Rom Mi Max 2 için MIUI PRO Rom 7.8.24 v7.1.1 Beta (MIUI 9)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Özellikle Üstadımız Sayın suatsari nın devamlı bu romu türkçeleştirerek paylaşması ve Büyük Üstadımız Sayın Escobar1945 in telkinleri ile MIUI 9 bazlı 14.8.2017 tarihli yeni Beta Sürüm çıktı ve bende maalesef yine değişiklik yapma İsteğime ve kaşıntıma karşı koyamayıp, Mi max 2 için geliştirilen Rom’u denemek amacıyla, yükledim.
Tüm Kaşınanlara ve Yenilik Arayışında olan Mi Max 2 kullanıcılarına Armağan olsun....

MIUIPRO ROM, İçinde birçok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom Rom tadında, MIUI Official Belarus Fan Site'sinin geliştiricileri tarafından ÇİN Global developer temel bazlı, Xiaomi.EU ve SMIUI Rom'larının karışımlarını entegre ederek özelleştirdikleri bir Rom'dur.
Ayrıca SuperSU yüklemenize gerek yok, Rom'la birlikte yükleniyor
1-Dolby atmos+Xiaomi ses yükselticisin aynı anda çalışması. Çok baba, temiz bir ses alıyorsunuz.
2-Çıft tıkla ekranı uyutma ve uyandırma.
3-Pil yüzdesinin rengini değiştirme.
4-Bildirim kısayolunu 6 satır, normal kısayolları 5 satır kullanbilme.
5-Gelen ve giden aramalarda arka planında görselliğin güzelleşmesi.
6-Işık sensörünü aramalarda isteğe bağlı olarak değiştirme. Bir arama geldiğinide telefonu cebimden çıkaryordum, ekran karanlık oluyordu,arayan kişiyi görmek için bir süre beklemem gerekiyordu, artık sorun yok.
7-Kısayollara gölge ekleme,kaldırma.
8-Menülerde bir sürü animasyon.
9-Gelen yada giden arama sonlandırılıdığında telefonun ne yapıp yapmaycağına karar verebiliyorsunuz. Örnek çağrı bitiminde numara çeviryici aç diyorsunuz, otomatik açıyor.
10- Değişik bir hava durumu var.
11-Xunlei indirme yöneticisi
12-Ana ekranda hareketlere görev tanımlama (çift tık uyku, yukarı kaydırma güç menüsü vb)
13-Ana ekran alt panel simgelerine yansıma ekleme
14-Simgelere gölge ekleme
Ve daha birçok özellik......
Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....
  1. MIUIPRO ROM u indirin ve dahili belleğe aktarın.
  2. Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
  3. TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
  4. TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız MIUIPRO ROM Zip dosyasını seçin.
  5. .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız. Özel ROM yükleme işlemini başlatmak için ekranın alt kısmında. Bu biraz zaman alabilir.
  6. ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve cihazınızı yeniden başlatın.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

*Konuda yer alan Anlatım tarafımca Mi Max 2 Cihazımda 17.08.2017 da denenmiş, çalıştığı doğrulanıp konuya eklenmiştir. Bende çalışan bir şey Sizde çalışmayabilir.
**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Indirme Linkleri:

Buradan Mi Max 2 için Oxygen adlı Zip'i dosyayı indirin

ROM'da sadece Rusça ve İngilizce dil var, Türkçe maalesef yok

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam türkçeleştirme için hazırım eğer beğendiniz ve bu romu uzun vadede kullanmak istiyorsanız elimden geleni yapacağımı biliyorsunuz....clap~~8=)monkey~~
Hocam çok çok teşekkür ederim, bir avuç Mi Max 2 kullanıcıları için gerekmez sanıyorum, herkes CR yüklemek istemeyebilir...
Şahsım için de Size asla zahmet vermek istemem...şimdilik İngilizce idare ediyoruz....nasılsa bir yerlerden Almancasını da buluruz, sadece şu an Tedarik edebileceğim kanalı bulamadım henüz8=)handshake~~monkey~~

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
Özellikle Üstadımız Sayın suatsari nın devamlı bu romu türkçeleştirerek paylaşması ve Büyük Üstadımız Sayın Escobar1945 in telkinleri ile MIUI 9 bazlı 14.8.2017 tarihli yeni Beta Sürüm çıktı ve bende maalesef yine değişiklik yapma İsteğime ve kaşıntıma karşı koyamayıp, Mi max 2 için geliştirilen Rom’u denemek amacıyla, yükledim.
Tüm Kaşınanlara ve Yenilik Arayışında olan Mi Max 2 kullanıcılarına Armağan olsun....

