Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

yakupaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xaomi Mi9T
Konular
15
Mi flash klasörünün içerisine "Log" adında boş klasör açın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Videoyu tam izleyin lütfen
benim indirdiğim klasörde videoda ki dosya bulunmuyor. Videoda ki sürümü nereden bulabilirim

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
benim indirdiğim klasörde videoda ki dosya bulunmuyor. Videoda ki sürümü nereden bulabilirim

Telefondan mi hesap ekleyin ve kilit durumunu açık hale getirin lütfen,izleyin videoyu,ne yapıyıorsa aynısını uygulayın...

emirkaanb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emirkaan
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Mi flash klasörünün içerisine "Log" adında boş klasör açın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Videoyu tam izleyin lütfen
hocam log adında boş klasör açamıyorum yeni ekle çıkmıyor dosya içerisinde. masa üstüne yeni dosya kurup ekleyeyim dedim onu da kabul etmiyor. mi flash ile hallemedemeyeceğim sanırım. bu hali ile twrp yükleyebiliyor muyum peki? çok oldu 1 seneden fazla oldu india rom u yüklemiştim. unuttum yapılışını. devam etmeden önce sorayım dedim. youtube dan twrp yüklemeye bakıp fastboot ekranından çıkamadığım için (telefon cihazımı görüyor onda sıkıntı yok) twrp ile mi devam edeyim?

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
hocam log adında boş klasör açamıyorum yeni ekle çıkmıyor dosya içerisinde. masa üstüne yeni dosya kurup ekleyeyim dedim onu da kabul etmiyor. mi flash ile hallemedemeyeceğim sanırım. bu hali ile twrp yükleyebiliyor muyum peki? çok oldu 1 seneden fazla oldu india rom u yüklemiştim. unuttum yapılışını. devam etmeden önce sorayım dedim. youtube dan twrp yüklemeye bakıp fastboot ekranından çıkamadığım için (telefon cihazımı görüyor onda sıkıntı yok) twrp ile mi devam edeyim?

Son sürüm mi flash indirin ve zip dosyasını C masa üstüne çıkartın sonra çıkan klasörün içerisine Log adında klasör açıp mi flash uygulamasını yönetici olarak çalıştırıp en altta clean all seçip romu yükleyin...

Telefon nedir sizin ?

emirkaanb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emirkaan
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Son sürüm mi flash indirin ve zip dosyasını C masa üstüne çıkartın sonra çıkan klasörün içerisine Log adında klasör açıp mi flash uygulamasını yönetici olarak çalıştırıp en altta clean all seçip romu yükleyin...

Telefon nedir sizin ?
red mi note 8. twrp yükledim hocam. twrp ekranındayım. ilerlemedim henüz. telefonun buradan yedeğini alma şansım var mı? kendi içerisine yada bilgisayara yedek alabiliyor muyum, yoksa herşey silinecek midir?

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
red mi note 8. twrp yükledim hocam. twrp ekranındayım. ilerlemedim henüz. telefonun buradan yedeğini alma şansım var mı? kendi içerisine yada bilgisayara yedek alabiliyor muyum, yoksa herşey silinecek midir?

PC ye bağladığınızda gördüğünüz sizin için önemli olan dosyaları pcye aktarın

emirkaanb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emirkaan
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
PC ye bağladığınızda gördüğünüz sizin için önemli olan dosyaları pcye aktarın
hocam twrp ile cihazı temizledim. reboot ettiğimde twrp gelmedi. the system has been destroyed uyarısı ile açıldı. tekrar twrp flash ladım. flashlıyor ama twrp ekranına düşmeden yine the system has been destroyed ekranı geliyor. telefon gitti mi :)

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
hocam twrp ile cihazı temizledim. reboot ettiğimde twrp gelmedi. the system has been destroyed uyarısı ile açıldı. tekrar twrp flash ladım. flashlıyor ama twrp ekranına düşmeden yine the system has been destroyed ekranı geliyor. telefon gitti mi :)

Fastboot moda alıp fastboot rom yükleyin

yakupaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xaomi Mi9T
Konular
15
Telefondan mi hesap ekleyin ve kilit durumunu açık hale getirin lütfen,izleyin videoyu,ne yapıyıorsa aynısını uygulayın...
hocam telefon açılmıyor sorun bu. Açılsa zaten yapabilirim. Şuan telefon fastboot veya recovery modunda tek açılabiliyor.

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
hocam telefon açılmıyor sorun bu. Açılsa zaten yapabilirim. Şuan telefon fastboot veya recovery modunda tek açılabiliyor.

Geçmiş olsun,linkten destek alabilirsiniz...

Üst Alt