Yardım Mi box s takılma sorunu

• Konbuyu başlatan system
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 36K

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar merhaba, dün cepport dan, gittigidiyor üzerinden mi box s ve mi router pro aldım, saolsunlar hızlı ve şahane bir kutlama ile gönderdiler. Mi router kurdum, bunda sorun yok, fakat mi box s de şöyle bir durum var,

YouTube açtım izliyorum mesela. Sonra cihazı kumandadan kapattım, yarım saat sonra tekrar açtım, bu sefer hem cihaz, hem YouTube takıla takıla çalışıyor, taki cihazın fişini söküp takana kadar, o zaman düzeliyor. Bu sorunun nedeni nedir, fabrika ayarlarına geri dönüş yapıp denemenin bir faydası olur mu? Yada iade mi etmeliyim. İade etmek de istemiyorum ama, sorun sürekli tekrarlıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama değişen birşey olmadı, sanırım değişim isteyeceğim cepport dan.

Son düzenleme:

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
Arkadaşlar ben Mi Box S-de Hdmi cec seçeneyini aktif ediyorum her 3-nü ama televizyonu kappatığımda Mi box kapanmiyor google cast özelliyi aktif görüküyor

Oyla:

hakan.cangir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi me s 4k
Konular
2
Hocam kesin işe yarıyor, bende ilk aldığımda bu sorun yüzünden iade ettim cihazı, sonra nerede hatırlamıyorum, biri bana bu çözümü önerdi ve aylardır kapatmıyorum mi box s i ve gram sorun yok.
19 eylülden beridir deniyorum sadece 2 defa fişini sök tak yaptım, sorun yok yani tekrar teşekkür ederim.

Hocam kesin işe yarıyor, bende ilk aldığımda bu sorun yüzünden iade ettim cihazı, sonra nerede hatırlamıyorum, biri bana bu çözümü önerdi ve aylardır kapatmıyorum mi box s i ve gram sorun yok.
19 eylülden beridir deniyorum sadece 2 defa fişini sök tak yaptım, sorun yok yani tekrar teşekkür ederim.

Oyla:

baykush8254

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Sinan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Arkadaşlar merhaba,
Yardımlarınıza ihtiyacım var. Geçen hafta Mi Box S 4k alarak aranıza katıldım, ilk akşam kurulumu yaptık gayet keyifli izlerken cihaz kendini kapatıp açtı, sonra bu ilk kapanıp açılmadan sonra daha sık kendini kapatıp açmaya başladı.
Sonuç olarak keyif eziyete dönüştü daha ilk akşamdan... Şimdi sormak istediğim yapabileceğim bir ayar ve var mı, yoksa hemen iade mi edeyim? Yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılarımla...

Oyla:

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
Arkadaşlar merhaba,
Yardımlarınıza ihtiyacım var. Geçen hafta Mi Box S 4k alarak aranıza katıldım, ilk akşam kurulumu yaptık gayet keyifli izlerken cihaz kendini kapatıp açtı, sonra bu ilk kapanıp açılmadan sonra daha sık kendini kapatıp açmaya başladı.
Sonuç olarak keyif eziyete dönüştü daha ilk akşamdan... Şimdi sormak istediğim yapabileceğim bir ayar ve var mı, yoksa hemen iade mi edeyim? Yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılarımla...
Selam. Bende yeni aldım Mi Box S bendede aynı durum ama böyle deyil uygulamalardan atiyor. Telefonumda Mi remote uygulamasında kumanda gibi çalışmıyor.

Oyla:

baykush8254

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Sinan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Arkadaşlar başka fikri olan var mı? Yardımcı olabilecek?

Oyla:

Oztkahmet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Xioami mi box s
Konular
0
Benim box s cihazımda youtube üzerinde ileriye alma sardırma yapınca donup kapanıyor ve tekrar açıldığında açılış ekranında takılı kalıyor, android yazısı gelmiyor tek çözüm olarak ta fişi çekip takıyorum düzeliyor bu sorunu nasıl çözülecek
Ben bu yöntemle çözdüm
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Selam. Bende yeni aldım Mi Box S bendede aynı durum ama böyle deyil uygulamalardan atiyor. Telefonumda Mi remote uygulamasında kumanda gibi çalışmıyor.
Kendi kendi kapaniyorsa yazilimsal sikinti vardir iade yapin yada değisim isteyin

Oyla:

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
Ben bu yöntemle çözdüm
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kendi kendi kapaniyorsa yazilimsal sikinti vardir iade yapin yada değisim isteyin
Bende öyle düşünüyorum buna nasıl yeniden rom yaza bilirim? Recovery modada geçmek mümkün deyil? Youtube da baktım Mi Box 3 için olan yöntemlerdi bu üründe denedim olmadı.

Oyla:

baykush8254

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Sinan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhaba tekrar,
benim problemim donma veya kasma değil, cihaz kendini kapatıp açıyor durduk yere.
İade etmek zorunda kalacağım anlaşılan, inş zorluk çıkarmazlar daha 1 haftalık cihaz.

Oyla:
Üst Alt