Rehber Mi Hesap Kilidi Kaldırma Servisi (%100 Ücretsiz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
burdaki gaye para ödemedende bu işin olabilceğiydi yani hışım falan yok ortada, biz açtık başkalarıda açabilir demek için yazdık arkadaşla beraber, xiaomi yetkili hesabı olmadanda yapıldı çünkü
Lütfen kendinizi daha fazla küçük düşürmeyin. İlk mesajınızdan beri bana saldırmaya çalışıyorsunuz, başarılı olamadınız şimdi de konuyu değiştirmeye çalışıyorsunuz. Bu arada söyleyin Muhittin abinize, yetkili hesapların paylaşımı, ortak kullanımı hesabın kapatılması sebebidir. Dikkat etsin yakalanmasın. :D

pocof2prokullanıcısı

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan demir
Cihazım
pocof2pro
Konular
1
Hocam gerçekten zorlamayın güzel konu açmışsınız ben yaptım demişsiniz ama insanlara laf atmak size bir çözüm getirmez. Ben yaptım oldu isteyen deneyebilir diyebilirsiniz. Zaten yapıp sonuç alamayan olursa Zenex yada benzer kişiler ile iletişime geçecektir.

Konuyu uzatmazsanız sevinirim.
uzatmıyorumki sayın yönetici abi, sadece biz böyle bi işi para vermeden hallettik hallettiğimiz adımlarıda yazdık milletde böyle yapsın boşuna para vermesin yani amaç buydu okadar abicim, yazık günah 350 400 tele az paramı söylesene

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
burdaki gaye para ödemedende bu işin olabilceğiydi yani hışım falan yok ortada, biz açtık başkalarıda açabilir demek için yazdık arkadaşla beraber, xiaomi yetkili hesabı olmadanda yapıldı çünkü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

o öle diil başkalarının Türkçesine dil uzatacağınza önce anlam bozukluğu olan cümlenizi düzeltin, ben düzeltim sizde öğrenin

bilmediği konularda ahkam kesenlerin Türkçe kıtlığı yüzünden gözlerimi bıçaklıcam,

birde olmucak orda
Puahahahahahahaahahahahahah
Allah'ım günahım neydi?
Hem kendi yanlış yazıyor hem bana ahkam kesiyor.:D
Ben daha fazla konuşmayacağım :D
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

pocof2prokullanıcısı

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan demir
Cihazım
pocof2pro
Konular
1
Lütfen kendinizi daha fazla küçük düşürmeyin. İlk mesajınızdan beri bana saldırmaya çalışıyorsunuz, başarılı olamadınız şimdi de konuyu değiştirmeye çalışıyorsunuz. Bu arada söyleyin Muhittin abinize, yetkili hesapların paylaşımı, ortak kullanımı hesabın kapatılması sebebidir. Dikkat etsin yakalanmasın. :D
küçük düşcek bişe yokki zenx yine söylüyom biz bu işi yetkili hesap olmadan yaptık başkalarıda para vermeden halletsin diye uğraşıyoz okadar yani, konu değiştirmiyomki, neyse öle olsun

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
küçük düşcek bişe yokki zenx yine söylüyom biz bu işi yetkili hesap olmadan yaptık başkalarıda para vermeden halletsin diye uğraşıyoz okadar yani, konu değiştirmiyomki, neyse öle olsun
Hocam gerçekten zorlamayın güzel konu açmışsınız ben yaptım demişsiniz ama insanlara laf atmak size bir çözüm getirmez. Ben yaptım oldu isteyen deneyebilir diyebilirsiniz. Zaten yapıp sonuç alamayan olursa Zenex yada benzer kişiler ile iletişime geçecektir.

Konuyu uzatmazsanız sevinirim.
Admin cevap verdi. Güzel yapmışsınız dedi. Hala neden uzatma peşindesiniz.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt