Yardım Mi Logoda takılı kaldı (TWRP Backup sonrası)

rubyred

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
RedMi Note 4
Konular
2
Escobar1945 'ın şu Romunu kurmak için yola çıktım.
TWRP'yi kurduktan sonra gerekirse geri dönerim diye yedek almak istedim ve şu linkteki manuel yedeklemeyi bilgisayarıma yapmak için adımları uyguladım.

Backing up system yazısı çıktı ve alttaki çubuk sürekli gidip geliyordu, yaklaşık 40dk olmuştu ve iş çıkışına denk geldiğimden usb kabloyu söktüm.

Failed to backup, failed to backup backup file deleting(net mesaj bu değildi sanırım) ve tekrar failed to backup yazdı yine alttaki çubuk dönüyordu bir süre de bunu bekledim ve öyle kalınca kapatma ihtiyacında bulundum.

Şu an telefon açılmıyor Mi logosunda kalıyor. Belki gerekli olur, bootloader açık, twrp son sürüm kurulu, fastboot ve twrpye girebiliyorum. Şimdi telefonu nasıl açarım ya da açamazsam bu şekilde adam gibi yedek alabilirsem alayım dediğim romu kurayım.

Nasıl bir yol izlemeliyim, nasıl yardımcı olursunuz ?

Teşekkürler

Not: Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın yetkililer taşıyabilir.

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
hocam yazdıklarımı okumadınız herhalde ? sizin port romu da tekrar kurdum yine boot logolarında sürekli restart atıp durdu, ardından miflash ile global betayı kurdum yine aynı sorun. şu an tekrar twrpyi kurdum, yine sizin romu tekrar kurmayı deneyeyim madem farklı bir şey yapılmayacaksa.
Yazdıklarınızı okuyorum fakat eksik olduğunu düşünüyorum güncel twrp kullanın port rom konusunda bulunan twrp.img offıcıal olanı.... restart atması için romun bozuk yada kurulumun yanlış olması gerekiyor standart bir kurulumda cihazınızın restart atması mümkün değil...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

rubyred

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
RedMi Note 4
Konular
2
Yazdıklarınızı okuyorum fakat eksik olduğunu düşünüyorum güncel twrp kullanın port rom konusunda bulunan twrp.img offıcıal olanı.... restart atması için romun bozuk yada kurulumun yanlış olması gerekiyor standart bir kurulumda cihazınızın restart atması mümkün değil...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vallahi aynı romu dün kurdum sizin anlatımınızla , bugün gerektiğinde yine kurdum durum bu. tekrar deneyeceğim.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
vallahi aynı romu dün kurdum sizin anlatımınızla , bugün gerektiğinde yine kurdum durum bu. tekrar deneyeceğim.
Hocam insanları yormaya gerek yok,herkesin işi gücü var,kimi oruçlu kimi yoğun çalışıyor kiminin hiç vakti yok.dün zaten olay çözüme ulaşmıştı herşey okeydi ama gereksiz rahatsızlıklar gereksiz uğraşılar cihazı yine çözüm bekleyen bi duruma soktu.yedek yada root takıntısı yapmaya gerek yok ki dün zaten izlenmesi gereken yolları da birkaç kişi dile getirdi.twrp ye giriyorsa wipe menüsünden format data yap (bu işlem cihazdaki herşeyi siler) sonra romu pc den cihazın hafızasına at ve twrp den install de yükle bak keyfine

Oyla:

rubyred

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
RedMi Note 4
Konular
2
Hocam insanları yormaya gerek yok,herkesin işi gücü var,kimi oruçlu kimi yoğun çalışıyor kiminin hiç vakti yok.dün zaten olay çözüme ulaşmıştı herşey okeydi ama gereksiz rahatsızlıklar gereksiz uğraşılar cihazı yine çözüm bekleyen bi duruma soktu.yedek yada root takıntısı yapmaya gerek yok ki dün zaten izlenmesi gereken yolları da birkaç kişi dile getirdi.twrp ye giriyorsa wipe menüsünden format data yap (bu işlem cihazdaki herşeyi siler) sonra romu pc den cihazın hafızasına at ve twrp den install de yükle bak keyfine

neden şimdi böyle pasif agresif konuştun ki ? ben neden yardım etmiyorsunuz, bir şey yazıyoruz cevap vermiyorsunuz yazıklar olsun falan mı yazdım başka üyeler gibi. bir şeyler yaptım, öğrenmek için bir şeyler sordum. bu kadar basit.

rahatsız ettiysem affola

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt