Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69

vj_sinan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Meslek
Ceyrancı
Konular
0

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Performans iyileştirmesi var diye ümitlenmiştim :)
Performans fena değilde miui 12ile bozulan kamera kalitesi hala aynı, pil hala aynı tüketimi fazla. hız biraz artmış onun dışında mi güvenlik, pil ayarlarına güç--dengeli-- performans şeklinde 3 ayar gelmiş seçim yapabiliyorsun başka da gözle görülür bir değişiklik görmedim

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Ürünün bir problemi var mı redmi note 8 pro ile takas yolu ile düşünüyorum düz modeli mi prosu mu önerirsiniz alırken nelere dikkat etmeliyim

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Ürünün bir problemi var mı redmi note 8 pro ile takas yolu ile düşünüyorum düz modeli mi prosu mu önerirsiniz alırken nelere dikkat etmeliyim
Daha güncel bir cihaz bakabilirsin aslında, ille bu diyorsan, hafıza ve RAM farkından başka hiç bir farkı yok. Hafıza ve RAM önemli değilse kesinlikle normali. Çünkü ben pro, eşim normalini kullanıyor, her güncellemede, rom atmamda kıyas ediyorum hiç bir fark yok.

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Daha güncel bir cihaz bakabilirsin aslında, ille bu diyorsan, hafıza ve RAM farkından başka hiç bir farkı yok. Hafıza ve RAM önemli değilse kesinlikle normali. Çünkü ben pro, eşim normalini kullanıyor, her güncellemede, rom atmamda kıyas ediyorum hiç bir fark yok.
One plus 9R a baktım bu modele göre güncel. 445 dolar diyorlar. Mi note 10 için 1000 tl üzerine veriyorum 8 pronun. Birde güncelleme ve fastboot rom yüklerken imei vs gidiyor mu ? 8 pro çok rahattı.

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
One plus 9R a baktım bu modele göre güncel. 445 dolar diyorlar. Mi note 10 için 1000 tl üzerine veriyorum 8 pronun. Birde güncelleme ve fastboot rom yüklerken imei vs gidiyor mu ? 8 pro çok rahattı.
Cihazın kendisinden fabrika ayarlarına döndürmediğin sürece IMEI gitmiyor deniyor. TWRP den herşey serbest. Yeterki cihazdan fabrika verilerine dönme. Fastboot romda da flash all ile yükleme yapın deniyor.

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Merhabalar arkadaşlar,bu cihazdan aldım 2.el ama kamera da odak problemi var sizde de var mı ?
Kronik gibi bir durum varmış galiba servise mi yollasam,yoksa basit çözümler var mıdır ?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhabalar arkadaşlar,bu cihazdan aldım 2.el ama kamera da odak problemi var sizde de var mı ?
Kronik gibi bir durum varmış galiba servise mi yollasam,yoksa basit çözümler var mıdır ?
malesef herkeste var bende de var bazen odaklamıyor çıldırtıyor beni.

Üst Alt