Yardım Mi box s güncelleme sonrası açılmama

Serihatu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Theo
Cihazım
Mi box s
Konular
1
Merhaba, kullandığım mi box s cihazım güncelleme yaptıktan sonra bir daha açılmadı. Resetlemeye çalışıyorum o da olmuyor. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
O güncellemeyi yaptım bir sorun olmadı bende peki hallettinizmi?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim ürünümde sorun yok, bazı arkadaşların ürünlerinde güncelleme sırasında yada sonrasında sorun olduğunu söylüyorlar.

Oyla:

sterkk7272

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k20pro 8/128
Konular
4
Benim ürünümde sorun yok, bazı arkadaşların ürünlerinde güncelleme sırasında yada sonrasında sorun olduğunu söylüyorlar.
Sesli komut öalışmadı o güncellemeden sonra başka bir sorun olmadı çözümünüde bulmadım

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ofkeskin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi box
Konular
0
yazılımı tekrardan nasıl yükeriz yada yükletiriz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, kullandığım mi box s cihazım güncelleme yaptıktan sonra bir daha açılmadı. Resetlemeye çalışıyorum o da olmuyor. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
çözüm bulabildiniz mi benimde günceleme yeni oldu ve açılmıyor reset de atamadım

Oyla:

ofkeskin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi box
Konular
0
o kadar sorun yazan olmuş demek ki bu ürünün teknik desteği olmadığı için alınmaması gerekiyormuş

Oyla:

Gökhan52Kaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan Kaya
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Cihazdaki Sorunla alakalı bir çözüm bulabildiniz mi acaba

yazılımı tekrardan nasıl yükeriz yada yükletiriz

çözüm bulabildiniz mi benimde günceleme yeni oldu ve açılmıyor reset de atamadım
Çözüm bulabildiniz mi acaba aynı sorun bende de oluştu. Reset de atılmıyor

Oyla:

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Bende yüklemedim kendiliğinden kapandı tamirciye götürdüm yazılımı çökmüş büyük ihtimalle dendi. elektriksel bi skıntıı yok. yazılımı nasıl atabilirim nasıl ilk kuruluma geçebilirim. kumandadan orta tuş ile geri tuşuna birlikte basınca rsest atılıyor deniyor ama bnde olmuyor
Bende ds aynı sorun oldu.. Sorunu nasıl çözdünüz acaba

Oyla:

oktay mahmudi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
poco f3
Konular
0
hocam merhaba.cihaza gelen en son güncelleme sonrasında ben güncelleme yaparken(yapmaz olaydım ) cihaz bir daha açılmaz oldu.mı logosunda takılıp kaldı.meğerse güncelleme yaparken cihaz bir kaç kez açılıp kapanıyormuş.benim hatam o açılıp kapanmalarda cihaz bazen 15 dakika felan bekliyormuş.o bekleme esnasında benim gibi cihazın kapandığını düşünüp fişten çekerseniz geçmiş olsun!de kardeşim nereden bileceğiz!neyse bu sorunun adı brick dedikleri bir zıkkımın köküymüş!xaomi kendi cihazlarına teknik destek vermiyor!ekosistem cihazlara bakmıyorzu diyorlar!yahu ücreti neyse yapın verelim diyoruz ama yok!piyasada bunu yapanda yok!forumda konu açılmış ama eski!her cihazın versiyonu farklı sanırım o yüzden verilen yazılım her cihaza uymuyormuş!allah belanı versin xaomi!not:cihazı forumda tamir edebilecek arkadaş varsa ücreti karşılığında gönderebilirim!

Oyla:

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Arkadaşlar yaptığım araştırmalar sonucunda. Arka kapağı açıp pc ye bağlayıp rom attım ancak açılışta kumanda çalışmadığı için öyle kaldı. Bunun için de klavye usb li olur diyen var. Klavye bulayım deneyecem. Sonucu da yazarım. Olursa çok iyi olacak. Çünkü brick olan mi box ları tamir eden yok. Garantisi devam ediyorsa yollayınca yenisini yolluyorlar genelde. Cihaz xiaomi mi box s 4k pro mdz22ab versiyonu.

Oyla:
Üst Alt