Rom Mi Max 2 MIUI10 Mi Room V10.1.1.0.NDDCNFI Stable Rom /9.4.25 Beta Rom

• Konbuyu başlatan Tncy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 47
  • Görüntüleme 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Elinize sağlık hocam sıraya aldım bi ara bunu da deneyelim...
Rica ederim hocam. Ben deniyorum da şu anda greeshan ve eu yedeklerimi sildirip kendi yedeğini hafızaya aldırdı bu rom :D :D.
Stabile akıcılık değilde çok özelleştirme olsun istiyorsanız sizi mutlu etmeyebilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elinize sağlık
Uygulama durduruldu hatası hiç bir rom da yok,ya kullanıcı kaynaklı(yükleme aşamasında) yada titanium Backup geri yüklemesi sonucu oluşan bir hata.Bu sebebden konu başlığındaki o bölümü kaldırmanızı rica ediyorum,yanlış bilgi vermemek adına.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam kaldırım. Ama birşey sormak istiyorum: Kullanıcı kaynaklı demişsinizde eu romda sürekli yukarı kaydırınca ara durduruldu yazıyordu bu da beni cidden çileden çıkarmıştı mecburen kaldırmak zorunda kaldım sizde böyle bir hata oldu mu?

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Teşekkürler eder böyle bir tatsız olay yaşandığı için ben özür dilerim hocam iyi forumlar. Hazır sizi yakalamışken sormak isterim hocam. Ben bu konuyu her güncellemede ayrı konu açtırarak güncel kalmasını istiyorum önceki konuları kilitliyebilirmisiniz? Eğer kilitlemeyeceksiniz ben üstüne koya koya giderim sıkıntı olmaz ama yorumlar karışır diye korkuyorum. Bir de olur da bir sıkıntı çıkar rom güncellemesinde konuyu güncelleyemezsem güncelliyebilirmisiniz? Biliyorum çok şey istiyorum ama hepsi forumdaki mi max 2 kullanıcı arkadaşlarımız için.
Tabiki yardımcı olmaya çalışırım,ama güncel kalması açısından haftalık konuyu takip etmeniz şartıyla

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Tabiki yardımcı olmaya çalışırım,ama güncel kalması açısından haftalık konuyu takip etmeniz şartıyla

Vallahi hocam hızınızdan tüm rom konuları sizden çıkıyor ben böyle fırsat bulmuşum kaçırırmıyım :D :D :D. Konuyu elimden geldiğince takip edeceğimden emin olabilirsiniz.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Rica ederim hocam. Ben deniyorum da şu anda greeshan ve eu yedeklerimi sildirip kendi yedeğini hafızaya aldırdı bu rom :D :D.
Stabile akıcılık değilde çok özelleştirme olsun istiyorsanız sizi mutlu etmeyebilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler hocam kaldırım. Ama birşey sormak istiyorum: Kullanıcı kaynaklı demişsinizde eu romda sürekli yukarı kaydırınca ara durduruldu yazıyordu bu da beni cidden çileden çıkarmıştı mecburen kaldırmak zorunda kaldım sizde böyle bir hata oldu mu?
Hayır aşağı yukarı bir aya yakın kullanıyorum,en ufak bir sorun yaşamadım,hem stabil hemde hızlı,sanırım yükleyipte sorun yaşayan bir siz varsınız durduruldu açısından.Kimseden şikayet almadım çünkü.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hayır aşağı yukarı bir aya yakın kullanıyorum,en ufak bir sorun yaşamadım,hem stabil hemde hızlı,sanırım yükleyipte sorun yaşayan bir siz varsınız durduruldu açısından.Kimseden şikayet almadım çünkü.

İlginç hocam. Ben telefona iyi davranmıyorum onu yükle bunu yükle küser tabii ki :D. EU'nun bir tek o sıkıntısı vardı hocam. Elimi hafif yukarı kaydırınca ara açılıyordu. Bu da ana ekranda dolaşırken bana çok sıkıntılar yaşatıyordu. Ara ekranı açılsa yine sıkıntı değil ama açılmıyordu. 2 defa falan kurup denemiştim düzelmiyordu. Bende eski sürümü indirdim öyle düzeldi.
Neyse önemli değil forumdaki arkadaşlar için sık sık rom değiştiriyorum zaten. Benim için sıkıntı teşkil etmiyor ama diğer hocalarımız edebilir diye. Yine de böyle bir sorunla karşılaşan hocamız olursa link2sd ile silmesini önermenizi tavsiye ederim. Başka çözümü yok galiba.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Eu stabilde bende bazı uygulamalrda durduldu hatası alıyordum. Daha çok uygulamanın içinde oluyordu. Program kapanıyordu. Daha sonra
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
guncel olmadığını fark ettim. Güncellemeden sonra problem kalkmıştı. :). Günaydın bu arada.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Vallahi hocam hızınızdan tüm rom konuları sizden çıkıyor ben böyle fırsat bulmuşum kaçırırmıyım :D :D :D. Konuyu elimden geldiğince takip edeceğimden emin olabilirsiniz.
Umarım

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Eu stabilde bende bazı uygulamalrda durduldu hatası alıyordum. Daha çok uygulamanın içinde oluyordu. Program kapanıyordu. Daha sonra
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
guncel olmadığını fark ettim. Güncellemeden sonra problem kalkmıştı. :). Günaydın bu arada.
Sizede günaydın hocam.
İlginç hocam bende android webview'e bakmıştım yüklü bile değildi indirmedim bende google chrome dışında bir işe yaramaz diye. Teşekkür ederim. Ama eu konusunun altına bu yazdığınız yorumu yazarsanız memnun kalırım. Diğer hocalarım sıkıntı çekmesin.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Hocam Google Chrome ile alakası yok. Bk:
android system webview nedir? ... android system webview app uygulaması, bir web tarayıcı gibi özel bir şekilde diğer firefox, chrome'den bağımsız bir şekilde çalışarak, uygulama içinde uygulamadan çıkmadan internet sayfalarını, web sayfalarını görüntülemeye çalışmaktadır.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hocam Google Chrome ile alakası yok. Bk:
android system webview nedir? ... android system webview app uygulaması, bir web tarayıcı gibi özel bir şekilde diğer firefox, chrome'den bağımsız bir şekilde çalışarak, uygulama içinde uygulamadan çıkmadan internet sayfalarını, web sayfalarını görüntülemeye çalışmaktadır.
Bu değerli bilgi için teşekkür ederim hocam. Ben bu zamana kadar chrome tarafından desteklenir yazısını okumuş geçmişim sadece. Beni büyük bir cahillikten kurtardınız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt