Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Türkçe oldu fakat eksik harfler var (nabz) gibi...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ellerine sağlık türkçe yaptık fakat bazı harfler gözükmüyor inceleyip düzeltirseniz seviniriz. Emeğinize sağlık

Bildiriminiz için teşekkür ederim hocam. Hemen ilgileniyorum düzeltip yeniden upload yapacağım ben farkına varamamışım gece telaşıyla kusura bakmayın.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Selamün Aleyküm dostlar.
Malumunuz Mi Band 4 cihazımız geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme aldı.
Bu güncelleme sonunda dil yine İngilizce oldu.
Ben de firmware ve resource dosyalarının nete düşmelerini bekledim.
Bugün dosyaları indirdim ve Türkçeleştirdim.
Şimdi de sizlere paylaşımı yapacağım...

Anlatım..
1- Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linklerdeki Firmware ve Resource dosyalarını indirip telefonun hafızasına atıyoruz.
2- Sonrasında Mi Fit uygulamamızın en son sürümünü PlayStore'den indirip kuruyoruz ve tüm izinleri sağlıyoruz.
3- Mi Fit programımıza girip Senkron işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Bittikten sonra arka planda açık kalsın.
4- Sonrasında Notify & Fitness for Mi Band uygulamasını PlayStore'den indiriyoruz.
5- Notify & Fitness for Mi Band uygulamasına giriyoruz ve senkron için gerekli izinleri sağlıyoruz.
6- Sonrasında Ayarlar sekmesine giriyoruz, Buradan da Araçlar bölümüne giriyoruz.
7- Mi Band Ürün Bilgisini Güncelleyin seçeneğine giriyoruz.(Daha önce 1.0.7.44 sürümüne güncelleyenler direkt 10. basamaktan devam edebilirler)
8- Dosya Seçin butonuna tıklayıp size vermiş olduğum "cinco_v1.0.7.44_Ft1.0.fw " dosyasını seçiyoruz ve güncelleme işlemine başlıyoruz.
9- Güncelleme işlemi biraz uzun sürebilir telaş etmeyin.
10- Cihaz güncellemeyi bitirdikten sonra programdan bir önceki sekmeye gelip tekrardan size vermiş olduğum "cinco_v78.res_packed.res.bin" dosyasını seçiyoruz ve güncelleme işlemine başlıyoruz.
11- Bu işlem de biraz uzun sürebilir telaşlanmayın.
12- Bileklik ekranında Updating... yazısı kaybolana kadar kesinlikle hiç bir işlem yapmayın!!!
13- Cihazımız güncellemeyi tamamladıktan sonra tekrardan Notify & Fitness for Mi Band uygulamasındaki ayarlar menüsünden araçlar kısmına girip Mi Band Dil Ayarları bölümüne giriyoruz.
14- Açılan diller sekmesinden aşağıda sıraladığım dillerden herhangi birisini seçip tamam diyoruz.

Mi Band 4 cihazımız artık Türkçe...
Hepinize kolay gelsin...
Bir beğeniyi çok görmeyin lütfen...

Not: Senkronize ediliyor, güncelleniyor, sarj oluyor, tam sarj oldu ifadeleri değiştirelemediği için bunlar türkçe olmuyor.

Türkçe olan diller...

İngilizce(Türkçe Karakter ? Şeklinde Gözükür)
Türkçe(Türkçe Karakter ? Şeklinde Gözükür)
Fransızca
İspanyolca
İtaliano
Russian
German
Polish
Ukrayna

Elinize emeğinize sağlik..

izlediyorum

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mate 20 lite
Konular
0
Bildiriminiz için teşekkür ederim hocam. Hemen ilgileniyorum düzeltip yeniden upload yapacağım ben farkına varamamışım gece telaşıyla kusura bakmayın.
Hocam dili polish yapıp tekrar fransızca yaptım düzeldi yazılar.eksik yok.

Hocam notfy & fitness uygulamasından çıkınca oluyor

Son düzenleme:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
arkadaşlar ana sayfadaki tarihlerin arasındaki " / " ayracı gitti yeni güncellemeden sonra farkettim. bu arada geçen gün notify ile emoji ve türkçeleştirme işlemlerini denemiştim ancak üzerine bu son güncelleme geldi. öncesinde de böylemi görünüyordu emin değilim sizin ekranlar nasıl sorun bendeyse nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• 78703187_1940012066144987_406811992242782208_n.jpg
    78703187_1940012066144987_406811992242782208_n.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 86

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
arkadaşlar ana sayfadaki tarihlerin arasındaki " / " ayracı gitti yeni güncellemeden sonra farkettim. bu arada geçen gün notify ile emoji ve türkçeleştirme işlemlerini denemiştim ancak üzerine bu son güncelleme geldi. öncesinde de böylemi görünüyordu emin değilim sizin ekranlar nasıl sorun bendeyse nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?

Yeni güncelleme sonrasında orada "/" işareti ile değilde "." ile ayırma geldi banada. Sizde de sanıyorum ki "." ile ayırmanın olması lazım.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Yeni güncelleme sonrasında orada "/" işareti ile değilde "." ile ayırma geldi banada. Sizde de sanıyorum ki "." ile ayırmanın olması lazım.
Olabilir ama fotoda göründüğü şekilde arada hiç bir noktalama vs. işareti yok şu an etrafımda teyit edebileceğim kimse de yok. aynı durumda olan başkaları varsa yada hatalı bir güncellemeden kaynaklanıyorsa öğrenip düzeltmek isterim

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Olabilir ama fotoda göründüğü şekilde arada hiç bir noktalama vs. işareti yok şu an etrafımda teyit edebileceğim kimse de yok. aynı durumda olan başkaları varsa yada hatalı bir güncellemeden kaynaklanıyorsa öğrenip düzeltmek isterim

Bilekliği fabrika ayarlarına alıp tekrar eşleştirmeyi deneyin hocam.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26

RezzNar hocamın da dediği gibi "/" yerine "." Geldi hocam.

Konu sabite alındı.Elinize sağlık.

Sağolun hocam...

Son düzenleme:
Üst Alt