Yardım Mi box s güncelleme sonrası açılmama

Serihatu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Theo
Cihazım
Mi box s
Konular
1
Merhaba, kullandığım mi box s cihazım güncelleme yaptıktan sonra bir daha açılmadı. Resetlemeye çalışıyorum o da olmuyor. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

oktay mahmudi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
poco f3
Konular
0
brick sorunu devam eden arkadaşlar varsa ben kendi cihazımı 200 tl vererek istanbulda yazılım atarak çözen bir arkadaşa yaptırdım.ilgilenen varsa numarasını verebilirim

Oyla:

fatiherbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
brick sorunu devam eden arkadaşlar varsa ben kendi cihazımı 200 tl vererek istanbulda yazılım atarak çözen bir arkadaşa yaptırdım.ilgilenen varsa numarasını verebilirim
Bende de aynı sorun var garantisi yok göndermedim de zaten gönderenlere bi sonuca varamamış tel atarsan 200 tlye yapan arkadaşa gönderelim yazılım atıldıktan sonra eski haline döndü değilmi şimdiden teşekkürler

Oyla:

Sercan Ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Xioami Mi Box S
Konular
0
Bende de aynı sorun var, telefonu rica edebilir miyim?

Oyla:

fatiherbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Merhaba arkadaşlar sonunda hurdaya dönen mi box yeniden eski haline geldi şükür 1.000 tl vermekten kurtuldum yapılabiliyor cihaz kendiniz bile yapabilirsiniz ama gerekli kablo ve biraz el yeteneği lazım.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba arkadaşlar sonunda hurdaya dönen mi box yeniden eski haline geldi şükür 1.000 tl vermekten kurtuldum yapılabiliyor cihaz kendiniz bile yapabilirsiniz ama gerekli kablo ve biraz el yeteneği lazım.
Nasıl yapılıyor hocam? Bir rehber paylaşabilir misiniz?

Oyla:

fatiherbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Çok zor değil internette rehber sitesi var burda paylaşmak yasak olabilir MDZ-22-AB / Mi Box S Maceram. Brick olmuş Cihazı Yeniden Çalıştırma. diye aratırırsan direk karşına rehber çıkacak çokta güzel anlatmış ordaki anlatıma göre yapacak olursan dikkat et erase normal seç flaşı silerken çünkü bazılarında netflix lisansı gidiyor ve flaşh yazılımının en son sürümü ile denemeye çalışın iyi günler.

Oyla:

Developer-xiaomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mibox
Konular
1
Merhabalar yazılım yükleme sonrası logoda kalan yada hiç açılmayan Mi-Boxlarınızı Netflix lisansı,sesli komut özelliği , wifi, Bluetooth gibi özellikleri zarar görmeden onarıyor ve ilk günki performansında teslim ediyoruz.
Tunca Elektronik İstanbul/Ataşehir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Oyla:

Developer-xiaomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mibox
Konular
1
Yazılım güncelleme sonrası arızalanan
Mi Boxlarınızı Netflix lisansı silinmeden, sesli komut özelliği,kumanda wifi Bluetooth vs. hiçbir donanım işlevselliğini yitirmeden onarımı yapıyor ve ilk günkü performansında teslim ediyoruz.

Son düzenleme:
Oyla:

emo16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alfe
Cihazım
mi 5 plus
Konular
0
Yazılım güncelleme sonrası arızalanan
Mi Boxlarınızı Netflix lisansı silinmeden, sesli komut özelliği,kumanda wifi Bluetooth vs. hiçbir donanım işlevselliğini yitirmeden onarımı yapıyor ve ilk günkü performansında teslim ediyoruz.
MDZ-24-AA mi stick cihaz hiç açılmıyor servise gönderdim kullanıcı kaynaklı güncelleme sırasında elektrik kesildiğinden yapılmadan geri geldi. Sizi yapıyormusunuz ücret yada telefon numarasını paylaşırmısınız,

Oyla:

dogan64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdoğan kula
Cihazım
mi 5s
Konular
0
Benim cihazda güncelleme sonrası açılmıyor tel modunu verebilir misin yapan arkadaşın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Developer-xiaomi,
Benim cihazda güncelleme sonrası açılmıyor tel no verebilir misin yapan arkadaşın

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt