Rom Mi Mix 3 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

k464n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kağan
Cihazım
xiaomi mi 6
Meslek
mühendis
Konular
14
Twrp ile güncellemek gerek

MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

porsuk_y

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
inşaat müh.
Konular
0
arkadaşlar hepinize selamlar. yurt dışından bir arkadaşım vasıtası ile mi mix3 aldım kısmetse 2 güne gelecek. normalde ben 8gb lık versiyon istemiştim ama satıcı elinde 8gb olanın çin versiyonu olduğunu türkiyede 4g de sorun yaratacağını o nedenle global versiyonu almasını söylemiş o nedenle 6 gb lık global versiyonu almış. daha önce xiaomi kullanmadım şu an mate 10 pro cihazım var biraz xiaomi dünyasına yabancıyım araştırıyorum okuyorum. global versiyon aldığımda yapmam gereken birşeyler var mı. root vs işleriyle uğraşmam. cihazım güncellemelerini alsın bana yeter. global versiyon için bootloader twrp filan yapmam gerekir mi? yoksa kendiliğinden güncellemeleri otomatik alır mı? varsa başka tavsiyeleriniz yüklemem gereken vs birşey görüşlerinize açığım . teşekkürler.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Öncelikle hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanınız. Çin modeli diye bişey yok ( benim bildiğim kadarıyla yok yanlış olmasın). Bütün modeller de band20 destekliyor. Mevcutda 128/8 china rom yüklü olarak kullanıyorum gayet 4G+ çekiyor. Hızda bağlantıda vs hiç bir problemim yok. karşılaşmadım da.
fiyat/performans nedeniyle her modelin farklı varyasyonları var. 256 GB, 8/10 GB Ram ve 128 GB, 6/8 GB Ram gibi.
Global rom yüklü cihazların da birçoğu 256 /8 ve 128/6 olarak piyasa çıkarıldı. Edition modeller de 256 /10 gb da mevcut.
Global rom yüklü ise macera aramak istemiyorsan herhangi birşey yapmana gerek yok, Türkçe dil kurulumunu yap,keyfine bak derim.
güncellemeleri ota üzerinden otomatik olarak alır, güncellersin.

MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zakynthos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
CC9Pro,Mix3,Mi9
Konular
5
Arkadaşlar XiaomiTool dan yükleme yapmak isteyenler için Global Stable eklenmiş bilginiz olsun Resmi sürümdür.

Buda tam linki;

MiFlash programı ile de fastboot olarak flashlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Xiaomi.png
    Xiaomi.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

raventr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kenan
Cihazım
mi 4
Konular
0
otadan güncelleme geldi. ben yaptım. bir çok şey düzeltilmiş. bildirimler şarj ekran süresi vs vs gibi bir çok iyileştirme var.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Aeneass

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Merhaba twrp kullanarak Çin romundan bu konudaki romu yükledim. Şimdi yeni güncelleme gelmiş deneyle diyorum buluyor indir dediğimde indirme sunucu hatası gibi birşey diyor. Bundan sonraki güncellemeleri twrp ile mi yüklemem gerekiyor yoksa sistem üzerinden indirebilecek miyim

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba twrp kullanarak Çin romundan bu konudaki romu yükledim. Şimdi yeni güncelleme gelmiş deneyle diyorum buluyor indir dediğimde indirme sunucu hatası gibi birşey diyor. Bundan sonraki güncellemeleri twrp ile mi yüklemem gerekiyor yoksa sistem üzerinden indirebilecek miyim
Yeni güncelleme sürümü nedir? Ekran görüntüsü ekler misin

Üst Alt