İnceleme Mi note 10 almayı düşünenler...

anilutku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
6
Eğer cihazından memnunsan boşa masraf yapma ileride fiyatı daha düşecektir kardeşim. ama tercih edilecek cihazların başında gelir. Millet cihazı çok kötülüyor yok yazılımı bilmem ne. P30 proda yapıp bunda yapamadığım hiç birşey olmadı veya Mi 10 proda yapıp bunda yapamayacağın birşey olmaz sadece biraz zaman farkı oluşur o kadar da olsun :D
Yok hocam açıkçası şu an pek masraf taraftarı değilim. Fakat elbet bir gün alacağız.. IMEI repairli alacağım için yine alırsam stok problemi yaşamak tek endişe yaratan durum oluyor. Mi 8 SE misal artık çok nadir ve zor bulunuyor. Ayrıca fiyatların daha da çıkması cabası... İlk çıktığında 2.500-2.600 civarı fiyatlara alınabiliyordu bu cihaz şu an geldiği nokta ortada ve her geçen gün yukarı yürüyor.

emo4888

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrecan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
3
Redmi note 8 prodan geçmeye değer mi sizce

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Redmi note 8 prodan geçmeye değer mi sizce

Ben Rn8 Pro dan geçtim. Açıkçası beklentimin çok üzerinde çıktı. İşlemciden dolayı biraz endişe duymuştum ancak hiç söylendiği gibi değil. Performans olarak oyunlarda ve günlük yoğun kullanımlarda hiç bir sorun yaşatmadı. Kamera zaten efsane çekiyor. 5x yakınlaştırma işini fazlasıyla iyi yapıyor. Telefon alınmaya değer, ancak fiyat olarak 6000 tl verilir mi verilmez. Ben malum yollarla aldım, zaten root recovery derken garanti çok işime yaramadığı için kasko yaptırdım. Daha ucuza geldi.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Ben Rn8 Pro dan geçtim. Açıkçası beklentimin çok üzerinde çıktı. İşlemciden dolayı biraz endişe duymuştum ancak hiç söylendiği gibi değil. Performans olarak oyunlarda ve günlük yoğun kullanımlarda hiç bir sorun yaşatmadı. Kamera zaten efsane çekiyor. 5x yakınlaştırma işini fazlasıyla iyi yapıyor. Telefon alınmaya değer, ancak fiyat olarak 6000 tl verilir mi verilmez. Ben malum yollarla aldım, zaten root recovery derken garanti çok işime yaramadığı için kasko yaptırdım. Daha ucuza geldi.

Güle güle kullan kardeşim güzel cihaz gerçekten, Ekran amiral gemisi, Kamera Amiral gemisi, pil amiral gemisi. İşlemci orta segment ne öldürür ne güldürür yine de iş görür. Güzel cihaz kim ne derse desin.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Güle güle kullan kardeşim güzel cihaz gerçekten, Ekran amiral gemisi, Kamera Amiral gemisi, pil amiral gemisi. İşlemci orta segment ne öldürür ne güldürür yine de iş görür. Güzel cihaz kim ne derse desin.

Teşekkür ederim sevgili kardeşim. Darısı almayı düşünen dostların başına.

Üst Alt