Yardım Mi box s takılma sorunu

• Konbuyu başlatan system
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 36K

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar merhaba, dün cepport dan, gittigidiyor üzerinden mi box s ve mi router pro aldım, saolsunlar hızlı ve şahane bir kutlama ile gönderdiler. Mi router kurdum, bunda sorun yok, fakat mi box s de şöyle bir durum var,

YouTube açtım izliyorum mesela. Sonra cihazı kumandadan kapattım, yarım saat sonra tekrar açtım, bu sefer hem cihaz, hem YouTube takıla takıla çalışıyor, taki cihazın fişini söküp takana kadar, o zaman düzeliyor. Bu sorunun nedeni nedir, fabrika ayarlarına geri dönüş yapıp denemenin bir faydası olur mu? Yada iade mi etmeliyim. İade etmek de istemiyorum ama, sorun sürekli tekrarlıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama değişen birşey olmadı, sanırım değişim isteyeceğim cepport dan.

Son düzenleme:

hakan.cangir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi me s 4k
Konular
2
Hocam cihazı kumandadan da kapatmayın. Sürekli açık olarak kalsın. Ben aylardır o şekilde kullanıyorum, gram sorun yok.
Dünden beridir dedigin gibi deniyorum, akşam sorun çıkartmadı bugünde çıkartmazsa söyledigin çözümün işe yaradıgı garantilenecek.
çok teşekkür ederim.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Dünden beridir dedigin gibi deniyorum, akşam sorun çıkartmadı bugünde çıkartmazsa söyledigin çözümün işe yaradıgı garantilenecek.
çok teşekkür ederim.
Hocam kesin işe yarıyor, bende ilk aldığımda bu sorun yüzünden iade ettim cihazı, sonra nerede hatırlamıyorum, biri bana bu çözümü önerdi ve aylardır kapatmıyorum mi box s i ve gram sorun yok.

Oyla:

poison

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi box s
Konular
4
Neden bu mi box s in yeni modelini yapmıyorlar ki, koy şöyle güzel bir işlemci, 4 gb ram ve 16 gb dahili hafıza, bizde adam gibi kullanalım.
şuan mibox kullanıyorum ve aynısını bende düşünüyorum. Belirgin şekilde üst modeli çıkarsa düşünmeden yenilerim bende.

Oyla:

akirmizikan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi box s
Konular
0
Hocam kesin işe yarıyor, bende ilk aldığımda bu sorun yüzünden iade ettim cihazı, sonra nerede hatırlamıyorum, biri bana bu çözümü önerdi ve aylardır kapatmıyorum mi box s i ve gram sorun yok.

Hocam varmı donma şuanda bende yeni aldım 25.09.2019 tarihinde iptv uygulamasında donuyo

Oyla:

gunay60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
günay
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
0
Arkadaşlar sorunu şöyle çözdüm ayarlardan otomatik ekran uyku modunu kapatın cihaz devamlı açık kalsın sadece ekran koruyucu ya geçiyor kumandadan kapatmayın bir yıldır böyle kullanıyorum sorun yok

Oyla:

poison

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi box s
Konular
4
Arkadaşlar sorunu şöyle çözdüm ayarlardan otomatik ekran uyku modunu kapatın cihaz devamlı açık kalsın sadece ekran koruyucu ya geçiyor kumandadan kapatmayın bir yıldır böyle kullanıyorum sorun yok
ayarlardan hdmi cec sekmesinde tüm çeltikleri aktif edin sorun kalmıyor.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Güncel bir çözüm var mı bende de aynı sorun var cihazı yeni aldım güncelleme vardı cihazı ilk kurduğumda keşke yapmasaydım yorumları okusaydım önce cihazı sürekli açık bırakmak inşallah durumu çözer

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Merhaba arkadaslar. Iki gün once mi box s aldim. Donma takilma sorununu ben de yasiyorum (Modem: kablonet, hiz 25 mbps). Kendi adıma sorunun kaynağını buldum.

Izlerken, bluetooth kulaklik kullaniyorum. Kulaklığın bağlantısını koparinca takilma ve kalite sorunu düzeldi.

yani donma sorunu düzeldi ama artik baska bir sorunum var. Çünkü kulaklikla izlemek önemli benim icin.
Dostum bluetooth kulaklık sorununu nasıl çözdünüz.

Oyla:

gunay60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
günay
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
0
Güncel bir çözüm var mı bende de aynı sorun var cihazı yeni aldım güncelleme vardı cihazı ilk kurduğumda keşke yapmasaydım yorumları okusaydım önce cihazı sürekli açık bırakmak inşallah durumu çözer

Merhaba,

sürekli açık benim 1 yıldır kullanıyorum bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Ayarlardan hdmi chec secenegini acin sorun kalmiyor

Oyla:
Üst Alt