MIUI 12.5 Mi Note 10 / CC9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RFDIDXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
arkadaşlar merhaba. note 10 cihazımda bu rom yüklü. çok memnunum romdan twrp ve magisk yüklemek istiyorum ancak twrp yükleyince dosyalar şifreleniyor ve tekrar başlattığımda twrp kalıcı olmuyor. dolayısıyla magiskte kuramıyorum. sadece magisk kurma yöntemi anlatılmış konu içinde ancak bana kalıcı twrpde lazım. bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
arkadaşlar merhaba. note 10 cihazımda bu rom yüklü. çok memnunum romdan twrp ve magisk yüklemek istiyorum ancak twrp yükleyince dosyalar şifreleniyor ve tekrar başlattığımda twrp kalıcı olmuyor. dolayısıyla magiskte kuramıyorum. sadece magisk kurma yöntemi anlatılmış konu içinde ancak bana kalıcı twrpde lazım. bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam bu konunun 4. Sayfasında twrp kurmadan nasıl magisk kuracağını anlatmıştım ben bakıp kurabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Magisk i kurduktan sonraki twrp kalıcı olur bu arada, magisk olmadığı için silinir twrp

Son düzenleme:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Merhaba Bu rom da fotoğraf performansı nasıl? EU rom dan memnun değilim.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Merhaba Bu rom da fotoğraf performansı nasıl? EU rom dan memnun değilim.
OneOS, eu rom, Global vs rom da dahil hepsinden daha iyi bu rom. Kurduğunuzda direk farkı anlarsınız zaten. Yalnız bu versiyonun bi üstü çıktı forumda var, V12.5.2 bu versiyonu yükleyin. Fastboot olarak indirip miflash uygulaması ile flaşlamanizı tavsiye ediyorum. "Clean all and lock" bu seçeneği seçmeyin sakın ama Clean all seçeneği seçili olacak sadece

vj_sinan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Meslek
Ceyrancı
Konular
0
OneOS, eu rom, Global vs rom da dahil hepsinden daha iyi bu rom. Kurduğunuzda direk farkı anlarsınız zaten. Yalnız bu versiyonun bi üstü çıktı forumda var, V12.5.2 bu versiyonu yükleyin. Fastboot olarak indirip miflash uygulaması ile flaşlamanizı tavsiye ediyorum. "Clean all and lock" bu seçeneği seçmeyin sakın ama Clean all seçeneği seçili olacak sadece
eski romların hızı güzel ama işlevleri yetersiz kalıyor, yeni romlar ise hantal kalıyor malesef
tek çare senin dediğini yapıp endo v12.5.2 yi kurmak umarım iyi olur :) tavsiye için teşekkürler

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
eski romların hızı güzel ama işlevleri yetersiz kalıyor, yeni romlar ise hantal kalıyor malesef
tek çare senin dediğini yapıp endo v12.5.2 yi kurmak umarım iyi olur :) tavsiye için teşekkürler
Rica ederim abi çok haklısınız deneye deneye gördük ki güncel olanın en iyisi bu. Eski derseniz de masik p sanırım.. Bu telefonu ilk çıktığında aldım kendi kendime dedim ki en iyisini alayım kurtulayım, güncellemeler ile iyiye gideceğine daha beter etti bizi :) android 9 vardı ilk aldığımda ve gerçekten çok akıcı süperdi

vj_sinan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Meslek
Ceyrancı
Konular
0
Rica ederim abi çok haklısınız deneye deneye gördük ki güncel olanın en iyisi bu. Eski derseniz de masik p sanırım.. Bu telefonu ilk çıktığında aldım kendi kendime dedim ki en iyisini alayım kurtulayım, güncellemeler ile iyiye gideceğine daha beter etti bizi :) android 9 vardı ilk aldığımda ve gerçekten çok akıcı süperdi
Elimde mi 6 vardı . Gayet hızlıydı akıyordu resmen telefon , hatuna telefon lazım oldu bende kendime mi note 10 pro alayım güncelleme gelince uçar bu alet dedim , mi6 hala uçak , bizimki serçe :) .

Üst Alt