefon arayışındayım ve secenekler de bu da var.0 veya 2.el farketmez.Sizce alınır mı ? kronik bir sorunu vs var mı? koruyucu bulmak kolay mı ? çünkü en ufak birşey de takıntı yapıp değişmek isterim ben biraz sıkıntılıyım o konuda edge ekranlar da malum koruyucu da kendisi de pahalı.Değerli yardım ve fikirlerinizi bekliyorum yn~~clap~~
Ben iki gün önce yurtdışı note 10 lite aldım, hemen ekran koruma 70tl Nano ve kılıf deri desenli şık ve koruyucu ile kullanıyorum,kamera pil ve işlemci performansı gayet güzel, pil zaten başlı başına harika sabah saat 8de çıkardım şarjdan saat 15.14 yüzde 84 akşama kadar elimde arama face MIUI forum derken gayet güzel herhangi bir sorun yaşamadım edge ekran olması da amoled olarak harika bir ekran

Oyla:

leonine25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT
Cihazım
XIANOMI MI6
Konular
1
Oppo Reo 2Z ile hem bütçeyi yormadan,hem de ortalama üstü bir cihaz ile sonlandırdım.Bu arada mediatek işlemci bu sıcaklara rağmen gram ısınmadı bilginize.İlk kez mediatek kullanıyorum :)
Keşke 8nm snapdragon işlemcili redmi note 9 pro ile sonlardır saydınız. 12nm Mediatek biraz zorladığınızda eninde sonunda sizi üzecektir bundan emin olun. Snapdragonun 4 yıl önceki teknolojisine eşdeğer bir işlemci çünkü.

Oyla:

ckara1989

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
xiaomi n4
Konular
3
Hocam Helio g90t snapdragon 730g den gerçekten kat kat iyi bir işlemci ikisini de denemiş biri olarak söylüyorum. Özellikle batarya performansında da mi note 10 lite istenen performansı vermiyor. Bununla ilgili bir ticket atsam da sonuç gelmedi. Bence optimizasyon sorunu var. Sadece ekran tarafında bir tık iyi o da Amoled ekran olmasının avantajını kullanıyor.

Oyla:

emay239

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
3 ay oldu kullanıyorum tavsiye de etmiyorum. Paranı çöpe atma git one plus al. Telefonun wifi gücü düşük sensör problemi var ki ben pek sık yasamafim yaşayan çok kişi var. Telefona rom desteği nerdeyse yok. Eu rom olmasa tamamen çöp. 5260 mah batarya hakkını vermiyor bı şekilde o şarj hep düşüyor note 7 bile 4000 mah bataryayla memnundum yani. Dediğim gibi ben tavsiye etmiyorum zaten bir güncelleme daha verirler sonra keserler rom desteği de yok ortada kalır cihaz. Çok kalın ve ağır telefon başka telefonları eline aldiginda inanılmaz hafif ve kullanışlı geliyor diğer telefonlar. One plus al keyfine bak. Kimseye tavsiye etmiyorum benim tavsiyelerimi bence dikkate alın yoksa pişman olursunuz uyarıyorum.

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Bende önermiyorum mi note 10 lite kullanışlı bir telefon değil ara model olduğu için öylesine üretilmiş bir telefon kesinlikle alınmaz.

Oyla:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Keşke 8nm snapdragon işlemcili redmi note 9 pro ile sonlardır saydınız. 12nm Mediatek biraz zorladığınızda eninde sonunda sizi üzecektir bundan emin olun. Snapdragonun 4 yıl önceki teknolojisine eşdeğer bir işlemci çünkü.
Note 9S aldım zamanında ilk cıktığı gün,nişan tepsisi gibiydi hocam bir daha almam heralde o boyutta,Hele ki Redmi :)
Şu an Reno 2Z de sattım piyasa araştırmasındayım.

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Sensör sorunu,wifi çekim zorluğu,bluetooth çekim zorluğu,ısınma,batarya hızlı tüketim(özellikle bluetooth kullanıldığında)muhtemelen çekim zorluğu olduğu için daha fazla şarj tüketiyor,ön kamera arada renk tonlarında sapıtıyor ön kamera portre berbat zaten.Bu telefonun + sı olarak ekranı ve ses performansı dışında hiçbişey görmedim.

Oyla:
Üst Alt