MIUI 12.5 Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.4.0.RFDMIXM İndirme Bağlantıları

Hard7878

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mı note 10
Konular
0
Parmak izi hassasiyeti artmış güzel olmuş. Sorunsuz bir güncelleme gibi duruyor. tek sıkıntı kamera hala istediğim seviyede değil. Miui 11de kamera netliği daha iyiydi. Güncellemeler ile bozdular bi daha da düzeltmediler.
Hocam ben 12.5.3 yüklemiştim twrp ile ama şu an twrp menüsüne giremiyorum ota ile güncelleme yapayım dedim Ota dosyasıni indirdim 721 MB çıktı sistem güncelleme paketi seç yaparak güncelleme yapayım dedm error update diye hata verdi günceller iken yardımci olur musun ?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hocam ben 12.5.3 yüklemiştim twrp ile ama şu an twrp menüsüne giremiyorum ota ile güncelleme yapayım dedim Ota dosyasıni indirdim 721 MB çıktı sistem güncelleme paketi seç yaparak güncelleme yapayım dedm error update diye hata verdi günceller iken yardımci olur musun ?
Bende ota yoluyla indirdim direkt kurdum cihaz rootlu değil. twrp menüde yüklü değil bende yanlış yönledirmek istemem. musdi27 hocam görünce yardımcı olur.

Hard7878

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mı note 10
Konular
0
Bende ota yoluyla indirdim direkt kurdum cihaz rootlu değil. twrp menüde yüklü değil bende yanlış yönledirmek istemem. musdi27 hocam görünce yardımcı olur
Hocam indirdikten sonra direk güncelleme çıkıyor güncelleme menusunde ona mi basalım yoksa güncelleme paketi seç mi diyelim

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Tekrar güncellemeyi indir diyin, 3gb ın üzerinde olduğunu göreceksiniz boyutun. Bazen oluyor böyle bende de olmuştu 700mb civariydi indikten sonra güncelleme esnasında hata verdi açılınca tekrar indir dedim 3gb dosya indi bu kez ve kuruldu sorunsuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Parmak izi hassasiyeti artmış güzel olmuş. Sorunsuz bir güncelleme gibi duruyor. tek sıkıntı kamera hala istediğim seviyede değil. Miui 11de kamera netliği daha iyiydi. Güncellemeler ile bozdular bi daha da düzeltmediler.
Abi çok haklısın 11 zamanında çektiğim fotolar duruyor galeriden bakınca canım sıkılıyor o zamanda bambaşka çekiyordu kamera şimdi alakası yok çok doğru söyledin

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Tekrar güncellemeyi indir diyin, 3gb ın üzerinde olduğunu göreceksiniz boyutun. Bazen oluyor böyle bende de olmuştu 700mb civariydi indikten sonra güncelleme esnasında hata verdi açılınca tekrar indir dedim 3gb dosya indi bu kez ve kuruldu sorunsuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Abi çok haklısın 11 zamanında çektiğim fotolar duruyor galeriden bakınca canım sıkılıyor o zamanda bambaşka çekiyordu kamera şimdi alakası yok çok doğru söyledin
Bilinçli yapıyorlar ya insanlar gidip başka cihaz alsın diye. Yazık ettiler şu güzelim cihazın kamerasına. Miui 11in hızı da miui 12.5dan bile daha iyiydi şimdi hala geçişler hantal uygulama açılış animasyonları yavaş. Hiçbir artı katmadı küçük yazılımsal özellikler sayesinde yeni güncellemeler.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Bilinçli yapıyorlar ya insanlar gidip başka cihaz alsın diye. Yazık ettiler şu güzelim cihazın kamerasına. Miui 11in hızı da miui 12.5dan bile daha iyiydi şimdi hala geçişler hantal uygulama açılış animasyonları yavaş. Hiçbir artı katmadı küçük yazılımsal özellikler sayesinde yeni güncellemeler.
Çok haklısınız abi tek umudumuz android 12 umarım eski performans yerine gelir her anlamda

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
İmkânınız varsa yedeklerinizi alın, TWRP kurun ve sıfırdan recovery romu kurun. Magisk kurmazsanız yeniden gider TWRP ama yüksek ihtimalle düzelir sorununuz.

metehankeles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Xiaomi Note 10
Meslek
Telefoncu
Konular
0
Xiaomi mi note 10 model telefonum fastbootta kaldı.Romda kabul etmiyor.Nasıl bir yol izlemeliyim sizce?

Hard7878

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mı note 10
Konular
0
İmkânınız varsa yedeklerinizi alın, TWRP kurun ve sıfırdan recovery romu kurun. Magisk kurmazsanız yeniden gider TWRP ama yüksek ihtimalle düzelir sorununuz.
Hocam yukarıdaki mesaj gibi direk guncelleye bastim ve güncelledi magidisk var twrp yok ama önceki 12.5.3 sürümünü twrp ile yüklemiştim ama şimdi twrp ye giremiyorum nedense bende direk guncelledim IMEI gitmedi çok şükür inşallah da gitmez 🤪🤪

Üst Alt