Yardım Mi box s güncelleme sonrası açılmama

Serihatu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Theo
Cihazım
Mi box s
Konular
1
Merhaba, kullandığım mi box s cihazım güncelleme yaptıktan sonra bir daha açılmadı. Resetlemeye çalışıyorum o da olmuyor. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

dogan64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdoğan kula
Cihazım
mi 5s
Konular
0
Yazılım güncelleme sonrası arızalanan
Mi Boxlarınızı Netflix lisansı silinmeden, sesli komut özelliği,kumanda wifi Bluetooth vs. hiçbir donanım işlevselliğini yitirmeden onarımı yapıyor ve ilk günkü performansında teslim ediyoruz.
Tunca Elektronik İstanbul/Ataşehir
Selamlar benim cihazda güncelleme sonrası açılmıyor irtibat için bilgilerinizi paylaşırsınız nereye göndermem gerekiyor

Oyla:

emo16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alfe
Cihazım
mi 5 plus
Konular
0
Mi stick mdz-24-aa dün cihazı 3 defa m.market ile servise gönderdim garantili olmasına rağmen bir sonuç çıkması ücretli yapılmasını talep ettim en son ücretinden dolayı yenisini almamı söylediler (tamiri yapılıyormuş demek) kendim karar verdim ya tam çöp olacak yada kurtaracağım dedim. Ve sonuç açıldı ve yaklaşık 5 - 6 dakika kullandım her şey yolunda gidiyordu yine kapandı cihaza ellediğimde aşırı ısınma olmuş, şuan sadece ışığı yanıyor ve kumanda açma kapama yapamıyorum ve tv sinyal yok sorunu var. Bu konuda uzmanlardan yardım istiyorum. Bunun başka yolu yok mu yada benim gibi başına gelip yapabilen en son çare yabancı sitelerden gördüğüm gibi usb tll ile boot yapmaya çalışmak olacak. Mİ firması yetkilerine sesleniyorum bu cihaz hakkında desteklerini esirgemesinler.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Bunun çözümü ya cihaz açılır işinin ehli.biri müdahale ile.onarir yada yeni cihaz değişimi başka çözümü yok mi boxta telegramda tonlarca insanın cihazı pert oldu bu güncelleme ile .Güncelleme yapmazsa da Netflix çalışmıyor hiçbir türlü garip bir güncelleme bende yapmıştım yaparken çok endişe etmiştim sorunsuz olmuştu güncelleme

Oyla:
Üst Alt