Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

smugglers

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oğuzhan
Cihazım
HTC 10
Konular
0
Global romlarda ota üzerinden twrp ile güncelleme yapamazsınız hocam main manü denilen stock twrp olması lazım.
hocam cihazda twrp yuku idi. cihaz uzerınden guncelleme yaptım ama guncelleme 800mblık geldi. sonrasında twrp uctu tekrar attım o sorun degılde kımısıne 2,7 gb gıtmıs bana biye 800mb geldi acaba ?

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Mi Note 10/ Pro v12 miui 12 android 10 recovery bağlantısı çıkmış bulunmaktadır bilgi. endonezya sürümü

Eziyet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
IT Engineer
Konular
4

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-15-16-58-21-604_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-09-15-16-58-21-604_com.android.settings.jpg
    227 KB · Görüntüleme: 27

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
hocam cihazda twrp yuku idi. cihaz uzerınden guncelleme yaptım ama guncelleme 800mblık geldi. sonrasında twrp uctu tekrar attım o sorun degılde kımısıne 2,7 gb gıtmıs bana biye 800mb geldi acaba ?
Size ota dan geldiği için 800 MB hocam.
O indirdiğiniz güncellemeyi twrp ile yüklediniz mi?

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Ben bu romu twrp üzerinden kurdum fakat yine twrp üzerinden magisk ile rootladım cihazı kullanım süresinde root gerektiren uygulamaların etkisiz hale geldikleri rastladım bu uygulamaların istikrarsız çalıştıklarını hatta bazen rootun devre dışı kalması gibi bi bi takım sorunlar yaşadığımı belirtmek istiyorum bu anlattığım sıkıntılar sadece cihazı rootladıktan sonra yaşanan olaylar normal rootsuz kullanımda gayet güzel sorunsuz bu endonezya romunu kurupta cihazı rootlayıp sorunsuz kullanan varmı varsa hangi sürüm magisk yükledi
Ben 20.4 zip dosyasını twrpden yüklerken hata aldım. (error:1) Viper ve adaway için kullanıyordum acaba kullanmasam mı diyorum, ziraat bankkartımı nfc ile kullanmama izin vermiyordu magiskhide vs. de işe yaramıyor.

Öbür yandan Miui 12 görsel anlamda çok güzel olmuş gerçekten. Zip dosyasını 11.0.1 üzerine kurdum direkt, sıfırdan kurmak çok zor geldi mi flash ile, sorun yaşamazsam bu şekilde devam edeceğim.

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Arkadaşlar selam.Ben global rom kullaniyorum.Miui 12.0.2 guncellemesinden sonra telefondan onceki gibi performans alamiyorum.Kamera dahil.Sizden ricam.ilk defa böyle bir islem yapacağım.Bootlader açık.İmei repair var.Onceden twrp yüklüydü şimdi baktım uçmuş mi recovery diye bir şey var.Bana yol gosterir misiniz?

Üst Alt