Soru Mi BOX S 4K Bağlı İnternet yok sorunu

KarahanMesut13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut karaha
Cihazım
Mi box s 4K
Konular
1
Merhabalar,
Son zamanlarda yaşamakta olduğum bir sıkıntyıla ilgili size danışmak istiyorum cihazım Mi box s 4k WiFi ye bağlı İnternette var telefonumdan bilgisayarımdan biliyorum lakin mi box s 4 K cihazımda Bağlı İnternet yok sorunu almaya başladım çözümü nedir neden bu sıkıntıyı yaşıyorum.

Ori-time

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Box S 4K
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, Mi Box S 4K'da son zamanlarda etrafımdaki kullanıcularda ve bende de yaşadığım bağlı, internet yok problemi alıyorum. Bir türlü çözüme ulaştıramadım, internet hizmeti veren firmalar içinde D-smart ve Vodafone Net kullanıcılarında yaşanan problem olarak görünüyor ama bence bu modem ile alakalı olabilir diye düşünüyorum. Ne yaptımsa olmadı statik ip verdim hatta cihazlara wipe format bile attım çözemedim. bence bu sorunun modem ara yüzlü kaynaklı olduğunu veya modemin tamamen değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı çıldıracağım

Oyla:

Chengiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi band 3
Konular
6
Merhaba arkadaşlar, Mi Box S 4K'da son zamanlarda etrafımdaki kullanıcularda ve bende de yaşadığım bağlı, internet yok problemi alıyorum. Bir türlü çözüme ulaştıramadım, internet hizmeti veren firmalar içinde D-smart ve Vodafone Net kullanıcılarında yaşanan problem olarak görünüyor ama bence bu modem ile alakalı olabilir diye düşünüyorum. Ne yaptımsa olmadı statik ip verdim hatta cihazlara wipe format bile attım çözemedim. bence bu sorunun modem ara yüzlü kaynaklı olduğunu veya modemin tamamen değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı çıldıracağım
Merhaba. Aynı sorun zaman zaman bizdede oluyor.Çözümü Modem ayarlarından kanal numarasını değiştirmekle hallediyorum. Bir deneyin isterseniz...

Oyla:

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
son güncellemeyle benim sorunum düzeldi güncellemeleri kontrol edin belki sizin de düzelir.

Oyla:

Batıkan07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batıkan
Cihazım
Mi box s
Konular
0
Merhabalar,
Son zamanlarda yaşamakta olduğum bir sıkıntyıla ilgili size danışmak istiyorum cihazım Mi box s 4k WiFi ye bağlı İnternette var telefonumdan bilgisayarımdan biliyorum lakin mi box s 4 K cihazımda Bağlı İnternet yok sorunu almaya başladım çözümü nedir neden bu sıkıntıyı yaşıyorum.
Merhaba dostum bende bu sorunu yaşıyordum ve baya sinirim bozuldu.Sonrasında bilgisayarımdan internetten ağ ayarlarina girdim ve modemimin kanalını 5 e çektim internette bir sürü bununla ilgili video var sonrasında sorun hala devam etti.Sonrasında saati ve tarihi elimle ayarladım doğru bir şekilde sorun çözüldü sanırsam cihaz her fişten çıktığında bu olay olucak tarihi ve saati ayarlaman gerekicek

Oyla:

yorulmazy44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Box 4K
Konular
0
Tarih Saat değiştirdim ve kablosuz aç kapa yaptım düzeldi