İnceleme Mi note 10 almayı düşünenler...

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Herkese selam. Yakaşık 21 yıldır cep telefonu kullanıyorum. ilk telefonum Ericsson 628di, 2000'li yıllarda Nokia furyasından yaklaşık 24 model cihaz kullandım. 2010'da ilk akıllı telefonum Samsung galaxy ace idi. daha sonra üst model samsunglar, sonyler, Lgler, htcler. Bir çok markanın amiral gemisi cihazlarını kullandım son olarak Xiaomi'ye geçtim. İlk xiaomi cihazım Mi Note 10 oldu cihaz gerçekten bende hayranlık uyandırdı. Hayranlık duyduğum noktaları; Kamerası, pili ve gözüme çok güzel gelen tasarımı. Arada bir yazılımsal saçmalıklar olmuyor değil ama benzerlerini samsunglarda huaweilerde de gördüm. gözardı edilebilir hatalar. Kamerası bu zamana kadar kullandığım en iyi akıllı telefon kamerası diyebilirim. Pili ise 1 - 1.5 günü çok rahat çıkartıyor. Eksi yanları yazılım biraz geliştirilmeli, işlemci bazı noktalarda zayıf kalıyor fakat benim gibi mobil fotoğrafçılığa meraklıysanız ve pilim iyi gitsin beni yarı yolda bırakmasın diyorsanız tam size göre bir cihaz. Ben cihazda hiç oyun oynamam. Sosyal medyada çok takılırım, fotorağ çekerim, film izlerim, müzik dinlerim. Zaten bir akıllı cihaz bunları eksiksiz yapıyorsa gerisi teferruattır. Foruma yeni üye olmuş Mİ NOTE 10 almayı düşünen kardeşlerim için bilgi amaçlı paylaştım.

Örnek bir kaç çektiğim resimleri de paylaşacağım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• IMG_20200313_231626.jpg
    7,5 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20200621_205228.jpg
    5,4 MB · Görüntüleme: 21

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
2 aydır bende pro modelini kullanıyorum çok memnunum gerçekten ama yurtiçi fiyatı malum olduğu için pek tutmadı forumlarda pek bi konu ve yardım konuları o sebepten az inşallah ileride çoğalır popüler bir cihaz olamadı malesef talep az üründe az :)

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
2 aydır bende pro modelini kullanıyorum çok memnunum gerçekten ama yurtiçi fiyatı malum olduğu için pek tutmadı forumlarda pek bi konu ve yardım konuları o sebepten az inşallah ileride çoğalır popüler bir cihaz olamadı malesef talep az üründe az :)

Facebookta falan çok satın alan var Aslında tutan bir cihaz fakat fiyatı dediğin gibi yüksek o da malum vergiler, dolar kuru falan yoksa 3500/4000 bandında çok satardı garantili.

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Facebookta falan çok satın alan var Aslında tutan bir cihaz fakat fiyatı dediğin gibi yüksek o da malum vergiler, dolar kuru falan yoksa 3500/4000 bandında çok satardı garantili.
ben izmit merkezden 4250 tl ye aldım yurtdışı en uygun orasıydı araştırma yaptım 1-2 hafta anca bulabildim :)

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
ben izmit merkezden 4250 tl ye aldım yurtdışı en uygun orasıydı araştırma yaptım 1-2 hafta anca bulabildim :)

Bende izmitteyim gebze taraflarında uyguna satan arkadaşlar var. Valla çok iyi cihaz. İşlemcisi bi tık daha iyi olsaydı zaten amiral gemi katili olurdu angel~~

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Bende izmitteyim gebze taraflarında uyguna satan arkadaşlar var. Valla çok iyi cihaz. İşlemcisi bi tık daha iyi olsaydı zaten amiral gemi katili olurdu angel~~
730g mükemmel değil ama bence yinede iyi işler çıkarıyor günde 70-75 resim çektiğim zamanlarda bile sorun yaşamadım aktif kullanımda ufak tefek oyunlarda olsun hiç sapıtmadan günü çıkardı bundan önce note 8 pro ve note 7 kullandım hep hüsranla ayrıldık cihazlardan bu cihaz şimdilik pişman etmedi desem yalan olmaz tavsiye edilir bir cihaz

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
730g mükemmel değil ama bence yinede iyi işler çıkarıyor günde 70-75 resim çektiğim zamanlarda bile sorun yaşamadım aktif kullanımda ufak tefek oyunlarda olsun hiç sapıtmadan günü çıkardı bundan önce note 8 pro ve note 7 kullandım hep hüsranla ayrıldık cihazlardan bu cihaz şimdilik pişman etmedi desem yalan olmaz tavsiye edilir bir cihaz

Kesinlikle kardeşim. Bende bu cihazı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Bi SD855, SD865 değil ama gerçekten yolda bırakmaz

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Instagram'da story kalitesi düşüyor ne yapayım öyle telefonu. :D (!)

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Instagram'da story kalitesi düşüyor ne yapayım öyle telefonu. :D (!)

Androidde story kalitesi düşürmeyen cihaz var mı ? :D Bunun için instander 3.0 diye bir uygulama var işe yarayabilir. İnstagram kullanmadığım için bilmiyorum

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Androidde story kalitesi düşürmeyen cihaz var mı ? :D Bunun için instander 3.0 diye bir uygulama var işe yarayabilir. İnstagram kullanmadığım için bilmiyorum

İroni anlamında söylemiştim.

Üst Alt