Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Romanart

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Önce 800 küsur MB tı TWRP ile yüklemeye çalıştım hata verdi şimdi de 2.7gb diyor
bende de aynısı oldu 2.7lik paketi flashliyorum onda da hata veriyor üzerine güncelleme yapamayacakmiyiz sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum

Mete2165

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
bende de aynısı oldu 2.7lik paketi flashliyorum onda da hata veriyor üzerine güncelleme yapamayacakmiyiz sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum
Ben magisk ile TWRP yi kaldırdım sonra güncellemeyi telefon otomatik kurdu. Hiçbir dosya silinmedi telefon sifirlanmadi

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Batarya kullanımı globale göre daha iyi gibi bende öyle en azından
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sarac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SARAC
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
Ben bu romu twrp üzerinden kurdum fakat yine twrp üzerinden magisk ile rootladım cihazı kullanım süresinde root gerektiren uygulamaların etkisiz hale geldikleri rastladım bu uygulamaların istikrarsız çalıştıklarını hatta bazen rootun devre dışı kalması gibi bi bi takım sorunlar yaşadığımı belirtmek istiyorum bu anlattığım sıkıntılar sadece cihazı rootladıktan sonra yaşanan olaylar normal rootsuz kullanımda gayet güzel sorunsuz bu endonezya romunu kurupta cihazı rootlayıp sorunsuz kullanan varmı varsa hangi sürüm magisk yükledi

Romanart

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Twrp de rom ve wipe işlemlerinde IMEI gitmez hocam ama siz işinizi garantiye alıp efs yedeğini alın cihazdan dışarıda daha güvenli bir yerde saklayın.
tel
Twrp de rom ve wipe işlemlerinde IMEI gitmez hocam ama siz işinizi garantiye alıp efs yedeğini alın cihazdan dışarıda daha güvenli bir yerde saklayın.
hocam sıkıntı burda zaten 2.7gblık telefonun kendi indirdiği dosyayı twrp ile flashlarken hata veriyor.twrp yi silip güncellesem imei gider mi diye sordum.fakat şöyle bir çözüm buldum.güncelleme dosyasını telefonun kendi indirdiği güncellemeyi değilde başka bir siteden indirdim ve flasladım böyle kabul etti ve günceleme oldu.bakalım kullanırken bir sıkıntı çıkacak mı

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Bizim tlf lar için süper duvar kağıdı desteği yok sanırım miui 12 de. Bilen var mı acaba?

Eziyet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
IT Engineer
Konular
4
Miui 12 Güncelleme geldi . Güncellemeyi indir dedim ama twrp ye dönüyor yüklemiyor

Üst Alt