Soru Mi Note 10 Lite Alınır mı ?

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Merhaba arkadaşlar halii hazırda 3500 TL bandında bir akıllı telefon arayışındayım ve secenekler de bu da var.0 veya 2.el farketmez.Sizce alınır mı ? kronik bir sorunu vs var mı? koruyucu bulmak kolay mı ? çünkü en ufak birşey de takıntı yapıp değişmek isterim ben biraz sıkıntılıyım o konuda edge ekranlar da malum koruyucu da kendisi de pahalı.Değerli yardım ve fikirlerinizi bekliyorum yn~~clap~~

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
2.2 Üslup: Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirine siz diye hitap etmesi esastır.....

Oyla:

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Alalı 1 ay olmadı durduk yere ghost screen oldu sizde dikkat edin. Ekran kaliteli değil haberiniz olsun. Ve bu sorunu bir çok kişi yaşıyor

Oyla:

Huseyin48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
0
Mi note 10 lite cihazıma P30 pro ekran koruyucu telefoncu da uygulattım kenarlar kalkma yaptı çöpe attım uyumlu ekran koruyucu bulmak çok zor

Oyla:

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Alalı 1 ay olmadı durduk yere ghost screen oldu sizde dikkat edin. Ekran kaliteli değil haberiniz olsun. Ve bu sorunu bir çok kişi yaşıyor
Hocam bu forumda ve mi community de de boyle bı sorun gormedım. Sizde olmus olabılır de bu telefonun ekranına da kalıtesiz denilmez hani

Oyla:

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Hocam bu forumda ve mi community de de boyle bı sorun gormedım. Sizde olmus olabılır de bu telefonun ekranına da kalıtesiz denilmez hani
Denk gelmemiş demek ki size bana baya denk geldi çünkü. Ekran da çizgi olsun ghost screen olsun. 1 ay dolmadan ghost screen oluyorsa burada ekran da bir sıkıntı var demektir. Aynı şekilde başka bir arkadaş da da aynısı var

Oyla:

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Bende sensör sorunu oldu cihaz şu an serviste (evafone) çok soğudum cihazdan iade seçeneği tanırlarsa a71 yada note 10 lite düşünüyorum ama şans işi tabi ama sensör sorunu az değil umarım sizi etkilemez

Oyla:

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Mi note 10 lite cihazıma P30 pro ekran koruyucu telefoncu da uygulattım kenarlar kalkma yaptı çöpe attım uyumlu ekran koruyucu bulmak çok zor
Ürün kırık geldi iade ettim ancak kılıfı takıp cam koruyucu telefonun üzerine koyduğumda kılıf ile temas etmediğini gördüm yani kılıf bu camı kaldıramaz ancak yapışma konusu derseniz deneme fırsatım olmadı sert bir metaryel bunuda belirteyim kenarlardan boşluklar kalıyor ancak nerede ise kılıf ile birlikte bütünleşiyor diye bilirim. Caseu4 hepsi burada da satılanı takamadım şahsen .... yapıştırıcısı çok kuvvetli ve bilmeyen biri kolay kolay takamaz caseu4 dü. Eiroo daha kolay gibi me geliyor herhalde yine bir tane alacağım bakalım....

Ekli dosyalar

• IMG_20200908_144508.jpg
    IMG_20200908_144508.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20200908_144519.jpg
    IMG_20200908_144519.jpg
    6,5 MB · Görüntüleme: 25
Oyla:

Rüzocux

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüzgar
Cihazım
Redmi note 6 ro
Konular
77
aldığımdan beri bir sıkıntısını görmedim ekran koruyucu bulmak pek kolay değil ama koruyucum yanlardan çıkmıyor bazı kişiler sensör sorunu yaşıyor onun dışında bence on numara telefon aldığıma pişman değilim

Oyla:

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Ürün kırık geldi iade ettim ancak kılıfı takıp cam koruyucu telefonun üzerine koyduğumda kılıf ile temas etmediğini gördüm yani kılıf bu camı kaldıramaz ancak yapışma konusu derseniz deneme fırsatım olmadı sert bir metaryel bunuda belirteyim kenarlardan boşluklar kalıyor ancak nerede ise kılıf ile birlikte bütünleşiyor diye bilirim. Caseu4 hepsi burada da satılanı takamadım şahsen .... yapıştırıcısı çok kuvvetli ve bilmeyen biri kolay kolay takamaz caseu4 dü. Eiroo daha kolay gibi me geliyor herhalde yine bir tane alacağım bakalım....
aldığımdan beri bir sıkıntısını görmedim ekran koruyucu bulmak pek kolay değil ama koruyucum yanlardan çıkmıyor bazı kişiler sensör sorunu yaşıyor onun dışında bence on numara telefon aldığıma pişman değilim
sen sör sorunu çözüldü deniyor youtube ye yazın geliyor çözümü tekrar yazmayayım burada ana ekranda arama simgesine basılı tutun ve açılan ekranda bildirimlere girin aşağıdan varsayılana girin önemliliği varsayılandan yüksek seçeneği ile değiştirin düzeliyor.... diyorlar

Oyla:

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
sen sör sorunu çözüldü deniyor youtube ye yazın geliyor çözümü tekrar yazmayayım burada ana ekranda arama simgesine basılı tutun ve açılan ekranda bildirimlere girin aşağıdan varsayılana girin önemliliği varsayılandan yüksek seçeneği ile değiştirin düzeliyor.... diyorlar
Sensör sorunu çözülmedi servise gönderdim bıktım. Herkes çözüldü diyor sürekli

Oyla:
Üst Alt