Soru Mi box s 4k - chromecast

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Merhaba

Mi box cihazında yerleşik chromecast yüklü xiaomi Redmi Note 8 pro ile görüntü aktarımı yapmaya çalışıyorum YouTube hariç bişey aktaramıyorum. Mesela telefonun galerisinden video açıp chromecast simgesine tıklıyorum mi box cihazı bulup gösteriyor yayınla diyorum orda kalıyor. Ben mi yanlış anlıyorum olayı bu böyle bir özellik değil mi yoksa?

muratateş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redateş mi6
Cihazım
Redmi6
Konular
0
Merhaba

Mi box cihazında yerleşik chromecast yüklü xiaomi Redmi Note 8 pro ile görüntü aktarımı yapmaya çalışıyorum YouTube hariç bişey aktaramıyorum. Mesela telefonun galerisinden video açıp chromecast simgesine tıklıyorum mi box cihazı bulup gösteriyor yayınla diyorum orda kalıyor. Ben mi yanlış anlıyorum olayı bu böyle bir özellik değil mi yoksa?
Maalesef olmuyor Asus k013 android 5.0 tableim miracast oluyor redmi 6 Telefon olmuyor

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Romunuz Miui 11 ise miui 11 de sıkıntı var paylaşımlarda. Mi box cihazlara paylaşım yapmak zor oluyor. Bende mi note 3 var. Tv me yansıtma yapabiliyorum mi box s cihazıma yapamıyorum. Onuda bu program aracılığı ile çözdüm. İşinize yararsa kullanabilirsiniz.

Oyla:

karakabus_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
huawei p20
Konular
0
bu mi box s 4k cihazlara usb'den .apk kuruluyor mu? mesela stadium24 isimli program? ona göre düşünüyorum.

Oyla:

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Bilinmeyen kaynaktan yüklemeye izin vererek evet

Oyla:

muratateş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redateş mi6
Cihazım
Redmi6
Konular
0
Romunuz Miui 11 ise miui 11 de sıkıntı var paylaşımlarda. Mi box cihazlara paylaşım yapmak zor oluyor. Bende mi note 3 var. Tv me yansıtma yapabiliyorum mi box s cihazıma yapamıyorum. Onuda bu program aracılığı ile çözdüm. İşinize yararsa kullanabilirsiniz.
İlgin alâkan teşekkürler,cihaz redmi 6 dediğiniz programı yükledim fakat olumsuz işe yaramıyor maalesef tekrar teşekkürler.

Oyla:

Bukbukobuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Azad
Cihazım
redmi note8
Konular
0
İlgin alâkan teşekkürler,cihaz redmi 6 dediğiniz programı yükledim fakat olumsuz işe yaramıyor maalesef tekrar teşekkürler.

Oyla:

Akba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akba
Cihazım
M box S
Konular
0
Huawei telefonumdan gayet net yansıtma yapıyorum.

Oyla:

iso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
x
Cihazım
mi max2
Konular
0
Telefonum Mi Max 2 içeriğini, Mi Box S 4K ya her 2 cihazda aynı ağa bağlı olduğu halde bir türlü yansıtamıyorum. Bırakın yansıtmayı, telefon kutuyu görmüyor bile. Aynı marka 2 ürünün birbirini görmemesi şaşılacak olduğu kadar, çok gülünç.

Oyla:

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Geçen gün Mi Box S'e Android 9 geldi. Güncellemeyi yapınca chromecast düzgün çalışmamıştı. Chromecast'i kaldırıp tekrar yükledim. Sorunların hepsi düzeldi. Ayrıca chromecast çalışmasa bile MIUI içinde ekran paylaşma özelliği Mi Box S ile çok güzel çalışıyor.

Oyla:
Üst Alt