Rom Mi Max 2 MIUI10 Mi Room V10.1.1.0.NDDCNFI Stable Rom /9.4.25 Beta Rom

• Konbuyu başlatan Tncy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 47
  • Görüntüleme 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Yapay zeka diye salladıkları modüllerin kernel'e etki ettiğini ve kafasına göre değişik düğüşük ayarlar yaptığını unutmayın. Veri kaybını hatta az olasılıkla cihaz kaybını göze alanlar denemeli. Malum uygulamamın az gelişmişi ve daha popüler olanı da. Aynı sözlerim onun için de geçerli.

Ben uyarayım da vebali çıksın üzerimden :D

XDA, 1000 kaplan gücünde bir forum olsa da kullanıcılar güzel güzel yorumlar yapsa da bazı yazılımsal tehlikelerin farkında olun. Birkaç kişinin kullanıp "woowww süper" dediği her şeyi kurmayın cihazlarınıza.

Düzeltme: romu kurduğunuz saf kernel ile kullanırsanız bu tür uygulamalarla kısa vadede sorun yaşamazsınız. Buradaki herkes haftalık rom değiştirdiği için sorun olmaz. Uzun dönem rom değiştirmeyip, başka kernel kullananlar denemesin lütfen.
Hocam Teşekkür ederim bu uyarınız için. Yalnız ben xda dan değil magiskten gördüm onu belirteyim. Zaten birsürü modül deniyorum forum için ve riskleri göze alarak yapıyorum. Çok modül çok rom çok program deniyince de hepsine kısa kısa süre ayırmak zorunda kalıyorum. Linki kaldırıyorum konudan. Az gelişmiş popüler olandan kastettiğiniz LKT Tweaks mı? Yoksa hardrock kernel mi? Ona göre hardrocku da kaldıracağım ancak hardrockuok uzun vaadede denedim bir sorunu yok gibi.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Hardrock kernel'e laf yok. Valla çok işime yarayan bir uygulama kendisi. LKT tweaks şahsen severek kullandığım bir uygulama. Ama bu kadar kötü ise siliyim bari.

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Hocam Teşekkür ederim bu uyarınız için. Yalnız ben xda dan değil magiskten gördüm onu belirteyim. Zaten birsürü modül deniyorum forum için ve riskleri göze alarak yapıyorum. Çok modül çok rom çok program deniyince de hepsine kısa kısa süre ayırmak zorunda kalıyorum. Linki kaldırıyorum konudan. Az gelişmiş popüler olandan kastettiğiniz LKT Tweaks mı? Yoksa hardrock kernel mi? Ona göre hardrocku da kaldıracağım ancak hardrockuok uzun vaadede denedim bir sorunu yok gibi.

evet hocam, tweaks.

Kernel konusunda sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum. Hardrock'un tek güzel yaptığı şey kernel :D AceKernel kullanıyorum ama ben. Tavsiye derim. (miu tabanlı romlarda denemedim)

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bundan sonra Greeshan tahtından düşmüştür...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elinize sağlık hocam.clap~~
Benim gibi birine gidermi sizce bu rom:D
Cevabım artık. Evet.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elinize sağlık hocam.clap~~
Benim gibi birine gidermi sizce bu rom:D
Cevabım artık. Evet.

Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Diğer Konuyu kapadım.Tek konu olarak buradan devam edin. Tncy

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Diğer Konuyu kapadım.Tek konu olarak buradan devam edin. Tncy
Hocam. Bu sabah en.miui sitesine baktım da sanki son haftalık beta geri çekilmiş yeni global stabil rom gelmiş siteye. İşin garibi 10.2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt