Soru Mi BOX S 4K Bağlı İnternet yok sorunu

KarahanMesut13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut karaha
Cihazım
Mi box s 4K
Konular
1
Merhabalar,
Son zamanlarda yaşamakta olduğum bir sıkıntyıla ilgili size danışmak istiyorum cihazım Mi box s 4k WiFi ye bağlı İnternette var telefonumdan bilgisayarımdan biliyorum lakin mi box s 4 K cihazımda Bağlı İnternet yok sorunu almaya başladım çözümü nedir neden bu sıkıntıyı yaşıyorum.

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
Merhabalar,
Son zamanlarda yaşamakta olduğum bir sıkıntyıla ilgili size danışmak istiyorum cihazım Mi box s 4k WiFi ye bağlı İnternette var telefonumdan bilgisayarımdan biliyorum lakin mi box s 4 K cihazımda Bağlı İnternet yok sorunu almaya başladım çözümü nedir neden bu sıkıntıyı yaşıyorum.
çözümü tarih ve saati elle ayarlamak. benim de tv stickte sorun vardı iade ettim. diğer kullanan arkadaşlarda sorun yok neden oluyor anlamadım. burdan da sordum cevap yok. sözde miui forum ama bi allahın kulu yok olayı bilen.

Not: her fişten çıkardığınızda tekrar elle ayarlamak zorundasınız. çok can sıkıcı bir durum.

Oyla:

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
10 aydır mi box s kullanıyorum. Fakat 2 gündür aynı sorunu yaşıyorum. Tarih saat falan değiştirdim ama hâlâ aynı sorun

Oyla:

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
internet sağlayıcıyla cihazlar bir şekilde uyumsuz çalışıyor. aynı telefondan iki farklı operatöre ait hatla internet paylaşımı yapıp denedim. hat vodafon olunca saati otomatik güncellemedi ama türk telekom olunca güncelledi. evimde dsmart internet var telekom altyapısıyla. onunla da güncellemiyor ama arkadaşımda superonline var onda sıkıntı yok. tam anlamadım sorunu malesef.

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
internet sağlayıcıyla cihazlar bir şekilde uyumsuz çalışıyor. aynı telefondan iki farklı operatöre ait hatla internet paylaşımı yapıp denedim. hat vodafon olunca saati otomatik güncellemedi ama türk telekom olunca güncelledi. evimde dsmart internet var telekom altyapısıyla. onunla da güncellemiyor ama arkadaşımda superonline var onda sıkıntı yok. tam anlamadım sorunu malesef.
DNS ler ile ilgili bir durum olabilir. Google DNS lerini girip birde öyle deneyin.

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
dns ayarlarını modem üzerinden mi cihaz üzerinden mi değiştireyim?
cihaz üzerinden değiştirin
cihazımı 6 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım umarım bundan sonra da yaşamam

Oyla:

reklam80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
mi5 plus
Konular
16
Mi box s yeni aldım. 100mb internetim var ethernet ile 35 mb alıyorum. Wifi ile 25 mb civarı. Hız testi için program önerecek vaemı?
Konu mibox ile alakalı olduğu için buraya yazdım..

Oyla:

sahin50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derviş
Cihazım
xiaomi mi box,
Konular
0
iyi günler arkadaşlar bende de mi bos 3 var 3 gün önce bir güncelleme geldi android 9 güncellemesi o güncellemeden sonra da ben de aynı sorun oluştu.aynı problem akşam eve vardığımda bir deneyeyim ben de düzelme olacak mı. teşekkürler

Oyla:
Üst Alt