Çözüldü Mi mix 2 durduruldu hatasi ve yeniden baslatma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
öngörülen teslim tarihi anakart beklediği için uzayabilir. bu anlamada servis süreniz devam ediyor.
Teşekkür ederim bilgilendirme için, daha önce sorduğum soruları bu durumda tekrar sormak istiyorum.
sitenizde yazan süreler içerisinde (10 iş günü) tamirat yapılamadığında eşdeğer cihaz temini yapacak mısınız veya 20 iş günü sonunda cihaz tamiratı yapılamaz ise talep ettiğim takdirde cihazı yenisi ile değişim veya ücret iadesi yapacak mısınız? bu konularında bilgisini verirseniz herkes bilgilenmiş olur. Teşekkürler.

Ek olarak aynı sorundan dolayı kaçıncı kez servise başvurduğumuzda ücret iadesi veya yeni ile değişim yapmaktasınız?

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Rica ederim. Cihazların akıbetine göre eşdeğer cihaz temini yapıyoruz. iade raporu ile ilgili işlemleriniz şuanda devam ediyor. Taktir edersiniz ki rapor işlemleri belli prosedürler çerçevesinde gerçekleştiği için servis süresi devam ediyor. Bu cümleyi bekli birkaç kere duydunuz çünkü gelen her cihazın işlem süresi bulunmakta. Ama kontaktayız gelişmeleri sizinle paylaşacağım.
Saygılar

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Dün (10.10.2018) delta servisten aranarak cihazım için iade raporu hazırlandıklarını ve kargolayacaklarını belirttiler. Cihazımı kipadan aldığım için rapor elime ulaştıktan sonra kipa ile olan görüşmelerimi de buradan yazmaya devam edeceğim. Delta servis şuana kadar beni üzmedi. Teşekkür ederim.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Ci
Dün (10.10.2018) delta servisten aranarak cihazım için iade raporu hazırlandıklarını ve kargolayacaklarını belirttiler. Cihazımı kipadan aldığım için rapor elime ulaştıktan sonra kipa ile olan görüşmelerimi de buradan yazmaya devam edeceğim. Delta servis şuana kadar beni üzmedi. Teşekkür ederim.
Kargonuz bugün çıkıyor :) Biz teşekkür ederiz.

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
İade raporumu cuma günü aldım ve hemen antalya kipaya giderek gerekli işlemleri başlattım. Araya h.sonu girdiği için pzartesi muhtemelen sonlanacağını ve iade yapılacağını söylediler. İthalatçı firma ile iletişime geçerek oradan onay beklediklerini söylediler. Rica etsem @Delta Servis 1 süreci hızlandırabilir misiniz? İthalatçı firma ile görüşerek onaylatabilirseniz çok sevinirim.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
İade raporumu cuma günü aldım ve hemen antalya kipaya giderek gerekli işlemleri başlattım. Araya h.sonu girdiği için pzartesi muhtemelen sonlanacağını ve iade yapılacağını söylediler. İthalatçı firma ile iletişime geçerek oradan onay beklediklerini söylediler. Rica etsem @Delta Servis 1 süreci hızlandırabilir misiniz? İthalatçı firma ile görüşerek onaylatabilirseniz çok sevinirim.
Merhaba onay 3 iş günü sürmektedir.

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Dün kipadan arandım ve sorumlu arkadaş xiaomi ürünlerinin tedarik edildiği birkaç firma olduğunu bu firmalar ile yazışma yapıldığını 1 firma hariç diğerlerinin geri dönüş yaparak kendilerinden alınmadığını belirtti. Geri dönüş yapmayan firmaya, cihazın iadesini çarşamba günü yapacaklarını ve ücretinin kendilerinden kesileceğini belirten bir mail atacaklarını her halükarda çarşamba günü yani yarın ücret iadesini tarafıma yapacaklarını söylediler.

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Ödeme için kipaya onay verdim. 20 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılacak. Konu çözülmüştür. İyi forumlar herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt