Rom Mi Max 2 için MIUI PRO Rom 7.8.24 v7.1.1 Beta (MIUI 9)

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Bilmiyorum ama eğer votka karıştırıyorlarsa ben daha kullanmam...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Kesin var bir şey ama henüz çözemedim valla....belki Sayın suatsari Üstadım bu konuda bir şey biliyordur?giggle~~wasntme~~

Bilmiyorum ama eğer votka karıştırıyorlarsa ben daha kullanmam...
Sayın Escobar1945 hocam, Sayın suatsari hocam da bilmiyormuş...öyleyse şöyle bir tahmin yürütmek daha doğru olur bence....bunlar bu güzel ve muhteşem ROM'ları geliştirirken, sanırım kafaları daha iyi çalışsın diye, Vodka içiyorlar ve bunun neticesinde mükemmel sonuçlar elde ediyorlar ve bizlere sunuyorlar...Belaruslu geliştirici ekibine buradan selamlarımızı yolluyor ve kendilerine teşekkür ediyoruz hep birlikte...

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oh be dünya varmış....Cuma günü yayınlanan 7.8.31 de bug vardı, yani boot etmiyordu, dolayısı ile yükleyemedim....dün romu tekrar yayınlamışlar ve biraz önce yükledim, rahatladım....
İlk sayfadaki indirme linki güncellendi.....herkese iyi pazarlar

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yine Theme editörde internet hatası vermeye dvam ediyor, inşallah bir sonraki sürümde düzeltirler

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Merhabalar hocam :) Dolby atmos önyüklü mü geliyor? Global romdayım ben telefonu da iki gün önce aldım zaten hafif mi bu rom globale göre? Ayrıca bu romda kulaklık sesi yüksek mi? Mi5'ten bu cihaza geçtim mi5 için de dosyaları değişmiştim ses yükseltmek için globaldeyken, sonra da eu roma geçmiştim. Pişman olacağımı düşünmüyorum bu romda ingilizce sıkıntım da yok zaten :)

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Merhabalar hocam :) Dolby atmos önyüklü mü geliyor? Global romdayım ben telefonu da iki gün önce aldım zaten hafif mi bu rom globale göre? Ayrıca bu romda kulaklık sesi yüksek mi? Mi5'ten bu cihaza geçtim mi5 için de dosyaları değişmiştim ses yükseltmek için globaldeyken, sonra da eu roma geçmiştim. Pişman olacağımı düşünmüyorum bu romda ingilizce sıkıntım da yok zaten :)

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba, hayırlı olsun, güle güle kullanın... Evet Dolby on yüklü geliyor, ben sesde bi anormallik görmedim

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Merhaba, hayırlı olsun, güle güle kullanın... Evet Dolby on yüklü geliyor, ben sesde bi anormallik görmedim

Çok teşekkür ediyorum. Kulaklık sesi mi5'teki gibi kısık sadece ondan bahsediyorum yani benim kulaklıkla mi5'te eu romdaki ses yüksekliği (veya globalde ses dosyaları değiştirilmiş hali) fazlaydı. En son seste kulağı titretiyordu bunda o şiddete kadar gelmiyor. Ha aman aman bir şey değil zaten de merak ettiğimden sordum :) Bug mevcut mu karşılaştınız mı? Dolby ile hoparlör sesinde bir değişiklik oluyor mu kalite olarak? Ben normal halinde de çok beğendim hoparlörü berrak bir ses veriyor.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çok teşekkür ediyorum. Kulaklık sesi mi5'teki gibi kısık sadece ondan bahsediyorum yani benim kulaklıkla mi5'te eu romdaki ses yüksekliği (veya globalde ses dosyaları değiştirilmiş hali) fazlaydı. En son seste kulağı titretiyordu bunda o şiddete kadar gelmiyor. Ha aman aman bir şey değil zaten de merak ettiğimden sordum :) Bug mevcut mu karşılaştınız mı? Dolby ile hoparlör sesinde bir değişiklik oluyor mu kalite olarak? Ben normal halinde de çok beğendim hoparlörü berrak bir ses veriyor.
Valla şu an son sürümde WiFi sorunu var, o nedenle başka bir rom yüklüyorum

Üst Alt