Yardım Mi Band 5 Şarj Problemi

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
bende mi band 5 aldım fakat şarj konusunda aynı problemi yaşıyorum 1.5 gün zor dayanıyor acaba servise nasıl yolladınız anlatabilir misiniz
Hocam ne yaptınız. Bende dün aldım ürünü şarjın düşmesi biraz hızlı oluyor gibime geldi. Belki bir kaç gün dayanır normal kullanımla. Siz de durum nedir?

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Arkadaşlar otomatik eşleştirmeyin bende bir haftadan fazla gidiyor.
Şarj yiyecek şeyleri kapatın.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Fabrika ayarlarına döndürdüm, şarj daha uzun gidiyor gibi. Sanırım düzelecek. Ama en son şarj ettiğim gün daha önce yazılıyordu şimdi yazılmıyor. Neden acaba

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Mi band 4 ile eskiden bu sorunu yaşadım. Pili bozdum. Bilgisayardan kesinlikle şarj etmeyin. O usbnin amper değeri degişiyor. Sonunda yanlış şarj ettiğimi anladım.
1 ma çıkışlı eski bir şarj aleti buldum. GT2 ye geçene kadar onunla şarj ettim ve hâlâ oğlum kullanıyor 15 gün hâlâ çalışıyor.
Tabi Huawei Gt2 ye geçince kalite farkı belli oldu. Adamlar açık açık yazmışlar. 2 miliamper çıkışlı şarj aleti kullanın diye. Telefon görüşmeleri, sürekli açık nabız, stres ölçümü vs kısıtlamasız 10 gün rahat gidiyor.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Mi band 4 ile eskiden bu sorunu yaşadım. Pili bozdum. Bilgisayardan kesinlikle şarj etmeyin. O usbnin amper değeri degişiyor. Sonunda yanlış şarj ettiğimi anladım.
1 ma çıkışlı eski bir şarj aleti buldum. GT2 ye geçene kadar onunla şarj ettim ve hâlâ oğlum kullanıyor 15 gün hâlâ çalışıyor.
Tabi Huawei Gt2 ye geçince kalite farkı belli oldu. Adamlar açık açık yazmışlar. 2 miliamper çıkışlı şarj aleti kullanın diye. Telefon görüşmeleri, sürekli açık nabız, stres ölçümü vs kısıtlamasız 10 gün rahat gidiyor.
Mi band 5 için kaç ma şarj aleti kullanalım şimdi hocam?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
İşte onun için kullanma kılavuzunu bir iyice okuyun. Pile ait değerlerin olduğu açıklama kısmını bulun.
Öyle bir kısım göremedim
Elimde bir kaç şarj başlığı var. En düştüğü 2MA.
Bir sorun yaratır mı acaba

Neman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Neman
Cihazım
mi band 5
Konular
0
Ben de dun mi band 5 aldim. birak 1-2 gunu 1-2 saata bitiyor sarji. Bu arada 100% sarj olmuyor. 99% da kaliyor ve asla 100% olamiyor. Tum geceyi sarjda kaldi qaliba sarji hizli dusmuyor 20 dakika gecti simdi 98 oldu. Bluetooth baglantili, yalniz bildirimler, aramalar acik. 20 dakikaya 1% inmesi normalmi aceba?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Ben de dun mi band 5 aldim. birak 1-2 gunu 1-2 saata bitiyor sarji. Bu arada 100% sarj olmuyor. 99% da kaliyor ve asla 100% olamiyor. Tum geceyi sarjda kaldi qaliba sarji hizli dusmuyor 20 dakika gecti simdi 98 oldu. Bluetooth baglantili, yalniz bildirimler, aramalar acik. 20 dakikaya 1% inmesi normalmi aceba?
Şarjı çok iyi gidiyor bende. 10 gün önce şarj etmişim şimdi yüzde 55 daha kalmış..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-27-13-34-08-614_com.xiaomi.hm.health.jpg
    Screenshot_2021-10-27-13-34-08-614_com.xiaomi.hm.health.jpg
    255 KB · Görüntüleme: 4
Üst Alt