Yardım Mİ hesabımı sildim

CODeMSN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Merhabalar,cihazımın kayıtlı olduğu Mi hesabımı sildim ve cihaz oturum açma hatası verdi ve silinmiş hesabın şifresini girmemi istiyor,şifreyi girdiğimde ise 'geçersiz kullanıcı adı veya şifre' yazısı çıkıyor. Cihazı nasıl silinmiş Mi hesabından çıkarabilirim?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bugünlerde rastlamaya başladık bu konulara hocam. Güzel bir konu altında silinmemesi gerektiğini silinirse olabilicek durumu anlatan bir konu yok ise açalım. Yetkililerden biri

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18
Hocam bunun için bir konuya ihtiyaç yok bence, insan cihazında kullanımda olan bir mi hesabını bile isteye silmememesi gerektiğini bilir. Arkadaş yanlışlıkla silmiştir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam bunun için bir konuya ihtiyaç yok bence, insan cihazında kullanımda olan bir mi hesabını bile isteye silmememesi gerektiğini bilir. Arkadaş yanlışlıkla silmiştir.

Sen nasıl uygun görürsen bey

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18

Oyla:

CODeMSN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Mix
Konular
1

İnsan işte,hata yapabiliyor( Silme sebebim,Bootloader kilidini açmaya çalıştım fakat 'Mi kilit açma durumu' sekmesinde 'Hesap ve Cihaz ekle' bastığımda Doğrulanamadı bir iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin hatası verdi,araştırmadığım yer kalmadı kimse net bir cevap veremiyor bu konuda. En son hesabı silip başka bir hesaptan kilidi açmaya çalıştım ve bu duruma geldim. Aslınsa cihazı hesaptan silmiştim,senkronizasyon'u,cihaz bul ve bütün verileri silmiştim,ama bizim şansımız işte bir şekilde eklenivermiş tekrar)
[doublepost=1516649806,1516649526][/doublepost]Yukardaki arkadaşın dediğine katılıyorum,böyle ciddi konularda vatandaşı uyarmak lazım. Her kez olayın ciddiyetinin farkında olmayabilir. Her kez her şeyi bilmek zorunda olsa,bu foruma ihtiyaç kalmazdı.
[doublepost=1516790815][/doublepost]
Merhabalar. İsterseniz account unlock işlemi yapabiliriz.
Hocam merhabalar,account unlock işlemi nasıl oluyor biraz anlatırmısınız ve ya link varsa atarmısınız? Bu işlemden sonra cihazı resmi olarak kullanabilecek miyim? Xiaomi ile iletişime geçtim,bu tür işlemleri online yapamıyoruz dediler,yetkili servisine gidecekmişim. Google'da aradım bin türli unlock işlemi çıkarttı,en iyisi buraya yazıyım dedim.

Oyla:

yasircpkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasir
Cihazım
Mİ9T
Konular
6
Hocam unlock işlemi yaparken. Geliştirici seçeneklerden hesap eklemek istediğimde dogrulanamadi bir iki dakika sonra tekrar deneyiniz hatası aliyorum bu hatanın sebebi ne olabilir

Oyla:

CODeMSN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
mail yolu ile başvurdum,bir ay beklettiler ama sonunda hesabı geri açtılar.
[doublepost=1520324692,1520324603][/doublepost]
Hocam unlock işlemi yaparken. Geliştirici seçeneklerden hesap eklemek istediğimde dogrulanamadi bir iki dakika sonra tekrar deneyiniz hatası aliyorum bu hatanın sebebi ne olabilir
hocam aynı sorun bende de var,ilerleme varmı?

Oyla:

mağdur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
mail yolu ile başvurdum,bir ay beklettiler ama sonunda hesabı geri açtılar.
[doublepost=1520324692,1520324603][/doublepost]
hocam aynı sorun bende de var,ilerleme varmı?

CODEMSN LÜTFEN YARDIM ET!!!

hocam bende sorun yaşıyorum xiaomi ile nasıl ve neyle iletişime geçtin

ben sadece bir tema için geçici olarak mi hesabı açtım ve sonra sildim. Ardından da teli formatladım , teli açtığımda eski mi hesabımın şifresini istedi bende düzeltirim diye bilgisayardan bir daha mi hesabı açtım ardından da teli yeniden başlattım ama hala eski hesabın şifresini istiyor. Bu arada sildiğim hesabın kullanıcı adını da tam olarak bilmiyorum.(bu arada tüm mi hesaplarını tel numarası ile açtım).
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde acaba garantiye göndersek bu sorunu çözerler mi (yazılımı silip yeniden yükleme falan)

Son düzenleme:
Oyla:

CODeMSN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
CODEMSN LÜTFEN YARDIM ET!!!

hocam bende sorun yaşıyorum xiaomi ile nasıl ve neyle iletişime geçtin

ben sadece bir tema için geçici olarak mi hesabı açtım ve sonra sildim. Ardından da teli formatladım , teli açtığımda eski mi hesabımın şifresini istedi bende düzeltirim diye bilgisayardan bir daha mi hesabı açtım ardından da teli yeniden başlattım ama hala eski hesabın şifresini istiyor. Bu arada sildiğim hesabın kullanıcı adını da tam olarak bilmiyorum.(bu arada tüm mi hesaplarını tel numarası ile açtım).
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde acaba garantiye göndersek bu sorunu çözerler mi (yazılımı silip yeniden yükleme falan)
service.global@xiaomi.com bu mail ile iletişime geçiniz. Sorununuz neyse anlatın. Turkçe destek yok,sadece ingilizce destek veriyorlar.

Oyla:

mağdur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
service.global@xiaomi.com bu mail ile iletişime geçiniz. Sorununuz neyse anlatın. Turkçe destek yok,sadece ingilizce destek veriyorlar.

hocam mailimizi microsoft office outlook 2007 den mi atacağız. linke tıkladığımda microsoft office outlook 2007 açılıyorda . eğer microsoft office outlook 2007 atacaksak bu mailimizi nasıl gödereceğiz ben bu microsoft office outlook 2007 i çözemedim de. şimdiden teşekkür ediyorum.

Oyla:

CODeMSN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
hocam mailimizi microsoft office outlook 2007 den mi atacağız. linke tıkladığımda microsoft office outlook 2007 açılıyorda . eğer microsoft office outlook 2007 atacaksak bu mailimizi nasıl gödereceğiz ben bu microsoft office outlook 2007 i çözemedim de. şimdiden teşekkür ediyorum.
link değil bu) mail adresi.(e-posta adresi)

Oyla:
Üst Alt