Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

etoist34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ethem
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
bu verdiğim linkten galeri dosyasını indir yükle işini görür bende bunu kullanıyorum harika şifre ile resim video gizleme özelliğide var
Hocam teşekkür ederim fakat demek istediğim yeni bir galeri uygulaması ihtiyacım yok kendi galerisinden memnunum sadece daha önce açıp şuan silmiş olduğum klasörler var ve aynı isimde klasör açmak istediğimde aynı isimli klasör zaten var uyarısı da alıyorum belli ki bunu hafızada bi yerde tutuyor (anlatamadım galiba mesela daha önce İSTANBUL diye bir klasör açmışım galeride ve silmişim. Şuan yine İSTANBUL adında bir klasör açmak istediğimde böyle bir klasör var uyarısı veriyor halbuki Galeride öyle bir klasör yok !! )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu deneyerek çözdüm teşekkürler. Şimdi ki sorum şu (iphone da whatssaptan birisi bişey yazdığında örnek ''İbrahim 1 yeni mesaj'' şeklinde görünüyordu yani mesajın içeriği görünmüyordu bende yazanın kim olduğunu görebiliyordum. Fakat androidde ''yeni mesaj'' olarak görünüyor ama kimden geldiği görünmüyor aradaki farkı umarım anlatabilmişimdir. Derdim kısaca; whatsapptan yazan kişi (ibrahim) görünsün ama mesajın içeriği ekranda görünmesin.

Son düzenleme:

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Hocam teşekkür ederim fakat demek istediğim yeni bir galeri uygulaması ihtiyacım yok kendi galerisinden memnunum sadece daha önce açıp şuan silmiş olduğum klasörler var ve aynı isimde klasör açmak istediğimde aynı isimli klasör zaten var uyarısı da alıyorum belli ki bunu hafızada bi yerde tutuyor (anlatamadım galiba mesela daha önce İSTANBUL diye bir klasör açmışım galeride ve silmişim. Şuan yine İSTANBUL adında bir klasör açmak istediğimde böyle bir klasör var uyarısı veriyor halbuki Galeride öyle bir klasör yok !! )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu deneyerek çözdüm teşekkürler. Şimdi ki sorum şu (iphone da whatssaptan birisi bişey yazdığında örnek ''İbrahim 1 yeni mesaj'' şeklinde görünüyordu yani mesajın içeriği görünmüyordu bende yazanın kim olduğunu görebiliyordum. Fakat androidde ''yeni mesaj'' olarak görünüyor ama kimden geldiği görünmüyor aradaki farkı umarım anlatabilmişimdir. Derdim kısaca; whatsapptan yazan kişi (ibrahim) görünsün ama mesajın içeriği ekranda görünmesin.
Hocam hep çalışmadığımız yerlerden sordun :) Telefonu çok didiklerim, her alt ayarını kurcalarım, ama inan bu sorduklarının cevabını bulamadım bildirimlerde falan. Aramıza hoşgeldin.

etoist34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ethem
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Hocam hep çalışmadığımız yerlerden sordun :) Telefonu çok didiklerim, her alt ayarını kurcalarım, ama inan bu sorduklarının cevabını bulamadım bildirimlerde falan. Aramıza hoşgeldin.
Hoşbulduk teşekkür ederim :) bende günlerce kurcaladım android kullanan onca arkadaşıma şu nasıl oluyor diye danıştım sonuç elde var sıfır :) normalde tarzım değil ama bu konuda pes ettim bildirim canı nasıl isterse öyle göstersin :)

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Merhaba iyi forumlar.Ben de yakın zaman xiaomi mi note 10 pro almayı düşünüyorum.Mi 10 pro alacaktım ama cebimi aştı bundan dolayı kararımı değiştirdim.Uygun fiyatlı yurtdışı ürününü nereden alabilirim ya da forum da böyle yardımcı olacak birileri var mı?

VIEMORTEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
note 10
Konular
2
Merhaba iyi forumlar.Ben de yakın zaman xiaomi mi note 10 pro almayı düşünüyorum.Mi 10 pro alacaktım ama cebimi aştı bundan dolayı kararımı değiştirdim.Uygun fiyatlı yurtdışı ürününü nereden alabilirim ya da forum da böyle yardımcı olacak birileri var mı?
Sefa hocamı tavsiye ederim.Defalarca alışverişim oldu kendisinden ve aşırı memnunum.

TURGUT58SEKER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut Şeker
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba,
Mi Note 10/CC9 Pro modeli hakkındaki yorumlarınızı bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Ben kamerasını çok beğendim. Performans olarak alıştığımız bir işlemcisi var. Tasarımı çok hoş fakat tek el ile kullanım imkansız gibi birşey.
3 haftadır kullanıyorum vlog, makro çekim, kısa videolara efektler, pro kamera ve gece modu gibi özelliklerle kamerada başarılı. 1 günü aşan ful sosyal medya kullanımıyla pilin gitmesi ve pubg ve oyunlarda süper. üzerine düşen görevleri yerine getiren bir cihaz. bunu 2 sene kullandıktan sonra artık sıradaki xioami yi alaçağım.

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Sefa beyden başka yardımcı olabilecek varsa iletişime geçebilirler ya da kullanıcı adını yazın ben iletişime geçeyim.teşekkür ederim şimdiden.

Üst Alt