Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

mamot222

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet emin
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
yazılımı güncellemek istediğimde twrp moduna alıyor bir türlü beceremedim nasıl bi yol izlemeliyim

sonklavyebükücü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi10T
Konular
3
Hocam elinize sağlık bir sorum var, mi hesabına giriş yapma gibi bir şey gerekli midir acaba MiFlash uygulamasını kullanırken ? BL kilidi açık iken sürüm düşürmemde sorun yok değil mi ? (Sadece MIUI sürümü değişecek Android sürümü aynı kalacak.) Bu araç ile Global, Türkiye garantili cihaza, resmi EEA ROM yüklemek mümkün yanlış anlamadıysam. Çok soru olduysa affola.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sonklavyebükücü, Garantili cihazda BL açarsanız garanti dışı kalabilir cihaz. Mi hesabı gerekli değil.

Düşürülen romda android versiyon düşüyorsa android versiyonda düşer...

sonklavyebükücü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi10T
Konular
3
sonklavyebükücü, Garantili cihazda BL açarsanız garanti dışı kalabilir cihaz. Mi hesabı gerekli değil.

Düşürülen romda android versiyon düşüyorsa android versiyonda düşer...
hocam selam, cihaz Mi 10T, 12.0.9.0 global sürümden 12.0.7.0 globale ya da 12.0.19.0 EEA sürüme geçeceğim. Hepsinin Android sürümü 10 diye biliyorum anti rollback durumunu tetiklemiyor galiba bu durum. Şimdi yazılım dosyasını çıkardım, önce .tgz uzantısından .tar olarak çıktı. Şimdi ise "images" ismli bir dosyaya sahip olan başka bir dosya olarak çıkmış durumda .tar dosyasından. Galiba bu dosya kullanılacak yükleme yapılırken umarım doğruyumdur :) hızlı cevabınız için teşekkür ederim...

t-con

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
Xaomi mi max
Konular
1
Hocam aynı durumdayız, bi sonul alabildinmi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dün gece uzun saatler uğraşmama rağmen bir türlü fastboot kurulumu yapamadım cihazım mi 10t pro. Kurulum için gerekli yollar vs herşey söylendiği gibi kurulum başlıyor gayet güzel ama bir türlü bitmiyor bir hata da vermiyor 1 saatten fazla beklememe rağmen sonuç alamadım 3 kere fastboot dosyasını baştan indirdim belki bir sorun vardır diye dosyalar sorunsuz ve bu işe yabancı da değilim 3 sene mi6 kullandım belki de yüzlerce kez miflash ile rom yüklemişimdir ama dün gece bu işi çözemedim bende twrp vasıtası ile kurulum yaptım. Başına gelen varsa yada bir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Hocam aynı durumdayız, bi sonul alabildinmi ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği