Yardım Mi Band 5 Şarj Problemi

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
hangi ozellikleri acarak bu kadar sure kullaniyorsun?
Egzersiz spor, nabız gibi sağlık uygulamaları ile işim olmaz.
tarih/saat, gün doğumu/ batımı, hava durumu gibi özellikler için uyandırırim bilekliği çoğunlukla.
Arama ve Bildirimleri bileklik ile alırım.
sabahları yine bilekliğin titreşimi ile uyanırım.
suyun altında köpükleyerek yıkarım :)

(Bu arada amazfit vergeyide aldım şarjı çok az gittiği için ve hoparlörüne su kaciracagindan korktuğum için ilana koydum satıyorum.
)
mi band 5 pek çok akıllı saatten çok daha iyi bir cihazdır bence.

Neman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Neman
Cihazım
mi band 5
Konular
0
arkadaslar ben qaliba sorunu anladim. Mi band alinca kutusuna bakin. Hangi dilde uzerinde yazdigina dikkat edin. Ben aldigimda Cince yaziyordu ve sarj sorunu vardi cabuk bitiyordu. Servise goturdum yenisini verdiler. Yeni aldigim uzerinde ingilisce yaziyordu. Ve yeni bandi elime aldigimda agirligini hiss etdim, kardon biaz farkli ve saatin arkasinda mi yazisi var ve CE gibi seyler de yazili. Bana cakma band vermislerdi qaliba ilkinde simdi orjinali ile deyistirdim. Ama bi sey de duydumki bu saatlari yalniz Cin icin ve Avropa icin farkli birakiyorlar. Ilk aldigim qaliba sadece Cin icinmiydi yoksa cakmamiydi bilemedim ama ciddi sarj sorunu vardi. Bluetooth kapali oldugunda 3-4 gun zar zor goruyordu. Anlayacaginiz kutusuna dikkat edin uzerinde ingilisce yazani alin global version yani. Bu arada ben Azerbaycanliyim ve buradan almistim. arastirdim sizde de boyle sorunlar var

Neman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Neman
Cihazım
mi band 5
Konular
0
Üst Alt