Soru Mi note 10 kılıf

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Selamün aleyküm arkadaşlar bir konuda tecrübelerinize ihtiyacım var note 10 cihazımda kendi silikon kılıfı ile nano cam kullandım 2 günde kenardan açıldı ve toz aldıktan sonra büyük hava boşlukları oluştu sonra zırh kılıf aldım uv ışınlı tempered cam taktırdım jel le felan yapışıyor daha sağlam dediler onunda ömrü 1 gün oldu galiba kullandığım kılıfın kenarları ekrana basıyor ve koruyucu cam ı kaldırıyor sizden ricam kenarları ekranın edge bölümüne basmayan kılıf öneriniz varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
spinger kılıf bulabilen varmı note 10 için nette taradım her yeri ama bulamadım maalesef

Oyla:

crazyhuzeyfe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
1
Ekran fılmı onerısı ısteyen warsa cok memnun kaldıgım ve uzun suredır sorun yasamadıgım ınce ön ve arka koruyucu var. gittigidiyordan 30 tl mı ne almıstım kavıslı kısmıda kapanıyor

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Ekran fılmı onerısı ısteyen warsa cok memnun kaldıgım ve uzun suredır sorun yasamadıgım ınce ön ve arka koruyucu var. gittigidiyordan 30 tl mı ne almıstım kavıslı kısmıda kapanıyor
Bana link atarsanız sevinirim hocam :)

Oyla:

crazyhuzeyfe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
1
Kılıfla kullanımda kalkma yapıyor mu hocam
kılıfla hıc denemedım hocam. ben kılıfsız kullanmak ıstedım hep. cam oldugu ıcın nereye koyduysam tıtresımden dolayı kayıyordu. ama bunu alınca o sorun ortadan kalktı. telefon kendını gostersın ıstedım

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
kılıfla hıc denemedım hocam. ben kılıfsız kullanmak ıstedım hep. cam oldugu ıcın nereye koyduysam tıtresımden dolayı kayıyordu. ama bunu alınca o sorun ortadan kalktı. telefon kendını gostersın ıstedım
Anladım hocam sağolun tekrardan :)

Oyla:
Üst Alt