MIUIPRO ROM, İçinde birçok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom Rom tadında, MIUI Official Belarus Fan Site'sinin geliştiricileri tarafından ÇİN Global developer temel bazlı, Xiaomi.EU ve SMIUI Rom'larının karışımlarını entegre ederek özelleştirdikleri bir Rom'dur.
Ayrıca SuperSU yüklemenize gerek yok, Rom'la birlikte yükleniyor
1-Dolby atmos+Xiaomi ses yükselticisin aynı anda çalışması. Çok baba, temiz bir ses alıyorsunuz.
2-Çıft tıkla ekranı uyutma ve uyandırma.
3-Pil yüzdesinin rengini değiştirme.
4-Bildirim kısayolunu 6 satır, normal kısayolları 5 satır kullanbilme.
5-Gelen ve giden aramalarda arka planında görselliğin güzelleşmesi.
6-Işık sensörünü aramalarda isteğe bağlı olarak değiştirme. Bir arama geldiğinide telefonu cebimden çıkaryordum, ekran karanlık oluyordu,arayan kişiyi görmek için bir süre beklemem gerekiyordu, artık sorun yok.
7-Kısayollara gölge ekleme,kaldırma.
8-Menülerde bir sürü animasyon.
9-Gelen yada giden arama sonlandırılıdığında telefonun ne yapıp yapmaycağına karar verebiliyorsunuz. Örnek çağrı bitiminde numara çeviryici aç diyorsunuz, otomatik açıyor.
10- Değişik bir hava durumu var.
11-Xunlei indirme yöneticisi
12-Ana ekranda hareketlere görev tanımlama (çift tık uyku, yukarı kaydırma güç menüsü vb)
13-Ana ekran alt panel simgelerine yansıma ekleme
14-Simgelere gölge ekleme
Ve daha birçok özellik......
Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....
  1. MIUIPRO ROM u indirin ve dahili belleğe aktarın.
  2. Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
  3. TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
  4. TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız MIUIPRO ROM Zip dosyasını seçin.
  5. .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız. Özel ROM yükleme işlemini başlatmak için ekranın alt kısmında. Bu biraz zaman alabilir.
  6. ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve cihazınızı yeniden başlatın.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

*Konuda yer alan Anlatım tarafımca Mi Max 2 Cihazımda 17.08.2017 da denenmiş, çalıştığı doğrulanıp konuya eklenmiştir. Bende çalışan bir şey Sizde çalışmayabilir.
**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.

Indirme Linkleri:

Buradan adlı dosyayı indirin
Dosya kapanmış

abilgen73

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilgen
Cihazım
Xiaomi Mi8EE
Konular
164
eline sağlık büyük şef.senin telkinlerinle birazdan deneyeceğim..

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İlk mesaja yeni güncellemenin linki eklendi....ben yine yükledim, vazgeçemiyorum bu ROM'dan...resmen bağımlısı oldum8=)8-|

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
İlk mesaja yeni güncellemenin linki eklendi....ben yine yükledim, vazgeçemiyorum bu ROM'dan...resmen bağımlısı oldum8=)8-|
Valla ne desen haklısın üstad bu Ruslar romlarina votkami karıştırıyor acaba

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Valla ne desen haklısın üstad bu Ruslar romlarina votkami karıştırıyor acaba

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesin var bir şey ama henüz çözemedim valla....belki Sayın suatsari Üstadım bu konuda bir şey biliyordur?giggle~~wasntme~~

Üst Alt