Rehber Mi Max 2 VoLTE - WoWifi Etkinleştirme (Türk Telekom-Vodafone-Turkcell)

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Telefonu önce a7 2018 modeline takarak volte servisini açtırdım.Kendi Mi max 2 de ims kaydı yaptım *#*#86583#*#* ile aktif ettim.Bilgisayara bağladım komutları veriyorum sonra qpst açıyorum efs Explorer taraması bittikten sonra gm5 içindeki data nv sd isimli bütün dosyaları qpst içindeki aynı isimli dosyalarla değiştirerek yüklüyorum. Dosyaları şu şekilde atıyorum. Örneğin data dosyası.gm 5 data dosyasını açıyorum içindekileri teker teker efs deki data dosyasının içine atıyorum.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Telefonu önce a7 2018 modeline takarak volte servisini açtırdım.Kendi Mi max 2 de ims kaydı yaptım *#*#86583#*#* ile aktif ettim.Bilgisayara bağladım komutları veriyorum sonra qpst açıyorum efs Explorer taraması bittikten sonra gm5 içindeki data nv sd isimli bütün dosyaları qpst içindeki aynı isimli dosyalarla değiştirerek yüklüyorum. Dosyaları şu şekilde atıyorum. Örneğin data dosyası.gm 5 data dosyasını açıyorum içindekileri teker teker efs deki data dosyasının içine atıyorum.
Tüm.dosyalari.icerigine göre degistirerek atıyoruz. Klasörler kendi içlerinde klasör lu olabiliyor. Onlarında içine girerek. İçeriği atıyoruz. Dediğim gibi. Rom değiştirin .eu stabil yada beta yükleyin .yapılan işlemleri baştan yapın. Yaptıktan sonra volte gelirse . Efs yedeğini alıp eski rom a dönüş yapın .aldığınız efs kullandığınız Roma flashlayn. Ben bu işlemleri 2 farklı romda denedim biri eu stabil. Biri eubeta. İkisininde volte kullandım..kullanmayada devam ediyorum şuan.

kerem_turkey34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Efs işlemlerini bitirip telefonu reboot yapınca IMS ims ims şeklinde Manuel ims yi de ekleyin hocam, ben böyle çözmüştüm. Ayrıca sim 2 deyseniz sim1 de de deneyin öncelikle :)

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Tüm.dosyalari.icerigine göre degistirerek atıyoruz. Klasörler kendi içlerinde klasör lu olabiliyor. Onlarında içine girerek. İçeriği atıyoruz. Dediğim gibi. Rom değiştirin .eu stabil yada beta yükleyin .yapılan işlemleri baştan yapın. Yaptıktan sonra volte gelirse . Efs yedeğini alıp eski rom a dönüş yapın .aldığınız efs kullandığınız Roma flashlayn. Ben bu işlemleri 2 farklı romda denedim biri eu stabil. Biri eubeta. İkisininde volte kullandım..kullanmayada devam ediyorum şuan.
Ben ilk mesajda belirttiğim gibi 3 ayrı romda BOOTLOGERS MİUİ EU BETA MİROOM BETA. defalarca denedim ama yinede olmadı yarın tekrar deneyeceğim...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Efs işlemlerini bitirip telefonu reboot yapınca IMS ims ims şeklinde Manuel ims yi de ekleyin hocam, ben böyle çözmüştüm. Ayrıca sim 2 deyseniz sim1 de de deneyin öncelikle :)

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.. Ben tek hat kullanıyorum oda sim 1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.. Ben tek hat kullanıyorum oda sim 1

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Oldu mu lütfen kontrol eder misiniz? Buildprop satırlarını yapamadım birde basettiğiniz wificalling dosyasını attım telefonu kapatıp açtım priv app içerisinde gözükmüyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190509-154456_Ayarlar.png
    Screenshot_20190509-154456_Ayarlar.png
    265,5 KB · Görüntüleme: 23

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Oldu mu lütfen kontrol eder misiniz? Buildprop satırlarını yapamadım birde basettiğiniz wificalling dosyasını attım telefonu kapatıp açtım priv app içerisinde gözükmüyor.
Olmuş hocam, hayırlı olsun.
Wificalling i es dosya yöneticisi ile root izni vererek resimdeki gibi aktarın.Restart yapın.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt