Çözüldü Mi max 2 video kayıt ses sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dagliokkes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş Dağlı
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
24
Merhaba arkadaşlar forumda yaniyim. Mi max 2 cihazımla video kaydı yaptığım zaman ses kaydı bir acayip oluyor. Sanki su altında gibi telefon. Sizde de böyle bir sorun varmı ? Çözümü var mı? Örnek video atabilirim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba arkadaşlar forumda yaniyim. Mi max 2 cihazımla video kaydı yaptığım zaman ses kaydı bir acayip oluyor. Sanki su altında gibi telefon. Sizde de böyle bir sorun varmı ? Çözümü var mı? Örnek video atabilirim.
Hocam aşağıdaki konuda sizin gibi Mi Max2 kullanan arkadaşlar var. Skorpi hocamın öncülüğünde açılmış konuda, sizin gibi aynı cihazı kullanan arkadaşlarda aynı sorunla karşılaşan varsa, daha etkili cevaplar alabilirsiniz.
Soru - Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

İyi forumlar.

yemreoktn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Arkadaşlar çözümünü buldum. Şans eseri buldum onuda :D Bugün ses kaydedicisini kullanırken baktımki kayıtta aynı sorun var. Ses kaydedicisinin ayarlarına girdiğim zaman gördümki ses kayıt kalitesi düşükteydi ve kayıt türü olarak 2 kişi arasındaki konuşma vs. özelliği açıktı. Diğer iki kayıt türünü denedim ve en iyisinin "Müzik" seçeneği olduğuna karar vererek onu seçtim. Artık hem video çekerken hemde ses kaydederken hiçbir şekilde cızırtı vs. kalmadı.

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Arkadaşlar çözümünü buldum. Şans eseri buldum onuda :D Bugün ses kaydedicisini kullanırken baktımki kayıtta aynı sorun var. Ses kaydedicisinin ayarlarına girdiğim zaman gördümki ses kayıt kalitesi düşükteydi ve kayıt türü olarak 2 kişi arasındaki konuşma vs. özelliği açıktı. Diğer iki kayıt türünü denedim ve en iyisinin "Müzik" seçeneği olduğuna karar vererek onu seçtim. Artık hem video çekerken hemde ses kaydederken hiçbir şekilde cızırtı vs. kalmadı.
Selam yeni üyeyim.. Dediğini yaptım aöa farketmedi keain çözüm bulan varmı
[doublepost=1513293255,1513293216][/doublepost]
Selam yeni üyeyim.. Dediğini yaptım ama farketmedi kesin çözüm bulan varmı

caglarakgll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi Max 2
Konular
8
Aga yok aynı cihaz aynı sorun sırf bu yüzden snap atamıyorum ya arkadaşın dediğini yaptım düzeldi sandım ama düzelmemiş

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Aynen benmde bozuk halen garantiye yollayak en iyisi yanlışmıyım. Niye millet burda tek ik çözüm arar ki anlamam

caglarakgll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi Max 2
Konular
8
Aynen benmde bozuk halen garantiye yollayak en iyisi yanlışmıyım. Niye millet burda tek ik çözüm arar ki anlamam
E napcan kardeşim işin kolayı teknik çözüm aramak ama telefonun imalatında büyük ihtimalle bir sıkıntı var garanti en etkili çözüm dediğin gibi

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Şöyle bir çözüme rastladım ama deneme şansım yok. Cihazı daha yeni aldım, dolayısıyla bootloader kapalı. Deneyebilecek arkadaşlar varsa bizi de bilgilendirirlerse memnun oluruz.

Melinyel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Aynı sorun bende de var.ortam yüzünden öyle sanmıştım sonra hep olmaya başladı.teknik servis gereksiz bence.botloder seçeneği nasıl yapılıyor bilmiyorum deneyen varsa anlatsın yapalım

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Bootloader unlock için başvuru yaptım, sms falan direkt geldi onay aldım fakat cihazda global kararlı rom olduğu için unlock olmadı, hata veriyor. Bir ara Çin Developer sürüme dönüp unlock yapacağım. Çok zahmetliymiş bu işler ya. :) Yine kendi işimizi kendimiz göreceğiz herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt