Soru Mi note 10 kılıf

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Selamün aleyküm arkadaşlar bir konuda tecrübelerinize ihtiyacım var note 10 cihazımda kendi silikon kılıfı ile nano cam kullandım 2 günde kenardan açıldı ve toz aldıktan sonra büyük hava boşlukları oluştu sonra zırh kılıf aldım uv ışınlı tempered cam taktırdım jel le felan yapışıyor daha sağlam dediler onunda ömrü 1 gün oldu galiba kullandığım kılıfın kenarları ekrana basıyor ve koruyucu cam ı kaldırıyor sizden ricam kenarları ekranın edge bölümüne basmayan kılıf öneriniz varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
ben cihazı aldığımda spigen yoktu ondan benzer bir kılıf aldım memnunum ama ileride spigen alabilirim.ayrıca ilk çıktıgında p30 pro ekran koruyucu taktırdım kısa sürede kenarlar kalktı şimdi bulundugum şehire gelen bir ekran koruyucu var modele göre makina kesiyo ve takılması sorunsuz oldu ve tam oturdu denemelerinde ceviz kırıyorlar çivi çakıyorlar
Siz taktirdiniz mi korumayi. Tahminime lensun marka. Bir de fiyat ne kadar diyorlar? Cunku yoreye gore fiyat degisikligi olabiliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bende spigen kilif taktim. Gayet memnunum. Onun haricinde aliexpresten de yaklasik 6 cesit kilif getirdim. Hepsinden memnun kaldim. Ekran koruyucu olarak da hidrojel ekran koruyucu aldim. On arka kapladim. Hatga kamera koruyucu da taktim kamerasina. Super oldu

Oyla:

GECELERRRR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Masüstü PC
Konular
7
Selamün aleyküm arkadaşlar bir konuda tecrübelerinize ihtiyacım var note 10 cihazımda kendi silikon kılıfı ile nano cam kullandım 2 günde kenardan açıldı ve toz aldıktan sonra büyük hava boşlukları oluştu sonra zırh kılıf aldım uv ışınlı tempered cam taktırdım jel le felan yapışıyor daha sağlam dediler onunda ömrü 1 gün oldu galiba kullandığım kılıfın kenarları ekrana basıyor ve koruyucu cam ı kaldırıyor sizden ricam kenarları ekranın edge bölümüne basmayan kılıf öneriniz varsa sevinirim şimdiden teşekkürler
Arkadaşların dediği kılıf budur.

Oyla:

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Oyla:

Onursah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Lensun diye ekran koruyucu taktirdim süper bence tavsiye ederim 40 tl fiyati var

Oyla:

rucler26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xioami mi6
Konular
7
Siz taktirdiniz mi korumayi. Tahminime lensun marka. Bir de fiyat ne kadar diyorlar? Cunku yoreye gore fiyat degisikligi olabiliyor.

Bu arada bende spigen kilif taktim. Gayet memnunum. Onun haricinde aliexpresten de yaklasik 6 cesit kilif getirdim. Hepsinden memnun kaldim. Ekran koruyucu olarak da hidrojel ekran koruyucu aldim. On arka kapladim. Hatga kamera koruyucu da taktim kamerasina. Super oldu
evet hocam lensun marka taktırdım ve çok memnunum şuan hiçbir sorun yok.50 tl

bende daha önceden çok kılıf alırdım aliexpresten ama şimdi vergi ile fiyatı çok olacagından sadece 2 kılıf trden aldım fiyat düşsün spigen kılıf alacağım

Oyla:

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Hocam spigen kılıf ile beraber ekran koruyucu cam kullanıyormusunuz kenarları kalkma durumu oluyor mu
Aynı sorun bende de var mi 9 t cihazımda bile tamperli camı kaldırmıştı. Edge ekranda hayli hayli kaldırır

Arkadaşlar koruyucu cam kullanıp memnun olan var mı ? Bende yeni katıldım Mi Note 10 ailesine yakın zamanda ekran koruyucu almam lazım

Oyla:

SoClose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin ozgu
Cihazım
Mi note 10 pro
Konular
0
Arkadaşlar ben frameless kılıf kullanıyorum çok memnunum

Oyla:

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Arkadaşlar ben frameless kılıf kullanıyorum çok memnunum
Ya bu kılıfı internette bulamıyorum hiç bir yerde yok ?

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB