Soru Mi box s 4k - chromecast

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Merhaba

Mi box cihazında yerleşik chromecast yüklü xiaomi Redmi Note 8 pro ile görüntü aktarımı yapmaya çalışıyorum YouTube hariç bişey aktaramıyorum. Mesela telefonun galerisinden video açıp chromecast simgesine tıklıyorum mi box cihazı bulup gösteriyor yayınla diyorum orda kalıyor. Ben mi yanlış anlıyorum olayı bu böyle bir özellik değil mi yoksa?

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Aynı ağa bağlı bunda bir problem yok, chromecast sürümü ve android güncellemeyle alakalı bir problem bu, çünkü güncellemeden önce görüyordu telefonlar... Chromecast son güncellemesini siliyorum ama sonuç alamadım bir türlü, bir sonraki güncellemeyle düzelicek anlaşılan
bende de chromcast özelliği olmuyor o nedenle google home üzerinden bağlantı kuruyorum bu şekilde sorun teşkil etmiyor, umarım dediğiniz gibi yeni güncelleme ile düzelir, birçok kişi aynı problemi yaşıyor

Oyla:

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
bende de chromcast özelliği olmuyor o nedenle google home üzerinden bağlantı kuruyorum bu şekilde sorun teşkil etmiyor, umarım dediğiniz gibi yeni güncelleme ile düzelir, birçok kişi aynı problemi yaşıyor
Bende de güncellemeden sonra Chromecast çalışmamıştı. Chromecast'i kaldırıp tekrar yükledim, düzeldi.

Oyla:

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Bende de güncellemeden sonra Chromecast çalışmamıştı. Chromecast'i kaldırıp tekrar yükledim, düzeldi.
bende chromecast ı kaldırıp tekrar yüklemiştim ama bende olmamıştı, o nedenle google home yükledim şuan bi sorun yok

Oyla:

Meco1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Hocam şu mi boxtan chromecastı nasıl hangi işlemler sırasıyla sildiniz acaba detaylı anlatırmısınız lütfen.. Bende yaptım aynı işlemi ama olmadı çünkü

Oyla:

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Hocam şu mi boxtan chromecastı nasıl hangi işlemler sırasıyla sildiniz acaba detaylı anlatırmısınız lütfen.. Bende yaptım aynı işlemi ama olmadı çünkü
Uygulamanın verilerini temizlemiştim önce. Sonra kaldırıp tekrar indirdim. Sonra da yeniden başlatmıştım sanırım. Tam hatırlamıyorum.

Oyla:

Meco1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Çözüldü, herhangi bir telefonun internet paylaşımını açıp cihazı o telefonun internetine bağladım, başka bir telefonu da o bağlantıya bağladım anca o zaman gözüktü. Yani problem cihaz güncellemesinden sonra internetten kaynaklandı. İnterneti fişten çekip taktım yeniden bağladığımda cihazlar birbirini aynı ağda gördü. Geçmiş olsun, bu problemi yaşayan arkadaşlar her yolu denesin diye kendi çözümümü yazdım.

Oyla:

iso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
x
Cihazım
mi max2
Konular
0
Ben de, Mi Max 2 telefonumun "galerisindeki" ögeleri (fotoğraflar, video vb) yansıtamıyorum, oysa ki Google Fotoğraflar daki ögeleri yansıtabiliyorum. Bu sorunun çözümü hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Oyla:

Mevlütaslllan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mevlut
Cihazım
İxaoma
Konular
0
Merhaba ixaromi s 4k android TV box cihazı aldim. Google arama motoru nasıl yukleyebilirim

Oyla:

Cayre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi box s
Konular
0
Geçen gün Mi Box S'e Android 9 geldi. Güncellemeyi yapınca chromecast düzgün çalışmamıştı. Chromecast'i kaldırıp tekrar yükledim. Sorunların hepsi düzeldi. Ayrıca chromecast çalışmasa bile MIUI içinde ekran paylaşma özelliği Mi Box S ile çok güzel çalışıyor.
Çözüm için teşekkürler, sinir oluyordum neden bağlanmıyor diye şimdi mükemmel çalışıyor. Sadece çözünürlük biraz kötü o da olacak okadar diyorum.

Oyla:
Üst Alt