İpucu Mi Max 3 Cihazıma hangi sürümleri kurabilirim

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi
Daha Telefon gelmedi. Ama satmasaydım iyi olurdu diyor muyum? evet.. ucuza verdim sanki biraz. yada şimdi üstüne fazla verdim:) Gelince göreceğiz bakalım, pişman mıyız değil miyiz. Huawei 8x max ekran biraz daha büyük diye geçeyim diyorum. Belkide note 5 pro alırım.. Kafa allak bullak. Telefonun gelmesini bekliyorum, sıyırdım anlayacağınız:)
Hiç fark edilmiyor
Ben kalsın, maceraya gerek yok demiştim ama size

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Hocam v10 üzerinde kalmak şartıyla Çin için Çin, global için global v10'ların hepsine geçebilirsiniz. V9'a düşürecekseniz sadece global için v9.6.6.0 Çin için v9.6.12.0 kurabiliyoruz. devil~~ Lütfen o kadar ezmeyin bizi stop~~
Hocam bir sorum olacak 2 yıllık bir Xiaomi kullanıcısına gore acemice olacak ama gülmeyin :) ilk defa eu nun haftalık romunu kullanıyorum. OTA dan gelen güncellemeyi mi yapmak gerekir yoksa romu indirip twrp den mi flaslamak?

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam bir sorum olacak 2 yıllık bir Xiaomi kullanıcısına gore acemice olacak ama gülmeyin :) ilk defa eu nun haftalık romunu kullanıyorum. OTA dan gelen güncellemeyi mi yapmak gerekir yoksa romu indirip twrp den mi flaslamak?
Siz bu 2 işlemin hangisi yaptınız daha önce?

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Hocam hic haftalik rom kullanmadim hep stabillerini kullanmiştim. Simdi ota dan guncelleme uyarisi verince aklıma geldi

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Neler dönmüş burda ya.. Şimdi cihazı alacaz, 1 ay kilit bekle. Sonra global rom kur. Sonra güncelleme gelsin cihaz brick olsun.. Bu nasıl iş anlamadım. Şimdi Kilidi açıp daha sonra global yükleyip güncellemeleri yapsak başka birşeye elleşmesek sıkıntı çıkar mı?:) Greeshana mi max 3 almak lazım:)

saliharda Skorpi

Şimdi benim anladığım. bootloader kilidi açıksa

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Neler dönmüş burda ya.. Şimdi cihazı alacaz, 1 ay kilit bekle. Sonra global rom kur. Sonra güncelleme gelsin cihaz brick olsun.. Bu nasıl iş anlamadım. Şimdi Kilidi açıp daha sonra global yükleyip güncellemeleri yapsak başka birşeye elleşmesek sıkıntı çıkar mı?:) Greeshana mi max 3 almak lazım:)

saliharda Skorpi

Bence Max 3 ile ilgili herşeyi önce okuyun, zaten herşey gayet açık, sağolsun saliharda hocam her şeyi mükemmel ve anlaşılır açıklamış

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22

saliharda Skorpi

Hersey senin elinde...

Aldığın üründe bootloader kilidi açıksa, global sürüm değilse ve arb aktif değilse, global rom içerisinde yer alan fw upgrade klasörünü sil yada fw-less olan romu bul kur. Ellesmedigin sürece sorun olmaz. Arb aktifse ben tavsiye etmiyorum Yinede cihaz senin denemesi bedava..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam xiaomi eu haftalık kullanıyorsan ikiside aynı 1.5gb ister ortadan indir ister twrp den... Güncelleme dediğin 30-40mb olur hadi bilemedin 100mb..

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Hersey senin elinde...

Aldığın üründe bootloader kilidi açıksa, global sürüm değilse ve arb aktif değilse, global rom içerisinde yer alan fw upgrade klasörünü sil yada fw-less olan romu bul kur. Ellesmedigin sürece sorun olmaz. Arb aktifse ben tavsiye etmiyorum Yinede cihaz senin denemesi bedava..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam xiaomi eu haftalık kullanıyorsan ikiside aynı 1.5gb ister ortadan indir ister twrp den... Güncelleme dediğin 30-40mb olur hadi bilemedin 100mb..
Hocam peki bu hatanın nedeni ne olabilir ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt