Yardım Mİ hesabımı sildim

CODeMSN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Merhabalar,cihazımın kayıtlı olduğu Mi hesabımı sildim ve cihaz oturum açma hatası verdi ve silinmiş hesabın şifresini girmemi istiyor,şifreyi girdiğimde ise 'geçersiz kullanıcı adı veya şifre' yazısı çıkıyor. Cihazı nasıl silinmiş Mi hesabından çıkarabilirim?

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
mağdur kardeş bence anlayan birisine yollayin cihazı daha fazla çıkmaza sokmadan anladığım kadarı ile pek anlamiyorsunuz bu işlerden
şu nedir bu nasıl yapılır ile çok zor bu işin üstesinden gelmek. kolay gelsin

Oyla:

mağdur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
beyler bende hallettim bu sorunu 2-3 günde bypass değil ama bilginize. (yasal)

Oyla:

mağdur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
nasıl hallettiniz anlatırsanız herkese faydası olur
hocam jujukanın bahsettiği gibi xiaomi united states ile iletişime geçtim.(arkadaşın verdiği linkte ki chat now oluyor tıklıyacağınız yer)
yalnız chat now da 08.00-18. saat aralığı amerikaya göre ona dikkat edin.sonra imei numaralarınızı ,hata kodunuzu ,faturanızın resmini, isminizi (tel kime kayıtlı ise ) vs . istiyorlar . yazışmada 2 dk yazmassanız yazışma bitiyor dolayısı ile buları önceden hazırlayın ve atın gerisi onlarda .
Çook basit. geçmiş olsun yaşayanlara.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam jujukanın bahsettiği gibi xiaomi united states ile iletişime geçtim.(arkadaşın verdiği linkte ki chat now oluyor tıklıyacağınız yer)
yalnız chat now da 08.00-18. saat aralığı amerikaya göre ona dikkat edin.sonra imei numaralarınızı ,hata kodunuzu ,faturanızın resmini, isminizi (tel kime kayıtlı ise ) vs . istiyorlar . yazışmada 2 dk yazmassanız yazışma bitiyor dolayısı ile bunları önceden hazırlayın ve atın gerisi onlarda .
Çook basit. geçmiş olsun yaşayanlara.
mi hesabınızı girdiğiniz tel numarası ve e postasını da istiyorlar (ben e postasız yaptığım için atmadım , sıkıntı olmuyor yoksa eğer).

Oyla:

twomirrortr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Hocam selamlar mevzunun üzerinden epey bir zaman geçmiş ama güncel olayı nasıl çözdüğümden bahsedeyim mi hesabımı telefondayken webden sildim haliyle ne çıkış yapabildim ne oturum açabildim 3 gün boyunca güncel telefon kullanıyorum note 10 pro sistem uygulamaları güncelleyici de bi anda mi account güncellemesi gelmiş güncellediğim an sorunu düzeldi yani biraz sabırla beklemek gerekiyor kesinlikle sıfırlanmaması gerek bu durumda. İyi formlar. 🍋

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
İnsan işte,hata yapabiliyor( Silme sebebim,Bootloader kilidini açmaya çalıştım fakat 'Mi kilit açma durumu' sekmesinde 'Hesap ve Cihaz ekle' bastığımda Doğrulanamadı bir iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin hatası verdi,araştırmadığım yer kalmadı kimse net bir cevap veremiyor bu konuda. En son hesabı silip başka bir hesaptan kilidi açmaya çalıştım ve bu duruma geldim. Aslınsa cihazı hesaptan silmiştim,senkronizasyon'u,cihaz bul ve bütün verileri silmiştim,ama bizim şansımız işte bir şekilde eklenivermiş tekrar)
[doublepost=1516649806,1516649526][/doublepost]Yukardaki arkadaşın dediğine katılıyorum,böyle ciddi konularda vatandaşı uyarmak lazım. Her kez olayın ciddiyetinin farkında olmayabilir. Her kez her şeyi bilmek zorunda olsa,bu foruma ihtiyaç kalmazdı.
[doublepost=1516790815][/doublepost]
Hocam merhabalar,account unlock işlemi nasıl oluyor biraz anlatırmısınız ve ya link varsa atarmısınız? Bu işlemden sonra cihazı resmi olarak kullanabilecek miyim? Xiaomi ile iletişime geçtim,bu tür işlemleri online yapamıyoruz dediler,yetkili servisine gidecekmişim. Google'da aradım bin türli unlock işlemi çıkarttı,en iyisi buraya yazıyım dedim.
Cihaza twrp atıp custom rom yüklerseniz ardından yeniden MIUI rom yüklerseniz para vermeden mi hesabı saçmalığından kurtulabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt