Yardım mi hesabı şifremi unuttum

• Konbuyu başlatan slash
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 28
  • Görüntüleme 14K

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
eski telefonumda mi band için açtığım hesabın şifresini unuttum, şifre sıfırlama yaptığımda da maile doğrulama kodu gönderiyor sözde ama ne kadar denediysem mail gelmedi. mi band o hesapta bağlı olduğu için de yeni hesaba bağlayamıyorum eski hesaptan koparmam lazım...

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
didik didik ettim hiçbi yerde mail yok hocam, mi bandi başka şekilde sıfırlama şansımız var mı?

Oyla:

Mahzaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
Mı 5
Konular
0
Mail kutusunda spam bölümünü kontrol ettiniz mi hocam oraya düşmüş olmasın.
İyi günler ben cihazımı başkasından aldım Mı hesabı açık telefona format atmak istiyorum mi şifresi istiyor ben bu hesabı telefondan nasıl kaldırabilirim
[doublepost=1510039488,1510039301][/doublepost]İyi günler ben Cihazımı 2.el olarak başkasından aldım kurduğu mı hesabı açık yalnız şifresini bilmiyor bende hesabı telefondan kaldıramıyorum nasıl sıfırlayanilirim bu hesabı bana yardımcı olurmusunuz?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
İyi günler ben cihazımı başkasından aldım Mı hesabı açık telefona format atmak istiyorum mi şifresi istiyor ben bu hesabı telefondan nasıl kaldırabilirim
[doublepost=1510039488,1510039301][/doublepost]İyi günler ben Cihazımı 2.el olarak başkasından aldım kurduğu mı hesabı açık yalnız şifresini bilmiyor bende hesabı telefondan kaldıramıyorum nasıl sıfırlayanilirim bu hesabı bana yardımcı olurmusunuz?
Cihazımı bul açık ise cihazı sıfırladıktan sonra açılışts mi hesabı şifresi ister. Sahibinden şifreyi rica edin ve hesaptan çıkış yapıp sıfırlayın

Oyla:

Mahzaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
Mı 5
Konular
0
Cihazımı bul açık ise cihazı sıfırladıktan sonra açılışts mi hesabı şifresi ister. Sahibinden şifreyi rica edin ve hesaptan çıkış yapıp sıfırlayın
Kendisi şifreyi bilmiyor başka seçeneği yokmu bunun yapmadığım işlem kalmadı formatta atamıyorum

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro