Yardım Mi box s takılma sorunu

• Konbuyu başlatan system
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 36K

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar merhaba, dün cepport dan, gittigidiyor üzerinden mi box s ve mi router pro aldım, saolsunlar hızlı ve şahane bir kutlama ile gönderdiler. Mi router kurdum, bunda sorun yok, fakat mi box s de şöyle bir durum var,

YouTube açtım izliyorum mesela. Sonra cihazı kumandadan kapattım, yarım saat sonra tekrar açtım, bu sefer hem cihaz, hem YouTube takıla takıla çalışıyor, taki cihazın fişini söküp takana kadar, o zaman düzeliyor. Bu sorunun nedeni nedir, fabrika ayarlarına geri dönüş yapıp denemenin bir faydası olur mu? Yada iade mi etmeliyim. İade etmek de istemiyorum ama, sorun sürekli tekrarlıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama değişen birşey olmadı, sanırım değişim isteyeceğim cepport dan.

Son düzenleme:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Evet arkadaşlar, ürünü geri göndermek zorunda kaldım, dün aldım, bugün gönderdim malesef. Sorunu yazdım ve kutusu ile gönderdim, umarım değişim veya iade olur, tekrar aynı ürünü geri göndermezler inşallah. Gelişmeleri buradan duyuracağım.

Oyla:

3rmiş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
Merhaba bende 1 buçuk senedir mi box3 kullanıyorum malesef üründen değil de son gelen güncelleme den kaynalı olarak aynı sorunu bende yaşıyorum daha önceki sürümlerde böyle bir sorunla karşılaşmadım ancak son gelen güncelleme cihazı mahvetti yeni güncellemeyi bekliyorum umarım düzeltirler. Muhtemelen sizin cihazınızda da aynı sorundan problem yaşıyor olabilirsiniz

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Merhaba bende 1 buçuk senedir mi box3 kullanıyorum malesef üründen değil de son gelen güncelleme den kaynalı olarak aynı sorunu bende yaşıyorum daha önceki sürümlerde böyle bir sorunla karşılaşmadım ancak son gelen güncelleme cihazı mahvetti yeni güncellemeyi bekliyorum umarım düzeltirler. Muhtemelen sizin cihazınızda da aynı sorundan problem yaşıyor olabilirsiniz

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam şöyle bir şey var, ben bu cihazı arkadaşımda gördüm, test ettim ve aldım, onda da aynı sürüm yüklü, o yeni açılan mi Store dan almıştı, onda sorun yok ama.

Oyla:

poison

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi box s
Konular
4
Yardım - Mi Box Güncelleme Sonrası Takılma-Donma
Benimde bu soruna dair konum mevcut. Cihazla alakalı değil bu sorun. android 8 e geçtiğinden itibaren her güncellemede farklı bir sorun yaşanıyor. 2147 yapısı hariç diğerleri hep sorunlu. yeni bir güncellemeyle giderilecektir. takip ettiğim kadarıyla beta kullanıcılarına kasım ayında test sistemi verilmiş, kararlı sürümün bize gelmesini bekleyecez.

Son düzenleme:
Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Benim sorun buydu, cihazı iade ettim, para iadesi yaptılar.

Oyla:

repunk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
repunk
Cihazım
BOX4 ve BAND3
Konular
0
Merhaba arkadaslar. Iki gün once mi box s aldim. Donma takilma sorununu ben de yasiyorum (Modem: kablonet, hiz 25 mbps). Kendi adıma sorunun kaynağını buldum.

Izlerken, bluetooth kulaklik kullaniyorum. Kulaklığın bağlantısını koparinca takilma ve kalite sorunu düzeldi.

yani donma sorunu düzeldi ama artik baska bir sorunum var. Çünkü kulaklikla izlemek önemli benim icin.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ben bugün tekrar cepport dan sipariş verdim, umarım bu sefer sağlam çıkar cihaz, çok üzülmüştüm para iadesi olduğu için, değişim istiyordum aslında. Olsun, cepport yine de mağdur etmedi, aynı gün ücret iadesi sağladı.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Ben bugün tekrar cepport dan sipariş verdim, umarım bu sefer sağlam çıkar cihaz, çok üzülmüştüm para iadesi olduğu için, değişim istiyordum aslında. Olsun, cepport yine de mağdur etmedi, aynı gün ücret iadesi sağladı.
Hocam mi box s kronik sorunlu bir cihaz. S degilde normal mi box alın

Oyla:

Bekotechno

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bee
Cihazım
Mi box s
Konular
1
Benim box s cihazımda youtube üzerinde ileriye alma sardırma yapınca donup kapanıyor ve tekrar açıldığında açılış ekranında takılı kalıyor, android yazısı gelmiyor tek çözüm olarak ta fişi çekip takıyorum düzeliyor bu sorunu nasıl çözülecek

Oyla:
Üst Alt