Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
RezzNar hocamın da dediği gibi "/" yerine "." Geldi hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sağolun hocam...
ilginç bir şekilde fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar eşleştirdiğimde bütün ayarlar (burada yaptığım türkçeleştirme dahil) geri geliyor :) fabrika ayarlarına döndür dedikten sonra ilk açıldığında sorun yok ama otomatik cihaz ayarları geri yükleniyor ibaresi çıkıyor ve son haline dönüyor. varmı başka yolu acaba?

UYANIK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi9T
Konular
0
Nasıl Türkçe yapıcağımızı anlatabilir misiniz teşekkürler

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
ilginç bir şekilde fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar eşleştirdiğimde bütün ayarlar (burada yaptığım türkçeleştirme dahil) geri geliyor :) fabrika ayarlarına döndür dedikten sonra ilk açıldığında sorun yok ama otomatik cihaz ayarları geri yükleniyor ibaresi çıkıyor ve son haline dönüyor. varmı başka yolu acaba?

Custom bir tema yükleyip dener misiniz?

Nasıl Türkçe yapıcağımızı anlatabilir misiniz teşekkürler

Konuda anlatım mevcut hocam...

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Custom bir tema yükleyip dener misiniz?
notify içindeki eski sürümlerden birine downgrade yapabilir miyim? bir sıkıntı çıkarmı versiyon düşürünce?

bir de türkçede bazı harfler eksik orjinal dil paketine geri dönüşü nasıl yapabilirim?

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
notify içindeki eski sürümlerden birine downgrade yapabilir miyim? bir sıkıntı çıkarmı versiyon düşürünce?

bir de türkçede bazı harfler eksik orjinal dil paketine geri dönüşü nasıl yapabilirim?

Downgrade yapabilirsin sıkıntı olmaz. Dil paketini de şu an düzenliyorum. Birazdan upload edeceğim. Karakter içeren harfler de gözükecek...

Konu güncellenmiştir arkadaşlar. Harflerin eksik çıkma problemi giderildi....
Notify & Fitness for Mi Band uygulamasından seçtiğiniz Türkçe ve İngilizce dillerinde Menü haricinde gelen bildirimlerde ve mesajlarda Türkçe karakterler "?" şeklinde gözükecektir...

Son düzenleme:

onuur.aty

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mi Fit 4
Konular
0
Merhaba iOS cihazlarda App Store üzerinde bu uygulama yok bunu nasıl çözeceğiz?

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Merhaba iOS cihazlarda App Store üzerinde bu uygulama yok bunu nasıl çözeceğiz?

1-App Store'dan Mi Fit'i indirin ve Mi Band 4ü bağlayın ve bağlı kalsın.
2-App Store'dan AmazTools'u indirin ve kurun.
2.1-AmazTools'dan sağ alttaki 3 noktaya basın "New Connection" seçin burdan mi band 4ü seçip eşleştirin.
3-Tekrar sağ alttaki 3 noktaya basın ve "install custom file" seçin. Verdiğim resource dosyasını seçin ve install diyin.
4-Sağ alttaki 3 nokta "more" basın ve "watch langague"dan istediğiniz dili seçin. Birkaç saniye sonra türkçe olucak.

izlediyorum

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mate 20 lite
Konular
0
Selamün Aleyküm dostlar.
Malumunuz Mi Band 4 cihazımız geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme aldı.
Bu güncelleme sonunda dil yine İngilizce oldu.
Ben de firmware ve resource dosyalarının nete düşmelerini bekledim.
Bugün dosyaları indirdim ve Türkçeleştirdim.
Şimdi de sizlere paylaşımı yapacağım...

Anlatım..
1- Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linklerdeki Firmware ve Resource dosyalarını indirip telefonun hafızasına atıyoruz.
2- Sonrasında Mi Fit uygulamamızın en son sürümünü PlayStore'den indirip kuruyoruz ve tüm izinleri sağlıyoruz.
3- Mi Fit programımıza girip Senkron işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Bittikten sonra arka planda açık kalsın.
4- Sonrasında Notify & Fitness for Mi Band uygulamasını PlayStore'den indiriyoruz.
5- Notify & Fitness for Mi Band uygulamasına giriyoruz ve senkron için gerekli izinleri sağlıyoruz.
6- Sonrasında Ayarlar sekmesine giriyoruz, Buradan da Araçlar bölümüne giriyoruz.
7- Mi Band Ürün Bilgisini Güncelleyin seçeneğine giriyoruz.(Daha önce 1.0.7.44 sürümüne güncelleyenler direkt 10. basamaktan devam edebilirler)
8- Dosya Seçin butonuna tıklayıp size vermiş olduğum "cinco_v1.0.7.44_Ft1.0.fw " dosyasını seçiyoruz ve güncelleme işlemine başlıyoruz.
9- Güncelleme işlemi biraz uzun sürebilir telaş etmeyin.
10- Cihaz güncellemeyi bitirdikten sonra programdan bir önceki sekmeye gelip tekrardan size vermiş olduğum "cinco_v78.res.bin" dosyasını seçiyoruz ve güncelleme işlemine başlıyoruz.
11- Bu işlem de biraz uzun sürebilir telaşlanmayın.
12- Bileklik ekranında Updating... yazısı kaybolana kadar kesinlikle hiç bir işlem yapmayın!!!
13- Cihazımız güncellemeyi tamamladıktan sonra tekrardan Notify & Fitness for Mi Band uygulamasındaki ayarlar menüsünden araçlar kısmına girip Mi Band Dil Ayarları bölümüne giriyoruz.
14- Açılan diller sekmesinden aşağıda sıraladığım dillerden herhangi birisini seçip tamam diyoruz.

Mi Band 4 cihazımız artık Türkçe...
Hepinize kolay gelsin...
Bir beğeniyi çok görmeyin lütfen...

Not: Senkronize ediliyor, güncelleniyor, sarj oluyor, tam sarj oldu ifadeleri değiştirelemediği için bunlar türkçe olmuyor.

Türkçe olan diller...

Fransızca
İspanyolca
İtaliano
Russian
German
Polish
Vietnam Dili
Ukrayna
İngilizce(Sadece menü dilinde "ĞÜŞİÖÇğüşıöç" harfleri "GUSIOCgusioc" Şeklinde Gözükür)
Türkçe(Sadece menü dilinde "ĞÜŞİÖÇğüşıöç" harfleri "GUSIOCgusioc" Şeklinde Gözükür)

Mrb çok başarılı olmuş.Hava durumu kısmında bulutlu yerine cloudy yazıyor düzeltme imkanı varmı?

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Mrb çok başarılı olmuş.Hava durumu kısmında bulutlu yerine cloudy yazıyor düzeltme imkanı varmı?

Geri bildirim için sağolun hocam bu hafta gece çalışıyorum yarın Allah nasip ederse ilk işim ona bakacağım...

Tarikakbas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Geri bildirim için sağolun hocam bu hafta gece çalışıyorum yarın Allah nasip ederse ilk işim ona bakacağım...

Notify&fitness uygulamasını kapatınca türkçe harflerin desteği de kayboluyor sizde de böyle mi?

Üst Alt