İnceleme Mi Box S - Android 12 Geldi

attilla10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi box s 4k
Konular
0
Merhaba arkadaşlar dün malesef güncelledim ve cihazda komple ses gitti , cihazı yeniden başlatmadan cihazda. ses gelmiyor yok mu bir çözümü
Hard reset yapın birçok sorun düzelir. Ama yavaşlama eskiye göre var.

Erenoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi box S 4K
Konular
0
Merhaba arkadaşlar dün malesef güncelledim ve cihazda komple ses gitti , cihazı yeniden başlatmadan cihazda. ses gelmiyor yok mu bir çözümü
Fabrika ayarlarına döndüm yeniden kurdum düzeldi ama kasma tine ve şuan sürüm Andoid 12 gözüküyor teşekkürler herkese

nizzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nizzz
Cihazım
xioami
Konular
0
landspace modda bazi uygulamalar yarim çikiyor, adb kodu yazmayada izin vermiyor, mesela fb yatay ekranda tiktok gibi gosteriyor, napicam bilmiyom...
sonunda hallettim, hızlı ve programlar geçiş ekran, dbi ayarini istedigim gibide ayarliyorum harika oldu, epey terletti

Yasarcix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasar
Cihazım
mi box
Konular
0
Sonunda güncelleme aldı cihaz. Android 12 geldi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncellemeyin Güncelletmeyin. File manager uygulamaları android 12 de çalışmıyor. Harici bir şey yükleyemezsiniz artık.

Tufan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tufan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
2
Arkadaşlar mi box 4s Wifi yavaş
Bundan dolayı tplink Wifi adaptörünü mi box a taktım ama görmüyor nasıl çalıştırabilirim

Alıntı

Beocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Mi box
Konular
0
Guncellemeyi yapali 2 hafta falan oluyor. Birsey olsaydida keske guncellemeseydim. Asiri yavaslama , ses gelmeme , uygulamalarin acilmamasi , kumandanin cogu zaman tepkisiz kalmasi vs bircok sorun var. 2 haftadir idare ediyorum ama olacak gibi degil. Zaten guncellemeyide geri cekmisler olan guncelleme yapanlara oldu. Cihazi eski surume nasil dondurebiliriz bilgisi olan var mi ?

turkmen_m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Güncelleme sonrası;

Wifi bağlantı problemi stabil değil (tanımlı ağa bağlanmıyor)

Spdif (optik) ses çıkışı yok

Şimdilik fark edebildiğim/yaşadığım ve çözemediğim hususlar,...

Güncelleme yapacak arkadaşlar bence acele etmesinler.

Merhaba. bende de birkaç günde bir "kablosuz ağ bağlı değil" hatası çıkıyor. Tanımlı ağ var ama otomatik bağlanmıyor. Ayrıntılara tıklayıp manuel bağlanmak gerekiyor sürekli. Eski sürümde de çıkardı bu yazı ama 1-2 saniyede mevcut ağa bağlanıp kaybolurdu.
Fabrika ayarlarına geri dönmüştüm, sonra otomatik yine güncelledi. şimdi baştan tekrar fabrika ayarlarına dönüp güncellemeleri kapatmayı (mümkünse bu da) istemiyorum. o kadar şeyi baştan kurmak çok zahmetli.
eski sürüme dönmenin başka bir yolu yok mu? veya şu internet bağlanmama sorununu çözümü? (tarih saati manuel yapmak çözmüyor)

Üst Alt